prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

V4 HAUS 4U s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47098414aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
05. 04. 201313 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
1 426 995 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
V4 HAUS 4U s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47098414
daňové identifikačné číslo
2023734790
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Werferova 3782/6, 040 01 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
05. 04. 2013
V registri
13 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 59317/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
536674
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien05. 04. 2013—
Prípravné práce k realizácii stavby05. 04. 2013—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov05. 04. 2013—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov05. 04. 2013—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)05. 04. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu05. 04. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb05. 04. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby05. 04. 2013—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla05. 04. 2013—
Čistiace a upratovacie služby05. 04. 2013—
Výkon činnosti stavbyvedúceho - pozemné stavby05. 04. 2013—
Výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15m, drobných stavieb a ich zmien05. 04. 2013—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 23. 11. 2017 do 05. 02. 2024 · na vlastnú žiadosť
Oprávnená osoba
P M LEGAL s. r. o. · od 23. 11. 2017

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023734790: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023734790Obdobia daňových registráciíDIČ 2023734790: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023734790Obdobia daňových registráciíDIČ 2023734790: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023734790
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202373479010. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 prepadlo do straty −8 048 € a znížila tržby o ▼27 % na 1,43 mil. €.

Tržby

1 426 995 €

▼ 26,7 %

Výsledok hospodárenia

−8 048 €

▼ 208,1 %

Aktíva

615 130 €

▼ 25,8 %

Vlastné imanie

−11 023 €

▼ 270,5 %

Zadlženosť

101,8 %

Hrubá marža

−0,6 %

Čistá marža

−0,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 3 802 130 €. 2020: tržby 1 946 945 €. 2021: tržby 2 088 351 €. 2022: tržby 1 947 212 €. 2023: tržby 1 426 995 €.5 mil.2,5 mil.03,8 mil.1,95 mil.2,09 mil.1,95 mil.1,43 mil.20192020202120222023Tržby2019: tržby 3 802 130 €. 2020: tržby 1 946 945 €. 2021: tržby 2 088 351 €. 2022: tržby 1 947 212 €. 2023: tržby 1 426 995 €.5 mil.2,5 mil.03,8 mil.1,95 mil.2,09 mil.1,95 mil.1,43 mil.20192020202120222023Tržby2019: tržby 3 802 130 €. 2020: tržby 1 946 945 €. 2021: tržby 2 088 351 €. 2022: tržby 1 947 212 €. 2023: tržby 1 426 995 €.5 mil.2,5 mil.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 18 050 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 423 €. 2021: výsledok hospodárenia −23 506 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 442 €. 2023: výsledok hospodárenia −8 048 €.20 tis.0−25 tis.+18,1 tis.+2,4 tis.−23,5 tis.+7,4 tis.−8 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 18 050 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 423 €. 2021: výsledok hospodárenia −23 506 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 442 €. 2023: výsledok hospodárenia −8 048 €.20 tis.0−25 tis.+18,1 tis.+2,4 tis.−23,5 tis.+7,4 tis.−8 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 18 050 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 423 €. 2021: výsledok hospodárenia −23 506 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 442 €. 2023: výsledok hospodárenia −8 048 €.20 tis.0−25 tis.201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 829 545 €, vlastné imanie 7 665 €. 2020: aktíva 658 169 €, vlastné imanie 13 088 €. 2021: aktíva 594 228 €, vlastné imanie −10 417 €. 2022: aktíva 829 223 €, vlastné imanie −2 975 €. 2023: aktíva 615 130 €, vlastné imanie −11 023 €.1 mil.0−20 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 829 545 €, vlastné imanie 7 665 €. 2020: aktíva 658 169 €, vlastné imanie 13 088 €. 2021: aktíva 594 228 €, vlastné imanie −10 417 €. 2022: aktíva 829 223 €, vlastné imanie −2 975 €. 2023: aktíva 615 130 €, vlastné imanie −11 023 €.1 mil.0−20 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 829 545 €, vlastné imanie 7 665 €. 2020: aktíva 658 169 €, vlastné imanie 13 088 €. 2021: aktíva 594 228 €, vlastné imanie −10 417 €. 2022: aktíva 829 223 €, vlastné imanie −2 975 €. 2023: aktíva 615 130 €, vlastné imanie −11 023 €.1 mil.0−20 tis.20192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 49 951 €, zásoby 17 762 €, pohľadávky 559 184 €, finančné účty 200 084 €. 