prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

DEZE, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47067560aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
21. 03. 201313 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
352 939 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
DEZE, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47067560
daňové identifikačné číslo
2023724670
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023724670
Sídlo
Palárikova 76, 02201 Čadca, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
21. 03. 2013
V registri
13 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 75481/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
329416
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva21. 03. 2013—
výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba21. 03. 2013—
výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva21. 03. 2013—
výroba výrobkov zo slamy, šúpolia, prútia, korku21. 03. 2013—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) a iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)21. 03. 2013—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla21. 03. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu21. 03. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb21. 03. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby21. 03. 2013—
oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky21. 03. 2013—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností21. 03. 2013—
ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok21. 03. 2013—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla21. 03. 2013—
vykonávanie odťahovej služby21. 03. 2013—
sťahovacie služby21. 03. 2013—
kuriérske služby21. 03. 2013—
poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt21. 03. 2013—
sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt21. 03. 2013—
správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností21. 03. 2013—
prenájom nehnuteľností bez poskytovania iných než základných služieb spojených s prenájmom21. 03. 2013—
čistiace a upratovacie služby21. 03. 2013—
reklamné a marketingové služby21. 03. 2013—
výroba koksu a rafinovaných produktov21. 03. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023724670: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023724670: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023724670IČ DPH SK2023724670Obdobia daňových registráciíDIČ 2023724670: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023724670: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023724670IČ DPH SK2023724670Obdobia daňových registráciíDIČ 2023724670: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023724670: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023724670IČ DPH SK2023724670
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202372467011. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 12. 2013
daňové identifikačné číslo202372467010. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 7 832 € a zvýšila tržby o ▲27 % na 352,9 tisíc eur.

