prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

BOISE s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 47086203aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
29. 03. 201313 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 12. 10. 2026
Tržby
11 138 546 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
BOISE s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
47086203
daňové identifikačné číslo
2023748287
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023748287
Sídlo
Konečná 1058/57, 972 42 Lehota pod Vtáčnikom, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
29. 03. 2013
V registri
13 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 30806/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
1070160
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/29. 03. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu29. 03. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb29. 03. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby29. 03. 2013—
administratívne služby29. 03. 2013—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov29. 03. 2013—
prípravné práce k realizácii stavby16. 07. 2014—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien16. 07. 2014—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov16. 07. 2014—
výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu16. 07. 2014—
Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu15. 12. 2016—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí15. 12. 2016—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu15. 12. 2016—
prenájom hnuteľných vecí01. 07. 2017—
Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne04. 05. 2018—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva18. 05. 2018—
Ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy 3, v kempingoch triedy 3 a 427. 02. 2020—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla26. 02. 2021—
Murárstvo26. 02. 2021—
Tesárstvo11. 12. 2021—
Výkon povolania prevádzkovateľa osobnej cestnej dopravy26. 09. 2023—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných zariadení23. 08. 2024—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla23. 08. 2024—
Výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy27. 08. 2025—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom30. 07. 2026—
Pravidelná kontrola detského ihriska30. 07. 2026—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 13. 07. 2017
Oprávnená osoba
VIDAP s.r.o. · od 13. 07. 2017

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023748287: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023748287: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023748287IČ DPH SK2023748287Obdobia daňových registráciíDIČ 2023748287: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023748287: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023748287IČ DPH SK2023748287Obdobia daňových registráciíDIČ 2023748287: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023748287: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023748287IČ DPH SK2023748287
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202374828711. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 10. 2016
daňové identifikačné číslo202374828710. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 21. 09. 2026, naposledy v zozname 18. 09. 2026; od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 21. 09. 2026, naposledy v zozname 18. 09. 2026; od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 21. 09. 2026, naposledy v zozname 18. 09. 2026; od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 12. 10. 2026 otvorený02. 11. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 21. 09. 2026 ukončené18. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲50 % na 221 235 € a zvýšila tržby o ▲54 % na 11,14 mil. €.

