prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

CERAMIC HOUSES EU, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47084065aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
08. 05. 201313 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 11. 09. 2026
Tržby
3 665 734 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
CERAMIC HOUSES EU, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47084065
daňové identifikačné číslo
2023764831
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023764831
Sídlo
Ľ. Podjavorinskej 8, 98401 Lučenec, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
08. 05. 2013
V registri
13 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 34789/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
496209
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálov27. 09. 2019—
Výroba koksu a rafinovaných produktov27. 09. 2019—
Výroba priemyselných hnojív a dusíkatých zlúčenín, pesticídov a agrochemických produktov27. 09. 2019—
Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely27. 09. 2019—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení27. 09. 2019—
Keramická výroba27. 09. 2019—
Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied27. 09. 2019—
výroba jednoduchých výrobkov z kovu08. 05. 2013—
opracovanie kovu jednoduchým spôsobom08. 05. 2013—
výroba strojov a prístrojov pre domácnosť08. 05. 2013—
výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojov08. 05. 2013—
výroba meracích, kontrolných, testovacích, navigačných, optických a fotografických prístrojov a zariadení08. 05. 2013—
výroba hračiek a hier08. 05. 2013—
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom08. 05. 2013—
Vývoj a výroba anorganických sorbentov27. 09. 2019—
prípravné práce k realizácii stavby08. 05. 2013—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien08. 05. 2013—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov08. 05. 2013—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)08. 05. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu08. 05. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb08. 05. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby08. 05. 2013—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla08. 05. 2013—
Vývoj a výroba výrobkov na báze geopolymérov27. 09. 2019—
Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb27. 09. 2019—
Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava27. 09. 2019—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva27. 09. 2019—
skladovanie08. 05. 2013—
baliace činnosti, manipulácia s tovarom08. 05. 2013—
počítačové služby08. 05. 2013—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov08. 05. 2013—
vydavateľská činnosť08. 05. 2013—
finančný leasing08. 05. 2013—
faktoring a forfaiting08. 05. 2013—
prenájom hnuteľných vecí08. 05. 2013—
administratívne služby08. 05. 2013—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov08. 05. 2013—
vedenie účtovníctva08. 05. 2013—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba27. 09. 2019—
Výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15m, drobných stavieb a ich zmien27. 09. 2019—
reklamné a marketingové služby08. 05. 2013—
prieskum trhu a verejnej mienky08. 05. 2013—
Vývoj a výroba aplikačných zariadení na používanie sorbentov27. 09. 2019—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 25. 02. 2021
Oprávnená osoba
JUDr. Patrik Kovalčík, advokát · od 25. 02. 2021

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023764831: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023764831: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023764831IČ DPH SK2023764831Obdobia daňových registráciíDIČ 2023764831: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023764831: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023764831IČ DPH SK2023764831Obdobia daňových registráciíDIČ 2023764831: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023764831: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023764831IČ DPH SK2023764831
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202376483111. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 05. 2019
daňové identifikačné číslo202376483110. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026 do 20. 10. 2026, naposledy v zozname 19. 10. 2026; od 02. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 27. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Union zdravotná poisťovňaVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026 do 20. 10. 2026, naposledy v zozname 19. 10. 2026; od 02. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 27. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Union zdravotná poisťovňaVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026 do 20. 10. 2026, naposledy v zozname 19. 10. 2026; od 02. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 27. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Union zdravotná poisťovňaVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 02. 11. 2026 otvorený05. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 27. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Union zdravotná poisťovňa25. 09. 2026 – 20. 10. 2026 ukončené19. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲35 % na 2 491 € a znížila tržby o ▼40 % na 3,67 mil. €.

