prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

JANEL s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47080388aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
04. 05. 201313 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
Tržby
2 606 353 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
JANEL s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47080388
daňové identifikačné číslo
2023764864
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023764864
Sídlo
121, 02954 Krušetnica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
04. 05. 2013
V registri
13 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 59005/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
554675
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve04. 05. 2013—
poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve04. 05. 2013—
spracovanie a úprava čaju a kávy04. 05. 2013—
výroba nápojov04. 05. 2013—
textilná výroba04. 05. 2013—
odevná výroba04. 05. 2013—
výroba výrobkov z papiera04. 05. 2013—
polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín04. 05. 2013—
výroba jednoduchých výrobkov z kovu04. 05. 2013—
opracovanie kovu jednoduchým spôsobom04. 05. 2013—
výroba strojov a prístrojov pre domácnosť04. 05. 2013—
výroba strojov pre hospodárske odvetvia04. 05. 2013—
výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojov04. 05. 2013—
výroba meracích, kontrolných, testovacích, navigačných, optických a fotografických prístrojov a zariadení04. 05. 2013—
výroba hračiek a hier04. 05. 2013—
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom04. 05. 2013—
čistenie kanalizačných systémov04. 05. 2013—
prípravné práce k realizácii stavby04. 05. 2013—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien04. 05. 2013—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov04. 05. 2013—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)04. 05. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu04. 05. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb04. 05. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby04. 05. 2013—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla04. 05. 2013—
oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky04. 05. 2013—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla04. 05. 2013—
poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla04. 05. 2013—
služby verejných nosičov a poslov04. 05. 2013—
kuriérske služby04. 05. 2013—
skladovanie04. 05. 2013—
baliace činnosti, manipulácia s tovarom04. 05. 2013—
počítačové služby04. 05. 2013—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov04. 05. 2013—
vydavateľská činnosť04. 05. 2013—
finančný leasing04. 05. 2013—
faktoring a forfaiting04. 05. 2013—
prenájom hnuteľných vecí04. 05. 2013—
administratívne služby04. 05. 2013—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov04. 05. 2013—
vedenie účtovníctva04. 05. 2013—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí04. 05. 2013—
čistiace a upratovacie služby04. 05. 2013—
reklamné a marketingové služby04. 05. 2013—
prieskum trhu a verejnej mienky04. 05. 2013—
služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov04. 05. 2013—
služby požičovní04. 05. 2013—
- montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení – elektrických14. 08. 2014—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023764864: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023764864: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023764864IČ DPH SK2023764864Obdobia daňových registráciíDIČ 2023764864: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023764864: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023764864IČ DPH SK2023764864Obdobia daňových registráciíDIČ 2023764864: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023764864: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023764864IČ DPH SK2023764864
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202376486411. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 04. 2019
daňové identifikačné číslo202376486410. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲62 % na 968 238 € a znížila tržby o ▼35 % na 2,61 mil. €.

