prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

MS Capital s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47075244zaniknutý 20. 11. 2025otvorený dlh

Súhrn

Vznik
20. 03. 201312 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
117 456 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MS Capital s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47075244
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Hrnčiarska Ves 305, 98013 Hrnčiarska Ves, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
20. 03. 2013
Zánik
20. 11. 2025
V registri
12 rokov 8 mesiacov
Stav
zaniknutý 20. 11. 2025
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 42418/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
310572

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 27. 04. 2023 (rok porušenia 2021).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 prehĺbila stratu na −26 261 € a znížila tržby o ▼63 % na 117,5 tisíc eur.

Tržby

117 456 €

▼ 63,3 %

Výsledok hospodárenia

−26 261 €

▼ 484,2 %

Aktíva

102 321 €

▼ 31,1 %

Vlastné imanie

1 594 €

▼ 79,7 %

Zadlženosť

98,4 %

Hrubá marža

−22,4 %

Čistá marža

−22,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 49 230 €. 2017: tržby 133 739 €. 2018: tržby 240 663 €. 2019: tržby 320 409 €. 2020: tržby 117 456 €.500 tis.250 tis.049,2 tis.133,7 tis.240,7 tis.320,4 tis.117,5 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 49 230 €. 2017: tržby 133 739 €. 2018: tržby 240 663 €. 2019: tržby 320 409 €. 2020: tržby 117 456 €.500 tis.250 tis.049,2 tis.133,7 tis.240,7 tis.320,4 tis.117,5 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 49 230 €. 2017: tržby 133 739 €. 2018: tržby 240 663 €. 2019: tržby 320 409 €. 2020: tržby 117 456 €.500 tis.250 tis.0201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 4 661 €. 2017: výsledok hospodárenia 7 793 €. 2018: výsledok hospodárenia 2 468 €. 2019: výsledok hospodárenia −4 495 €. 2020: výsledok hospodárenia −26 261 €.10 tis.0−50 tis.+4,7 tis.+7,8 tis.+2,5 tis.−4,5 tis.−26,3 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 4 661 €. 2017: výsledok hospodárenia 7 793 €. 2018: výsledok hospodárenia 2 468 €. 2019: výsledok hospodárenia −4 495 €. 2020: výsledok hospodárenia −26 261 €.10 tis.0−50 tis.+4,7 tis.+7,8 tis.+2,5 tis.−4,5 tis.−26,3 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 4 661 €. 2017: výsledok hospodárenia 7 793 €. 2018: výsledok hospodárenia 2 468 €. 2019: výsledok hospodárenia −4 495 €. 2020: výsledok hospodárenia −26 261 €.10 tis.0−50 tis.201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 36 997 €, vlastné imanie 2 136 €. 2017: aktíva 46 646 €, vlastné imanie 9 929 €. 2018: aktíva 145 800 €, vlastné imanie 12 350 €. 2019: aktíva 148 585 €, vlastné imanie 7 855 €. 2020: aktíva 102 321 €, vlastné imanie 1 594 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 36 997 €, vlastné imanie 2 136 €. 2017: aktíva 46 646 €, vlastné imanie 9 929 €. 2018: aktíva 145 800 €, vlastné imanie 12 350 €. 2019: aktíva 148 585 €, vlastné imanie 7 855 €. 2020: aktíva 102 321 €, vlastné imanie 1 594 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 36 997 €, vlastné imanie 2 136 €. 2017: aktíva 46 646 €, vlastné imanie 9 929 €. 2018: aktíva 145 800 €, vlastné imanie 12 350 €. 2019: aktíva 148 585 €, vlastné imanie 7 855 €. 2020: aktíva 102 321 €, vlastné imanie 1 594 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 137 €, finančné účty 36 860 €. 2017: dlhodobý majetok 2 625 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 153 €, finančné účty 39 868 €. 2018: dlhodobý majetok 105 595 €, zásoby 0 €, pohľadávky 838 €, finančné účty 39 367 €. 2019: dlhodobý majetok 103 316 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 793 €, finančné účty 43 476 €. 2020: dlhodobý majetok 99 972 €, zásoby 0 €, pohľadávky 134 €, finančné účty 2 215 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 137 €, finančné účty 36 860 €. 2017: dlhodobý majetok 2 625 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 153 €, finančné účty 39 868 €. 