Tržby

3 665 734 €

▼ 39,6 %

Výsledok hospodárenia

2 491 €

▲ 35,0 %

Aktíva

5 181 275 €

▲ 2,8 %

Vlastné imanie

1 946 090 €

▲ 0,1 %

Zadlženosť

62,5 %

Hrubá marža

0,5 %

Čistá marža

0,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 2 577 408 €. 2022: tržby 6 997 146 €. 2023: tržby 7 744 077 €. 2024: tržby 6 073 606 €. 2025: tržby 3 665 734 €.10 mil.5 mil.02,58 mil.7 mil.7,74 mil.6,07 mil.3,67 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 2 577 408 €. 2022: tržby 6 997 146 €. 2023: tržby 7 744 077 €. 2024: tržby 6 073 606 €. 2025: tržby 3 665 734 €.10 mil.5 mil.02,58 mil.7 mil.7,74 mil.6,07 mil.3,67 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 2 577 408 €. 2022: tržby 6 997 146 €. 2023: tržby 7 744 077 €. 2024: tržby 6 073 606 €. 2025: tržby 3 665 734 €.10 mil.5 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 195 782 €. 2022: výsledok hospodárenia 232 146 €. 2023: výsledok hospodárenia 248 802 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 845 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 491 €.250 tis.125 tis.0+195,8 tis.+232,1 tis.+248,8 tis.+1,8 tis.+2,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 195 782 €. 2022: výsledok hospodárenia 232 146 €. 2023: výsledok hospodárenia 248 802 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 845 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 491 €.250 tis.125 tis.0+2,5 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 195 782 €. 2022: výsledok hospodárenia 232 146 €. 2023: výsledok hospodárenia 248 802 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 845 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 491 €.250 tis.125 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 562 646 €, vlastné imanie 567 758 €. 2022: aktíva 3 066 830 €, vlastné imanie 1 692 949 €. 2023: aktíva 4 820 262 €, vlastné imanie 1 941 753 €. 2024: aktíva 5 038 038 €, vlastné imanie 1 943 598 €. 2025: aktíva 5 181 275 €, vlastné imanie 1 946 090 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 562 646 €, vlastné imanie 567 758 €. 2022: aktíva 3 066 830 €, vlastné imanie 1 692 949 €. 2023: aktíva 4 820 262 €, vlastné imanie 1 941 753 €. 2024: aktíva 5 038 038 €, vlastné imanie 1 943 598 €. 2025: aktíva 5 181 275 €, vlastné imanie 1 946 090 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 562 646 €, vlastné imanie 567 758 €. 2022: aktíva 3 066 830 €, vlastné imanie 1 692 949 €. 2023: aktíva 4 820 262 €, vlastné imanie 1 941 753 €. 2024: aktíva 5 038 038 €, vlastné imanie 1 943 598 €. 2025: aktíva 5 181 275 €, vlastné imanie 1 946 090 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 855 439 €, zásoby 0 €, pohľadávky 554 825 €, finančné účty 152 382 €. 2022: dlhodobý majetok 988 534 €, zásoby 194 258 €, pohľadávky 1 807 373 €, finančné účty 75 623 €. 2023: dlhodobý majetok 1 692 868 €, zásoby 572 146 €, pohľadávky 2 559 988 €, finančné účty 57 388 €. 2024: dlhodobý majetok 1 667 838 €, zásoby 606 492 €, pohľadávky 2 824 359 €, finančné účty 2 217 €. 2025: dlhodobý majetok 1 724 604 €, zásoby 478 920 €, pohľadávky 2 383 516 €, finančné účty 51 816 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 855 439 €, zásoby 0 €, pohľadávky 554 825 €, finančné účty 152 382 €. 2022: dlhodobý majetok 988 534 €, zásoby 194 258 €, pohľadávky 1 807 373 €, finančné účty 75 623 €. 2023: dlhodobý majetok 1 692 868 €, zásoby 572 146 €, pohľadávky 2 559 988 €, finančné účty 57 388 €. 2024: dlhodobý majetok 1 667 838 €, zásoby 606 492 €, pohľadávky 2 824 359 €, finančné účty 2 217 €. 2025: dlhodobý majetok 1 724 604 €, zásoby 478 920 €, pohľadávky 2 383 516 €, finančné účty 51 816 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 855 439 €, zásoby 0 €, pohľadávky 554 825 €, finančné účty 152 382 €. 2022: dlhodobý majetok 988 534 €, zásoby 194 258 €, pohľadávky 1 807 373 €, finančné účty 75 623 €. 2023: dlhodobý majetok 1 692 868 €, zásoby 572 146 €, pohľadávky 2 559 988 €, finančné účty 57 388 €. 2024: dlhodobý majetok 1 667 838 €, zásoby 606 492 €, pohľadávky 2 824 359 €, finančné účty 2 217 €. 2025: dlhodobý majetok 1 724 604 €, zásoby 478 920 €, pohľadávky 2 383 516 €, finančné účty 51 816 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 567 758 €, dlhodobé záväzky 254 948 €, krátkodobé záväzky 739 940 €. 2022: vlastné imanie 1 692 949 €, dlhodobé záväzky 156 901 €, krátkodobé záväzky 1 216 980 €. 2023: vlastné imanie 1 941 753 €, dlhodobé záväzky 1 598 966 €, krátkodobé záväzky 1 279 543 €. 2024: vlastné imanie 1 943 598 €, dlhodobé záväzky 1 332 486 €, krátkodobé záväzky 1 761 954 €. 2025: vlastné imanie 1 946 090 €, dlhodobé záväzky 1 166 737 €, krátkodobé záväzky 2 070 143 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 567 758 €, dlhodobé záväzky 254 948 €, krátkodobé záväzky 739 940 €. 2022: vlastné imanie 1 692 949 €, dlhodobé záväzky 156 901 €, krátkodobé záväzky 1 216 980 €. 2023: vlastné imanie 1 941 753 €, dlhodobé záväzky 1 598 966 €, krátkodobé záväzky 1 279 543 €. 2024: vlastné imanie 1 943 598 €, dlhodobé záväzky 1 332 486 €, krátkodobé záväzky 1 761 954 €. 2025: vlastné imanie 1 946 090 €, dlhodobé záväzky 1 166 737 €, krátkodobé záväzky 2 070 143 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 567 758 €, dlhodobé záväzky 254 948 €, krátkodobé záväzky 739 940 €. 2022: vlastné imanie 1 692 949 €, dlhodobé záväzky 156 901 €, krátkodobé záväzky 1 216 980 €. 2023: vlastné imanie 1 941 753 €, dlhodobé záväzky 1 598 966 €, krátkodobé záväzky 1 279 543 €. 2024: vlastné imanie 1 943 598 €, dlhodobé záväzky 1 332 486 €, krátkodobé záväzky 1 761 954 €. 2025: vlastné imanie 1 946 090 €, dlhodobé záväzky 1 166 737 €, krátkodobé záväzky 2 070 143 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 57 639 €. 2022: daň z príjmu 69 099 €. 2023: daň z príjmu 114 656 €. 2024: daň z príjmu 9 079 €. 2025: daň z príjmu 15 513 €.200 tis.100 tis.057,6 tis.69,1 tis.114,7 tis.9,1 tis.15,5 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 57 639 €. 2022: daň z príjmu 69 099 €. 2023: daň z príjmu 114 656 €. 2024: daň z príjmu 9 079 €. 2025: daň z príjmu 15 513 €.200 tis.100 tis.057,6 tis.69,1 tis.114,7 tis.9,1 tis.15,5 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 57 639 €. 2022: daň z príjmu 69 099 €. 2023: daň z príjmu 114 656 €. 2024: daň z príjmu 9 079 €. 2025: daň z príjmu 15 513 €.200 tis.100 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby2,58 mil.7 mil.7,74 mil.6,07 mil.3,67 mil.
Výsledok hospodárenia195,8 tis.232,1 tis.248,8 tis.1,8 tis.2,5 tis.
Aktíva1,56 mil.3,07 mil.4,82 mil.5,04 mil.5,18 mil.
Vlastné imanie567,8 tis.1,69 mil.1,94 mil.1,94 mil.1,95 mil.
Daň z príjmu57,6 tis.69,1 tis.114,7 tis.9,1 tis.15,5 tis.
Zadlženosť63,7 %44,8 %59,7 %61,4 %62,5 %

