prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

FLAMEshoes, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47071290aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
21. 03. 201313 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
2 154 073 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
FLAMEshoes, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47071290
daňové identifikačné číslo
2023726738
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023726738
Sídlo
Kružlov 292, 08604 Kružlov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
21. 03. 2013
V registri
13 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 27659/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
725783
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)21. 03. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu21. 03. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb21. 03. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby21. 03. 2013—
reklamné a marketingové služby21. 03. 2013—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov21. 03. 2013—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom21. 03. 2013—
výroba obuvi a komponentov obuvi s výnimkou ortopedickej obuvi21. 03. 2013—
výroba kožených a kožušinových výrobkov21. 03. 2013—
výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov21. 03. 2013—
výroba bižutérie a suvenírov21. 03. 2013—
výroba jednoduchých výrobkov z kovu21. 03. 2013—
výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied21. 03. 2013—
oprava obuvi, brašnárskeho a sedlárskeho tovaru21. 03. 2013—
oprava kožených a kožušinových výrobkov21. 03. 2013—
oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky21. 03. 2013—
skladovanie21. 03. 2013—
baliace činnosti, manipulácia s tovarom21. 03. 2013—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu21. 03. 2013—
ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok21. 03. 2013—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností21. 03. 2013—
prenájom hnuteľných vecí21. 03. 2013—
informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly21. 03. 2013—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov21. 03. 2013—
finančný leasing21. 03. 2013—
vedenie účtovníctva21. 03. 2013—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti21. 03. 2013—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí21. 03. 2013—
prípravné práce k realizácii stavby21. 03. 2013—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov21. 03. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023726738: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023726738: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023726738IČ DPH SK2023726738Obdobia daňových registráciíDIČ 2023726738: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023726738: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023726738IČ DPH SK2023726738Obdobia daňových registráciíDIČ 2023726738: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023726738: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023726738IČ DPH SK2023726738
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202372673811. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 14. 06. 2013
daňové identifikačné číslo202372673810. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −40 703 € a zvýšila tržby o ▲9 % na 2,15 mil. €.