2020: dlhodobý majetok 47 762 €, zásoby 21 721 €, pohľadávky 495 300 €, finančné účty 91 906 €. 2021: dlhodobý majetok 40 231 €, zásoby 26 599 €, pohľadávky 401 797 €, finančné účty 121 263 €. 2022: dlhodobý majetok 28 120 €, zásoby 16 222 €, pohľadávky 488 861 €, finančné účty 287 345 €. 2023: dlhodobý majetok 5 401 €, zásoby 16 222 €, pohľadávky 474 210 €, finančné účty 110 486 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 49 951 €, zásoby 17 762 €, pohľadávky 559 184 €, finančné účty 200 084 €. 2020: dlhodobý majetok 47 762 €, zásoby 21 721 €, pohľadávky 495 300 €, finančné účty 91 906 €. 2021: dlhodobý majetok 40 231 €, zásoby 26 599 €, pohľadávky 401 797 €, finančné účty 121 263 €. 2022: dlhodobý majetok 28 120 €, zásoby 16 222 €, pohľadávky 488 861 €, finančné účty 287 345 €. 2023: dlhodobý majetok 5 401 €, zásoby 16 222 €, pohľadávky 474 210 €, finančné účty 110 486 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 49 951 €, zásoby 17 762 €, pohľadávky 559 184 €, finančné účty 200 084 €. 2020: dlhodobý majetok 47 762 €, zásoby 21 721 €, pohľadávky 495 300 €, finančné účty 91 906 €. 2021: dlhodobý majetok 40 231 €, zásoby 26 599 €, pohľadávky 401 797 €, finančné účty 121 263 €. 2022: dlhodobý majetok 28 120 €, zásoby 16 222 €, pohľadávky 488 861 €, finančné účty 287 345 €. 2023: dlhodobý majetok 5 401 €, zásoby 16 222 €, pohľadávky 474 210 €, finančné účty 110 486 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 7 665 €, dlhodobé záväzky 51 752 €, krátkodobé záväzky 770 128 €. 2020: vlastné imanie 13 088 €, dlhodobé záväzky 153 906 €, krátkodobé záväzky 491 175 €. 2021: vlastné imanie −10 417 €, dlhodobé záväzky 135 666 €, krátkodobé záväzky 468 979 €. 2022: vlastné imanie −2 975 €, dlhodobé záväzky 89 752 €, krátkodobé záväzky 742 446 €. 2023: vlastné imanie −11 023 €, dlhodobé záväzky 7 710 €, krátkodobé záväzky 618 443 €.1 mil.0−20 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 7 665 €, dlhodobé záväzky 51 752 €, krátkodobé záväzky 770 128 €. 2020: vlastné imanie 13 088 €, dlhodobé záväzky 153 906 €, krátkodobé záväzky 491 175 €. 2021: vlastné imanie −10 417 €, dlhodobé záväzky 135 666 €, krátkodobé záväzky 468 979 €. 2022: vlastné imanie −2 975 €, dlhodobé záväzky 89 752 €, krátkodobé záväzky 742 446 €. 2023: vlastné imanie −11 023 €, dlhodobé záväzky 7 710 €, krátkodobé záväzky 618 443 €.1 mil.0−20 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 7 665 €, dlhodobé záväzky 51 752 €, krátkodobé záväzky 770 128 €. 2020: vlastné imanie 13 088 €, dlhodobé záväzky 153 906 €, krátkodobé záväzky 491 175 €. 2021: vlastné imanie −10 417 €, dlhodobé záväzky 135 666 €, krátkodobé záväzky 468 979 €. 2022: vlastné imanie −2 975 €, dlhodobé záväzky 89 752 €, krátkodobé záväzky 742 446 €. 2023: vlastné imanie −11 023 €, dlhodobé záväzky 7 710 €, krátkodobé záväzky 618 443 €.1 mil.0−20 tis.20192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 10 185 €. 2020: daň z príjmu 6 974 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 2 454 €. 2023: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.010,2 tis.7 tis.02,5 tis.020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 10 185 €. 2020: daň z príjmu 6 974 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 2 454 €. 2023: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.010,2 tis.7 tis.02,5 tis.020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 10 185 €. 2020: daň z príjmu 6 974 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 2 454 €. 2023: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.000201920212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby3,8 mil.1,95 mil.2,09 mil.1,95 mil.1,43 mil.
Výsledok hospodárenia18,1 tis.2,4 tis.−23,5 tis.7,4 tis.−8 tis.
Aktíva829,5 tis.658,2 tis.594,2 tis.829,2 tis.615,1 tis.
Vlastné imanie7,7 tis.13,1 tis.−10,4 tis.−3 tis.−11 tis.
Daň z príjmu10,2 tis.7 tis.02,5 tis.0
Zadlženosť99,1 %98,0 %101,8 %100,4 %101,8 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
1,43 mil.
Výsledok hospodárenia
−8 tis.
Aktíva
615,1 tis.
Vlastné imanie
−11 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
101,8 %

2022

Tržby
1,95 mil.
Výsledok hospodárenia
7,4 tis.
Aktíva
829,2 tis.
Vlastné imanie
−3 tis.
Daň z príjmu
2,5 tis.
Zadlženosť
100,4 %

2021

Tržby
2,09 mil.
Výsledok hospodárenia
−23,5 tis.
Aktíva
594,2 tis.
Vlastné imanie
−10,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
101,8 %

2020

Tržby
1,95 mil.
Výsledok hospodárenia
2,4 tis.
Aktíva
658,2 tis.
Vlastné imanie
13,1 tis.
Daň z príjmu
7 tis.
Zadlženosť
98,0 %

2019

Tržby
3,8 mil.
Výsledok hospodárenia
18,1 tis.
Aktíva
829,5 tis.
Vlastné imanie
7,7 tis.
Daň z príjmu
10,2 tis.
Zadlženosť
99,1 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API