aj 05/2013 — 12/2013–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
3,67 mil.
Výsledok hospodárenia
2,5 tis.
Aktíva
5,18 mil.
Vlastné imanie
1,95 mil.
Daň z príjmu
15,5 tis.
Zadlženosť
62,5 %

2024

Tržby
6,07 mil.
Výsledok hospodárenia
1,8 tis.
Aktíva
5,04 mil.
Vlastné imanie
1,94 mil.
Daň z príjmu
9,1 tis.
Zadlženosť
61,4 %

2023

Tržby
7,74 mil.
Výsledok hospodárenia
248,8 tis.
Aktíva
4,82 mil.
Vlastné imanie
1,94 mil.
Daň z príjmu
114,7 tis.
Zadlženosť
59,7 %

2022

Tržby
7 mil.
Výsledok hospodárenia
232,1 tis.
Aktíva
3,07 mil.
Vlastné imanie
1,69 mil.
Daň z príjmu
69,1 tis.
Zadlženosť
44,8 %

2021

Tržby
2,58 mil.
Výsledok hospodárenia
195,8 tis.
Aktíva
1,56 mil.
Vlastné imanie
567,8 tis.
Daň z príjmu
57,6 tis.
Zadlženosť
63,7 %

aj 05/2013 — 12/2013–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API