Tržby

2 154 073 €

▲ 9,3 %

Výsledok hospodárenia

−40 703 €

▲ 78,2 %

Aktíva

4 945 796 €

▼ 21,2 %

Vlastné imanie

1 432 708 €

▼ 2,8 %

Zadlženosť

71,0 %

Hrubá marža

−1,9 %

Čistá marža

−1,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 1 546 746 €. 2022: tržby 1 810 304 €. 2023: tržby 1 565 214 €. 2024: tržby 1 971 377 €. 2025: tržby 2 154 073 €.2,5 mil.1,25 mil.01,55 mil.1,81 mil.1,57 mil.1,97 mil.2,15 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 546 746 €. 2022: tržby 1 810 304 €. 2023: tržby 1 565 214 €. 2024: tržby 1 971 377 €. 2025: tržby 2 154 073 €.2,5 mil.1,25 mil.01,55 mil.1,81 mil.1,57 mil.1,97 mil.2,15 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 546 746 €. 2022: tržby 1 810 304 €. 2023: tržby 1 565 214 €. 2024: tržby 1 971 377 €. 2025: tržby 2 154 073 €.2,5 mil.1,25 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −373 001 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 050 764 €. 2023: výsledok hospodárenia −858 281 €. 2024: výsledok hospodárenia −186 375 €. 2025: výsledok hospodárenia −40 703 €.0−2 mil.−373 tis.−1,05 mil.−858,3 tis.−186,4 tis.−40,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −373 001 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 050 764 €. 2023: výsledok hospodárenia −858 281 €. 2024: výsledok hospodárenia −186 375 €. 2025: výsledok hospodárenia −40 703 €.0−2 mil.−373 tis.−40,7 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −373 001 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 050 764 €. 2023: výsledok hospodárenia −858 281 €. 2024: výsledok hospodárenia −186 375 €. 2025: výsledok hospodárenia −40 703 €.0−2 mil.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 6 712 211 €, vlastné imanie 3 568 833 €. 2022: aktíva 6 348 365 €, vlastné imanie 2 518 067 €. 2023: aktíva 6 200 641 €, vlastné imanie 1 659 786 €. 2024: aktíva 6 276 578 €, vlastné imanie 1 473 410 €. 2025: aktíva 4 945 796 €, vlastné imanie 1 432 708 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 6 712 211 €, vlastné imanie 3 568 833 €. 2022: aktíva 6 348 365 €, vlastné imanie 2 518 067 €. 2023: aktíva 6 200 641 €, vlastné imanie 1 659 786 €. 2024: aktíva 6 276 578 €, vlastné imanie 1 473 410 €. 2025: aktíva 4 945 796 €, vlastné imanie 1 432 708 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 6 712 211 €, vlastné imanie 3 568 833 €. 2022: aktíva 6 348 365 €, vlastné imanie 2 518 067 €. 2023: aktíva 6 200 641 €, vlastné imanie 1 659 786 €. 2024: aktíva 6 276 578 €, vlastné imanie 1 473 410 €. 2025: aktíva 4 945 796 €, vlastné imanie 1 432 708 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 978 820 €, zásoby 4 200 068 €, pohľadávky 505 513 €, finančné účty 27 810 €. 2022: dlhodobý majetok 1 933 124 €, zásoby 3 752 681 €, pohľadávky 643 736 €, finančné účty 18 824 €. 2023: dlhodobý majetok 1 834 574 €, zásoby 3 607 306 €, pohľadávky 718 354 €, finančné účty 39 410 €. 2024: dlhodobý majetok 1 778 397 €, zásoby 3 770 539 €, pohľadávky 678 207 €, finančné účty 48 668 €. 2025: dlhodobý majetok 1 601 864 €, zásoby 2 807 465 €, pohľadávky 520 834 €, finančné účty 15 633 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 978 820 €, zásoby 4 200 068 €, pohľadávky 505 513 €, finančné účty 27 810 €. 2022: dlhodobý majetok 1 933 124 €, zásoby 3 752 681 €, pohľadávky 643 736 €, finančné účty 18 824 €. 2023: dlhodobý majetok 1 834 574 €, zásoby 3 607 306 €, pohľadávky 718 354 €, finančné účty 39 410 €. 2024: dlhodobý majetok 1 778 397 €, zásoby 3 770 539 €, pohľadávky 678 207 €, finančné účty 48 668 €. 2025: dlhodobý majetok 1 601 864 €, zásoby 2 807 465 €, pohľadávky 520 834 €, finančné účty 15 633 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 978 820 €, zásoby 4 200 068 €, pohľadávky 505 513 €, finančné účty 27 810 €. 2022: dlhodobý majetok 1 933 124 €, zásoby 3 752 681 €, pohľadávky 643 736 €, finančné účty 18 824 €. 2023: dlhodobý majetok 1 834 574 €, zásoby 3 607 306 €, pohľadávky 718 354 €, finančné účty 39 410 €. 2024: dlhodobý majetok 1 778 397 €, zásoby 3 770 539 €, pohľadávky 678 207 €, finančné účty 48 668 €. 2025: dlhodobý majetok 1 601 864 €, zásoby 2 807 465 €, pohľadávky 520 834 €, finančné účty 15 633 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 3 568 833 €, dlhodobé záväzky 13 706 €, krátkodobé záväzky 3 129 672 €. 2022: vlastné imanie 2 518 067 €, dlhodobé záväzky 16 526 €, krátkodobé záväzky 3 813 772 €. 2023: vlastné imanie 1 659 786 €, dlhodobé záväzky 19 340 €, krátkodobé záväzky 4 521 515 €. 2024: vlastné imanie 1 473 410 €, dlhodobé záväzky 22 038 €, krátkodobé záväzky 4 781 130 €. 2025: vlastné imanie 1 432 708 €, dlhodobé záväzky 24 949 €, krátkodobé záväzky 3 488 139 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 3 568 833 €, dlhodobé záväzky 13 706 €, krátkodobé záväzky 3 129 672 €. 2022: vlastné imanie 2 518 067 €, dlhodobé záväzky 16 526 €, krátkodobé záväzky 3 813 772 €. 2023: vlastné imanie 1 659 786 €, dlhodobé záväzky 19 340 €, krátkodobé záväzky 4 521 515 €. 2024: vlastné imanie 1 473 410 €, dlhodobé záväzky 22 038 €, krátkodobé záväzky 4 781 130 €. 2025: vlastné imanie 1 432 708 €, dlhodobé záväzky 24 949 €, krátkodobé záväzky 3 488 139 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 3 568 833 €, dlhodobé záväzky 13 706 €, krátkodobé záväzky 3 129 672 €. 2022: vlastné imanie 2 518 067 €, dlhodobé záväzky 16 526 €, krátkodobé záväzky 3 813 772 €. 2023: vlastné imanie 1 659 786 €, dlhodobé záväzky 19 340 €, krátkodobé záväzky 4 521 515 €. 2024: vlastné imanie 1 473 410 €, dlhodobé záväzky 22 038 €, krátkodobé záväzky 4 781 130 €. 2025: vlastné imanie 1 432 708 €, dlhodobé záväzky 24 949 €, krátkodobé záväzky 3 488 139 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.1100000020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.1100000020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.1100000020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,55 mil.1,81 mil.1,57 mil.1,97 mil.2,15 mil.
Výsledok hospodárenia−373 tis.−1,05 mil.−858,3 tis.−186,4 tis.−40,7 tis.
Aktíva6,71 mil.6,35 mil.6,2 mil.6,28 mil.4,95 mil.
Vlastné imanie3,57 mil.2,52 mil.1,66 mil.1,47 mil.1,43 mil.
Daň z príjmu00000
Zadlženosť46,8 %60,3 %73,2 %76,5 %71,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
2,15 mil.
Výsledok hospodárenia
−40,7 tis.
Aktíva
4,95 mil.
Vlastné imanie
1,43 mil.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
71,0 %

2024

Tržby
1,97 mil.
Výsledok hospodárenia
−186,4 tis.
Aktíva
6,28 mil.
Vlastné imanie
1,47 mil.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
76,5 %

2023

Tržby
1,57 mil.
Výsledok hospodárenia
−858,3 tis.
Aktíva
6,2 mil.
Vlastné imanie
1,66 mil.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
73,2 %

2022

Tržby
1,81 mil.
Výsledok hospodárenia
−1,05 mil.
Aktíva
6,35 mil.
Vlastné imanie
2,52 mil.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
60,3 %

2021

Tržby
1,55 mil.
Výsledok hospodárenia
−373 tis.
Aktíva
6,71 mil.
Vlastné imanie
3,57 mil.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
46,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API