Tržby

2 606 353 €

▼ 34,9 %

Výsledok hospodárenia

968 238 €

▲ 62,1 %

Aktíva

1 228 211 €

▲ 9,5 %

Vlastné imanie

1 757 766 €

▲ 98,4 %

Zadlženosť

−43,1 %

Hrubá marža

37,3 %

Čistá marža

37,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 997 564 €. 2022: tržby 1 244 793 €. 2023: tržby 1 772 600 €. 2024: tržby 4 001 352 €. 2025: tržby 2 606 353 €.5 mil.2,5 mil.0997,6 tis.1,24 mil.1,77 mil.4 mil.2,61 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 997 564 €. 2022: tržby 1 244 793 €. 2023: tržby 1 772 600 €. 2024: tržby 4 001 352 €. 2025: tržby 2 606 353 €.5 mil.2,5 mil.0997,6 tis.1,24 mil.1,77 mil.4 mil.2,61 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 997 564 €. 2022: tržby 1 244 793 €. 2023: tržby 1 772 600 €. 2024: tržby 4 001 352 €. 2025: tržby 2 606 353 €.5 mil.2,5 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 74 344 €. 2022: výsledok hospodárenia 70 103 €. 2023: výsledok hospodárenia 194 407 €. 2024: výsledok hospodárenia 597 280 €. 2025: výsledok hospodárenia 968 238 €.1 mil.500 tis.0+74,3 tis.+70,1 tis.+194,4 tis.+597,3 tis.+968,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 74 344 €. 2022: výsledok hospodárenia 70 103 €. 2023: výsledok hospodárenia 194 407 €. 2024: výsledok hospodárenia 597 280 €. 2025: výsledok hospodárenia 968 238 €.1 mil.500 tis.0+74,3 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 74 344 €. 2022: výsledok hospodárenia 70 103 €. 2023: výsledok hospodárenia 194 407 €. 2024: výsledok hospodárenia 597 280 €. 2025: výsledok hospodárenia 968 238 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 279 984 €, vlastné imanie 156 455 €. 2022: aktíva 277 696 €, vlastné imanie 223 386 €. 2023: aktíva 528 464 €, vlastné imanie 417 792 €. 2024: aktíva 1 122 000 €, vlastné imanie 886 058 €. 2025: aktíva 1 228 211 €, vlastné imanie 1 757 766 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 279 984 €, vlastné imanie 156 455 €. 2022: aktíva 277 696 €, vlastné imanie 223 386 €. 2023: aktíva 528 464 €, vlastné imanie 417 792 €. 2024: aktíva 1 122 000 €, vlastné imanie 886 058 €. 2025: aktíva 1 228 211 €, vlastné imanie 1 757 766 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 279 984 €, vlastné imanie 156 455 €. 2022: aktíva 277 696 €, vlastné imanie 223 386 €. 2023: aktíva 528 464 €, vlastné imanie 417 792 €. 2024: aktíva 1 122 000 €, vlastné imanie 886 058 €. 2025: aktíva 1 228 211 €, vlastné imanie 1 757 766 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 119 818 €, zásoby 0 €, pohľadávky 65 381 €, finančné účty 94 785 €. 2022: dlhodobý majetok 150 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 53 359 €, finančné účty 74 337 €. 2023: dlhodobý majetok 151 536 €, zásoby 0 €, pohľadávky 204 087 €, finančné účty 172 841 €. 2024: dlhodobý majetok 272 861 €, zásoby 0 €, pohľadávky 247 058 €, finančné účty 602 081 €. 2025: dlhodobý majetok 267 640 €, zásoby 0 €, pohľadávky 644 609 €, finančné účty 315 960 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 119 818 €, zásoby 0 €, pohľadávky 65 381 €, finančné účty 94 785 €. 2022: dlhodobý majetok 150 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 53 359 €, finančné účty 74 337 €. 2023: dlhodobý majetok 151 536 €, zásoby 0 €, pohľadávky 204 087 €, finančné účty 172 841 €. 2024: dlhodobý majetok 272 861 €, zásoby 0 €, pohľadávky 247 058 €, finančné účty 602 081 €. 2025: dlhodobý majetok 267 640 €, zásoby 0 €, pohľadávky 644 609 €, finančné účty 315 960 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 119 818 €, zásoby 0 €, pohľadávky 65 381 €, finančné účty 94 785 €. 2022: dlhodobý majetok 150 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 53 359 €, finančné účty 74 337 €. 