Súhrn
- Vznik
- 10. 04. 201313 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 12. 10. 2026
- Tržby
- 1 064 653 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- C-ADAMAS s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47072059
- daňové identifikačné číslo
- 2023747143
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023747143
- Sídlo
- 555, 018 13 Papradno, Slovenská republika
- Územie
- Papradnookres Považská BystricaTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 10. 04. 2013
- V registri
- 13 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 27999/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 290888
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Prípravné práce k realizácii stavby | 10. 04. 2013 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 10. 04. 2013 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 10. 04. 2013 | — |
| Montáž bezpečnostných dverí s menej ako 3-bodovým uzamykacím mechanizmom | 10. 04. 2013 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 10. 04. 2013 | — |
| Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba | 10. 04. 2013 | — |
| Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva | 10. 04. 2013 | — |
| Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu | 10. 04. 2013 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 10. 04. 2013 | — |
| Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom | 10. 04. 2013 | — |
| Výroba a hutnícke spracovanie kovov | 10. 04. 2013 | — |
| Čistenie kanalizačných systémov | 10. 04. 2013 | — |
| Diagnostika kanalizačných potrubí | 10. 04. 2013 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 10. 04. 2013 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 10. 04. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 10. 04. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 10. 04. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 10. 04. 2013 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 10. 04. 2013 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 10. 04. 2013 | — |
| Vykonávanie odťahovej služby | 10. 04. 2013 | — |
| Sťahovacie služby | 10. 04. 2013 | — |
| Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla | 10. 04. 2013 | — |
| Skladovanie | 10. 04. 2013 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 10. 04. 2013 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 10. 04. 2013 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023747143 | 11. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 18. 09. 2013 |
| daňové identifikačné číslo | 2023747143 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 12. 10. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 05. 10. 2026 ukončené | 29. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼34 % na 191 506 € a znížila tržby o ▼12 % na 1,06 mil. €.
Tržby
1 064 653 €
▼ 11,6 %Výsledok hospodárenia
191 506 €
▼ 34,4 %Aktíva
1 043 747 €
▼ 19,7 %Vlastné imanie
780 672 €
▼ 18,7 %Zadlženosť
25,2 %
Hrubá marža
21,9 %
Čistá marža
18,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 548,4 tis. | 723,9 tis. | 993,8 tis. | 1,2 mil. | 1,06 mil. |
| Výsledok hospodárenia | 141,2 tis. | 35,8 tis. | 138,6 tis. | 291,9 tis. | 191,5 tis. |
| Aktíva | 681,3 tis. | 696,4 tis. | 1,05 mil. | 1,3 mil. | 1,04 mil. |
| Vlastné imanie | 527,2 tis. | 539,3 tis. | 667,9 tis. | 960 tis. | 780,7 tis. |
| Daň z príjmu | 39,2 tis. | 6,5 tis. | 36,3 tis. | 82,7 tis. | 41,6 tis. |
| Zadlženosť | 22,6 % | 22,6 % | 36,5 % | 26,2 % | 25,2 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 1,06 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 191,5 tis.
- Aktíva
- 1,04 mil.
- Vlastné imanie
- 780,7 tis.
- Daň z príjmu
- 41,6 tis.
- Zadlženosť
- 25,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 1,2 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 291,9 tis.
- Aktíva
- 1,3 mil.
- Vlastné imanie
- 960 tis.
- Daň z príjmu
- 82,7 tis.
- Zadlženosť
- 26,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 993,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 138,6 tis.
- Aktíva
- 1,05 mil.
- Vlastné imanie
- 667,9 tis.
- Daň z príjmu
- 36,3 tis.
- Zadlženosť
- 36,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 723,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 35,8 tis.
- Aktíva
- 696,4 tis.
- Vlastné imanie
- 539,3 tis.
- Daň z príjmu
- 6,5 tis.
- Zadlženosť
- 22,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 548,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 141,2 tis.
- Aktíva
- 681,3 tis.
- Vlastné imanie
- 527,2 tis.
- Daň z príjmu
- 39,2 tis.
- Zadlženosť
- 22,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.