Súhrn
- Vznik
- 29. 03. 201313 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 589 988 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- LORIS TRANS s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47076402
- daňové identifikačné číslo
- 2023739454
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023739454
- Sídlo
- Hlohovecká cesta 748, 951 42 Zbehy, Slovenská republika
- Územie
- Zbehyokres NitraNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 29. 03. 2013
- V registri
- 13 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 39768/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 902627
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 29. 03. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 29. 03. 2013 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 29. 03. 2013 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 29. 03. 2013 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 29. 03. 2013 | — |
| Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla | 29. 03. 2013 | — |
| Skladovanie | 29. 03. 2013 | — |
| Baliace činnosti, manipulácia s tovarom | 29. 03. 2013 | — |
| Medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu | 20. 07. 2013 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023739454 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 16. 09. 2013 |
| daňové identifikačné číslo | 2023739454 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | 12. 10. 2026 – 26. 10. 2026 ukončené | 22. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 28. 09. 2026 ukončené | 25. 09. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 22. 10. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −214 783 € a zvýšila tržby o ▲42 % na 590 tisíc eur.
Tržby
589 988 €
▲ 41,6 %Výsledok hospodárenia
−214 783 €
▼ 6,0 %Aktíva
184 746 €
▲ 13,8 %Vlastné imanie
−918 265 €
▼ 30,5 %Zadlženosť
597,0 %
Hrubá marža
−35,8 %
Čistá marža
−36,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 163,5 tis. | 295,3 tis. | 312,5 tis. | 416,5 tis. | 590 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −77,7 tis. | −160,4 tis. | −198,1 tis. | −202,7 tis. | −214,8 tis. |
| Aktíva | 235,3 tis. | 145,7 tis. | 79,3 tis. | 162,3 tis. | 184,7 tis. |
| Vlastné imanie | −142,3 tis. | −302,7 tis. | −500,8 tis. | −703,5 tis. | −918,3 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 1,9 tis. | 3,8 tis. |
| Zadlženosť | 160,5 % | 307,8 % | 731,4 % | 533,5 % | 597,0 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 590 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −214,8 tis.
- Aktíva
- 184,7 tis.
- Vlastné imanie
- −918,3 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 597,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 416,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −202,7 tis.
- Aktíva
- 162,3 tis.
- Vlastné imanie
- −703,5 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 533,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 312,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −198,1 tis.
- Aktíva
- 79,3 tis.
- Vlastné imanie
- −500,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 731,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 295,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −160,4 tis.
- Aktíva
- 145,7 tis.
- Vlastné imanie
- −302,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 307,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 163,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −77,7 tis.
- Aktíva
- 235,3 tis.
- Vlastné imanie
- −142,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 160,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 22. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.