Tržby

11 138 546 €

▲ 54,1 %

Výsledok hospodárenia

221 235 €

▲ 50,0 %

Aktíva

5 131 113 €

▲ 44,9 %

Vlastné imanie

1 235 792 €

▼ 17,1 %

Zadlženosť

75,9 %

Hrubá marža

2,8 %

Čistá marža

2,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 5 428 170 €. 2022: tržby 5 260 791 €. 2023: tržby 5 829 500 €. 2024: tržby 7 228 367 €. 2025: tržby 11 138 546 €.20 mil.10 mil.05,43 mil.5,26 mil.5,83 mil.7,23 mil.11,14 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 5 428 170 €. 2022: tržby 5 260 791 €. 2023: tržby 5 829 500 €. 2024: tržby 7 228 367 €. 2025: tržby 11 138 546 €.20 mil.10 mil.05,43 mil.5,26 mil.5,83 mil.7,23 mil.11,14 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 5 428 170 €. 2022: tržby 5 260 791 €. 2023: tržby 5 829 500 €. 2024: tržby 7 228 367 €. 2025: tržby 11 138 546 €.20 mil.10 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 66 128 €. 2022: výsledok hospodárenia 86 378 €. 2023: výsledok hospodárenia 43 997 €. 2024: výsledok hospodárenia 147 524 €. 2025: výsledok hospodárenia 221 235 €.250 tis.125 tis.0+66,1 tis.+86,4 tis.+44 tis.+147,5 tis.+221,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 66 128 €. 2022: výsledok hospodárenia 86 378 €. 2023: výsledok hospodárenia 43 997 €. 2024: výsledok hospodárenia 147 524 €. 2025: výsledok hospodárenia 221 235 €.250 tis.125 tis.0+66,1 tis.+44 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 66 128 €. 2022: výsledok hospodárenia 86 378 €. 2023: výsledok hospodárenia 43 997 €. 2024: výsledok hospodárenia 147 524 €. 2025: výsledok hospodárenia 221 235 €.250 tis.125 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 2 420 798 €, vlastné imanie 1 444 458 €. 2022: aktíva 2 721 531 €, vlastné imanie 1 530 836 €. 2023: aktíva 3 174 776 €, vlastné imanie 1 609 834 €. 2024: aktíva 3 542 214 €, vlastné imanie 1 490 358 €. 2025: aktíva 5 131 113 €, vlastné imanie 1 235 792 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 2 420 798 €, vlastné imanie 1 444 458 €. 2022: aktíva 2 721 531 €, vlastné imanie 1 530 836 €. 2023: aktíva 3 174 776 €, vlastné imanie 1 609 834 €. 2024: aktíva 3 542 214 €, vlastné imanie 1 490 358 €. 2025: aktíva 5 131 113 €, vlastné imanie 1 235 792 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 2 420 798 €, vlastné imanie 1 444 458 €. 2022: aktíva 2 721 531 €, vlastné imanie 1 530 836 €. 2023: aktíva 3 174 776 €, vlastné imanie 1 609 834 €. 2024: aktíva 3 542 214 €, vlastné imanie 1 490 358 €. 2025: aktíva 5 131 113 €, vlastné imanie 1 235 792 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 969 502 €, zásoby 287 105 €, pohľadávky 609 920 €, finančné účty 545 056 €. 2022: dlhodobý majetok 1 189 374 €, zásoby 549 998 €, pohľadávky 653 204 €, finančné účty 303 543 €. 2023: dlhodobý majetok 1 579 911 €, zásoby 568 189 €, pohľadávky 787 423 €, finančné účty 228 383 €. 2024: dlhodobý majetok 1 771 899 €, zásoby 429 352 €, pohľadávky 841 179 €, finančné účty 484 560 €. 2025: dlhodobý majetok 2 043 349 €, zásoby 506 995 €, pohľadávky 1 194 952 €, finančné účty 1 371 780 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 969 502 €, zásoby 287 105 €, pohľadávky 609 920 €, finančné účty 545 056 €. 2022: dlhodobý majetok 1 189 374 €, zásoby 549 998 €, pohľadávky 653 204 €, finančné účty 303 543 €. 2023: dlhodobý majetok 1 579 911 €, zásoby 568 189 €, pohľadávky 787 423 €, finančné účty 228 383 €. 2024: dlhodobý majetok 1 771 899 €, zásoby 429 352 €, pohľadávky 841 179 €, finančné účty 484 560 €. 2025: dlhodobý majetok 2 043 349 €, zásoby 506 995 €, pohľadávky 1 194 952 €, finančné účty 1 371 780 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 969 502 €, zásoby 287 105 €, pohľadávky 609 920 €, finančné účty 545 056 €. 