2023: dlhodobý majetok 151 536 €, zásoby 0 €, pohľadávky 204 087 €, finančné účty 172 841 €. 2024: dlhodobý majetok 272 861 €, zásoby 0 €, pohľadávky 247 058 €, finančné účty 602 081 €. 2025: dlhodobý majetok 267 640 €, zásoby 0 €, pohľadávky 644 609 €, finančné účty 315 960 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 156 455 €, dlhodobé záväzky 3 486 €, krátkodobé záväzky 120 043 €. 2022: vlastné imanie 223 386 €, dlhodobé záväzky −37 337 €, krátkodobé záväzky 91 647 €. 2023: vlastné imanie 417 792 €, dlhodobé záväzky 71 €, krátkodobé záväzky 110 601 €. 2024: vlastné imanie 886 058 €, dlhodobé záväzky 26 280 €, krátkodobé záväzky 209 662 €. 2025: vlastné imanie 1 757 766 €, dlhodobé záväzky 15 108 €, krátkodobé záväzky −544 663 €.2 mil.0−1 mil.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 156 455 €, dlhodobé záväzky 3 486 €, krátkodobé záväzky 120 043 €. 2022: vlastné imanie 223 386 €, dlhodobé záväzky −37 337 €, krátkodobé záväzky 91 647 €. 2023: vlastné imanie 417 792 €, dlhodobé záväzky 71 €, krátkodobé záväzky 110 601 €. 2024: vlastné imanie 886 058 €, dlhodobé záväzky 26 280 €, krátkodobé záväzky 209 662 €. 2025: vlastné imanie 1 757 766 €, dlhodobé záväzky 15 108 €, krátkodobé záväzky −544 663 €.2 mil.0−1 mil.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 156 455 €, dlhodobé záväzky 3 486 €, krátkodobé záväzky 120 043 €. 2022: vlastné imanie 223 386 €, dlhodobé záväzky −37 337 €, krátkodobé záväzky 91 647 €. 2023: vlastné imanie 417 792 €, dlhodobé záväzky 71 €, krátkodobé záväzky 110 601 €. 2024: vlastné imanie 886 058 €, dlhodobé záväzky 26 280 €, krátkodobé záväzky 209 662 €. 2025: vlastné imanie 1 757 766 €, dlhodobé záväzky 15 108 €, krátkodobé záväzky −544 663 €.2 mil.0−1 mil.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 8 562 €. 2022: daň z príjmu 5 137 €. 2023: daň z príjmu 96 770 €. 2024: daň z príjmu 2 250 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.100 tis.50 tis.08,6 tis.5,1 tis.96,8 tis.2,3 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 8 562 €. 2022: daň z príjmu 5 137 €. 2023: daň z príjmu 96 770 €. 2024: daň z príjmu 2 250 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.100 tis.50 tis.08,6 tis.5,1 tis.96,8 tis.2,3 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 8 562 €. 2022: daň z príjmu 5 137 €. 2023: daň z príjmu 96 770 €. 2024: daň z príjmu 2 250 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.100 tis.50 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby997,6 tis.1,24 mil.1,77 mil.4 mil.2,61 mil.
Výsledok hospodárenia74,3 tis.70,1 tis.194,4 tis.597,3 tis.968,2 tis.
Aktíva280 tis.277,7 tis.528,5 tis.1,12 mil.1,23 mil.
Vlastné imanie156,5 tis.223,4 tis.417,8 tis.886,1 tis.1,76 mil.
Daň z príjmu8,6 tis.5,1 tis.96,8 tis.2,3 tis.3,8 tis.
Zadlženosť44,1 %19,6 %20,9 %21,0 %−43,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
2,61 mil.
Výsledok hospodárenia
968,2 tis.
Aktíva
1,23 mil.
Vlastné imanie
1,76 mil.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
−43,1 %

2024

Tržby
4 mil.
Výsledok hospodárenia
597,3 tis.
Aktíva
1,12 mil.
Vlastné imanie
886,1 tis.
Daň z príjmu
2,3 tis.
Zadlženosť
21,0 %

2023

Tržby
1,77 mil.
Výsledok hospodárenia
194,4 tis.
Aktíva
528,5 tis.
Vlastné imanie
417,8 tis.
Daň z príjmu
96,8 tis.
Zadlženosť
20,9 %

2022

Tržby
1,24 mil.
Výsledok hospodárenia
70,1 tis.
Aktíva
277,7 tis.
Vlastné imanie
223,4 tis.
Daň z príjmu
5,1 tis.
Zadlženosť
19,6 %

2021

Tržby
997,6 tis.
Výsledok hospodárenia
74,3 tis.
Aktíva
280 tis.
Vlastné imanie
156,5 tis.
Daň z príjmu
8,6 tis.
Zadlženosť
44,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API