2018: dlhodobý majetok 105 595 €, zásoby 0 €, pohľadávky 838 €, finančné účty 39 367 €. 2019: dlhodobý majetok 103 316 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 793 €, finančné účty 43 476 €. 2020: dlhodobý majetok 99 972 €, zásoby 0 €, pohľadávky 134 €, finančné účty 2 215 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 137 €, finančné účty 36 860 €. 2017: dlhodobý majetok 2 625 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 153 €, finančné účty 39 868 €. 2018: dlhodobý majetok 105 595 €, zásoby 0 €, pohľadávky 838 €, finančné účty 39 367 €. 2019: dlhodobý majetok 103 316 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 793 €, finančné účty 43 476 €. 2020: dlhodobý majetok 99 972 €, zásoby 0 €, pohľadávky 134 €, finančné účty 2 215 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 2 136 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 34 861 €. 2017: vlastné imanie 9 929 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 36 717 €. 2018: vlastné imanie 12 350 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 133 450 €. 2019: vlastné imanie 7 855 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 140 730 €. 2020: vlastné imanie 1 594 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 100 727 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 2 136 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 34 861 €. 2017: vlastné imanie 9 929 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 36 717 €. 2018: vlastné imanie 12 350 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 133 450 €. 2019: vlastné imanie 7 855 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 140 730 €. 2020: vlastné imanie 1 594 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 100 727 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 2 136 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 34 861 €. 2017: vlastné imanie 9 929 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 36 717 €. 2018: vlastné imanie 12 350 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 133 450 €. 2019: vlastné imanie 7 855 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 140 730 €. 2020: vlastné imanie 1 594 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 100 727 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 1 680 €. 2018: daň z príjmu 868 €. 2019: daň z príjmu 677 €. 2020: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.04801,7 tis.868677020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 1 680 €. 2018: daň z príjmu 868 €. 2019: daň z príjmu 677 €. 2020: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.04801,7 tis.868677020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 1 680 €. 2018: daň z príjmu 868 €. 2019: daň z príjmu 677 €. 2020: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.04808680201620182020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby49,2 tis.133,7 tis.240,7 tis.320,4 tis.117,5 tis.
Výsledok hospodárenia4,7 tis.7,8 tis.2,5 tis.−4,5 tis.−26,3 tis.
Aktíva37 tis.46,6 tis.145,8 tis.148,6 tis.102,3 tis.
Vlastné imanie2,1 tis.9,9 tis.12,3 tis.7,9 tis.1,6 tis.
Daň z príjmu4801,7 tis.8686770
Zadlženosť94,2 %78,7 %91,5 %94,7 %98,4 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
117,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−26,3 tis.
Aktíva
102,3 tis.
Vlastné imanie
1,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
98,4 %

2019

Tržby
320,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,5 tis.
Aktíva
148,6 tis.
Vlastné imanie
7,9 tis.
Daň z príjmu
677
Zadlženosť
94,7 %

2018

Tržby
240,7 tis.
Výsledok hospodárenia
2,5 tis.
Aktíva
145,8 tis.
Vlastné imanie
12,3 tis.
Daň z príjmu
868
Zadlženosť
91,5 %

2017

Tržby
133,7 tis.
Výsledok hospodárenia
7,8 tis.
Aktíva
46,6 tis.
Vlastné imanie
9,9 tis.
Daň z príjmu
1,7 tis.
Zadlženosť
78,7 %

2016

Tržby
49,2 tis.
Výsledok hospodárenia
4,7 tis.
Aktíva
37 tis.
Vlastné imanie
2,1 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
94,2 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API