2022: dlhodobý majetok 1 189 374 €, zásoby 549 998 €, pohľadávky 653 204 €, finančné účty 303 543 €. 2023: dlhodobý majetok 1 579 911 €, zásoby 568 189 €, pohľadávky 787 423 €, finančné účty 228 383 €. 2024: dlhodobý majetok 1 771 899 €, zásoby 429 352 €, pohľadávky 841 179 €, finančné účty 484 560 €. 2025: dlhodobý majetok 2 043 349 €, zásoby 506 995 €, pohľadávky 1 194 952 €, finančné účty 1 371 780 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 1 444 458 €, dlhodobé záväzky 166 451 €, krátkodobé záväzky 789 889 €. 2022: vlastné imanie 1 530 836 €, dlhodobé záväzky 145 804 €, krátkodobé záväzky 1 044 891 €. 2023: vlastné imanie 1 609 834 €, dlhodobé záväzky 505 298 €, krátkodobé záväzky 1 059 644 €. 2024: vlastné imanie 1 490 358 €, dlhodobé záväzky 453 625 €, krátkodobé záväzky 1 598 231 €. 2025: vlastné imanie 1 235 792 €, dlhodobé záväzky 421 570 €, krátkodobé záväzky 3 473 600 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 1 444 458 €, dlhodobé záväzky 166 451 €, krátkodobé záväzky 789 889 €. 2022: vlastné imanie 1 530 836 €, dlhodobé záväzky 145 804 €, krátkodobé záväzky 1 044 891 €. 2023: vlastné imanie 1 609 834 €, dlhodobé záväzky 505 298 €, krátkodobé záväzky 1 059 644 €. 2024: vlastné imanie 1 490 358 €, dlhodobé záväzky 453 625 €, krátkodobé záväzky 1 598 231 €. 2025: vlastné imanie 1 235 792 €, dlhodobé záväzky 421 570 €, krátkodobé záväzky 3 473 600 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 1 444 458 €, dlhodobé záväzky 166 451 €, krátkodobé záväzky 789 889 €. 2022: vlastné imanie 1 530 836 €, dlhodobé záväzky 145 804 €, krátkodobé záväzky 1 044 891 €. 2023: vlastné imanie 1 609 834 €, dlhodobé záväzky 505 298 €, krátkodobé záväzky 1 059 644 €. 2024: vlastné imanie 1 490 358 €, dlhodobé záväzky 453 625 €, krátkodobé záväzky 1 598 231 €. 2025: vlastné imanie 1 235 792 €, dlhodobé záväzky 421 570 €, krátkodobé záväzky 3 473 600 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 59 159 €. 2022: daň z príjmu 28 146 €. 2023: daň z príjmu 25 212 €. 2024: daň z príjmu 51 928 €. 2025: daň z príjmu 87 597 €.100 tis.50 tis.059,2 tis.28,1 tis.25,2 tis.51,9 tis.87,6 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 59 159 €. 2022: daň z príjmu 28 146 €. 2023: daň z príjmu 25 212 €. 2024: daň z príjmu 51 928 €. 2025: daň z príjmu 87 597 €.100 tis.50 tis.059,2 tis.28,1 tis.25,2 tis.51,9 tis.87,6 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 59 159 €. 2022: daň z príjmu 28 146 €. 2023: daň z príjmu 25 212 €. 2024: daň z príjmu 51 928 €. 2025: daň z príjmu 87 597 €.100 tis.50 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby5,43 mil.5,26 mil.5,83 mil.7,23 mil.11,14 mil.
Výsledok hospodárenia66,1 tis.86,4 tis.44 tis.147,5 tis.221,2 tis.
Aktíva2,42 mil.2,72 mil.3,17 mil.3,54 mil.5,13 mil.
Vlastné imanie1,44 mil.1,53 mil.1,61 mil.1,49 mil.1,24 mil.
Daň z príjmu59,2 tis.28,1 tis.25,2 tis.51,9 tis.87,6 tis.
Zadlženosť39,5 %43,8 %49,3 %57,9 %75,9 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
11,14 mil.
Výsledok hospodárenia
221,2 tis.
Aktíva
5,13 mil.
Vlastné imanie
1,24 mil.
Daň z príjmu
87,6 tis.
Zadlženosť
75,9 %

2024

Tržby
7,23 mil.
Výsledok hospodárenia
147,5 tis.
Aktíva
3,54 mil.
Vlastné imanie
1,49 mil.
Daň z príjmu
51,9 tis.
Zadlženosť
57,9 %

2023

Tržby
5,83 mil.
Výsledok hospodárenia
44 tis.
Aktíva
3,17 mil.
Vlastné imanie
1,61 mil.
Daň z príjmu
25,2 tis.
Zadlženosť
49,3 %

2022

Tržby
5,26 mil.
Výsledok hospodárenia
86,4 tis.
Aktíva
2,72 mil.
Vlastné imanie
1,53 mil.
Daň z príjmu
28,1 tis.
Zadlženosť
43,8 %

2021

Tržby
5,43 mil.
Výsledok hospodárenia
66,1 tis.
Aktíva
2,42 mil.
Vlastné imanie
1,44 mil.
Daň z príjmu
59,2 tis.
Zadlženosť
39,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API