Tržby

352 939 €

▲ 27,0 %

Výsledok hospodárenia

7 832 €

▲ 117,2 %

Aktíva

513 988 €

▲ 41,9 %

Vlastné imanie

248 910 €

▲ 3,2 %

Zadlženosť

51,6 %

Hrubá marža

2,8 %

Čistá marža

2,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 391 971 €. 2022: tržby 344 962 €. 2023: tržby 429 269 €. 2024: tržby 277 830 €. 2025: tržby 352 939 €.500 tis.250 tis.0392 tis.345 tis.429,3 tis.277,8 tis.352,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 391 971 €. 2022: tržby 344 962 €. 2023: tržby 429 269 €. 2024: tržby 277 830 €. 2025: tržby 352 939 €.500 tis.250 tis.0392 tis.345 tis.429,3 tis.277,8 tis.352,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 391 971 €. 2022: tržby 344 962 €. 2023: tržby 429 269 €. 2024: tržby 277 830 €. 2025: tržby 352 939 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 12 959 €. 2022: výsledok hospodárenia −12 027 €. 2023: výsledok hospodárenia −920 €. 2024: výsledok hospodárenia −45 516 €. 2025: výsledok hospodárenia 7 832 €.20 tis.0−50 tis.+13 tis.−12 tis.−920−45,5 tis.+7,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 12 959 €. 2022: výsledok hospodárenia −12 027 €. 2023: výsledok hospodárenia −920 €. 2024: výsledok hospodárenia −45 516 €. 2025: výsledok hospodárenia 7 832 €.20 tis.0−50 tis.+13 tis.−12 tis.−920−45,5 tis.+7,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 12 959 €. 2022: výsledok hospodárenia −12 027 €. 2023: výsledok hospodárenia −920 €. 2024: výsledok hospodárenia −45 516 €. 2025: výsledok hospodárenia 7 832 €.20 tis.0−50 tis.−920202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 503 401 €, vlastné imanie 299 540 €. 2022: aktíva 475 794 €, vlastné imanie 287 513 €. 2023: aktíva 422 423 €, vlastné imanie 286 593 €. 2024: aktíva 362 157 €, vlastné imanie 241 078 €. 2025: aktíva 513 988 €, vlastné imanie 248 910 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 503 401 €, vlastné imanie 299 540 €. 2022: aktíva 475 794 €, vlastné imanie 287 513 €. 2023: aktíva 422 423 €, vlastné imanie 286 593 €. 2024: aktíva 362 157 €, vlastné imanie 241 078 €. 2025: aktíva 513 988 €, vlastné imanie 248 910 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 503 401 €, vlastné imanie 299 540 €. 2022: aktíva 475 794 €, vlastné imanie 287 513 €. 2023: aktíva 422 423 €, vlastné imanie 286 593 €. 2024: aktíva 362 157 €, vlastné imanie 241 078 €. 2025: aktíva 513 988 €, vlastné imanie 248 910 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 163 416 €, zásoby 9 379 €, pohľadávky 317 808 €, finančné účty 11 690 €. 2022: dlhodobý majetok 204 463 €, zásoby 0 €, pohľadávky 255 758 €, finančné účty 12 429 €. 2023: dlhodobý majetok 145 598 €, zásoby 3 009 €, pohľadávky 253 167 €, finančné účty 19 365 €. 2024: dlhodobý majetok 84 581 €, zásoby 2 798 €, pohľadávky 267 159 €, finančné účty 4 236 €. 2025: dlhodobý majetok 200 753 €, zásoby 0 €, pohľadávky 300 527 €, finančné účty 8 869 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 163 416 €, zásoby 9 379 €, pohľadávky 317 808 €, finančné účty 11 690 €. 2022: dlhodobý majetok 204 463 €, zásoby 0 €, pohľadávky 255 758 €, finančné účty 12 429 €. 2023: dlhodobý majetok 145 598 €, zásoby 3 009 €, pohľadávky 253 167 €, finančné účty 19 365 €. 2024: dlhodobý majetok 84 581 €, zásoby 2 798 €, pohľadávky 267 159 €, finančné účty 4 236 €. 2025: dlhodobý majetok 200 753 €, zásoby 0 €, pohľadávky 300 527 €, finančné účty 8 869 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 163 416 €, zásoby 9 379 €, pohľadávky 317 808 €, finančné účty 11 690 €. 2022: dlhodobý majetok 204 463 €, zásoby 0 €, pohľadávky 255 758 €, finančné účty 12 429 €. 2023: dlhodobý majetok 145 598 €, zásoby 3 009 €, pohľadávky 253 167 €, finančné účty 19 365 €. 2024: dlhodobý majetok 84 581 €, zásoby 2 798 €, pohľadávky 267 159 €, finančné účty 4 236 €. 2025: dlhodobý majetok 200 753 €, zásoby 0 €, pohľadávky 300 527 €, finančné účty 8 869 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 299 540 €, dlhodobé záväzky 76 003 €, krátkodobé záväzky 127 858 €. 2022: vlastné imanie 287 513 €, dlhodobé záväzky 79 415 €, krátkodobé záväzky 108 866 €. 2023: vlastné imanie 286 593 €, dlhodobé záväzky 51 910 €, krátkodobé záväzky 83 920 €. 2024: vlastné imanie 241 078 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 121 079 €. 2025: vlastné imanie 248 910 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 265 078 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 299 540 €, dlhodobé záväzky 76 003 €, krátkodobé záväzky 127 858 €. 2022: vlastné imanie 287 513 €, dlhodobé záväzky 79 415 €, krátkodobé záväzky 108 866 €. 2023: vlastné imanie 286 593 €, dlhodobé záväzky 51 910 €, krátkodobé záväzky 83 920 €. 2024: vlastné imanie 241 078 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 121 079 €. 2025: vlastné imanie 248 910 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 265 078 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 299 540 €, dlhodobé záväzky 76 003 €, krátkodobé záväzky 127 858 €. 2022: vlastné imanie 287 513 €, dlhodobé záväzky 79 415 €, krátkodobé záväzky 108 866 €. 2023: vlastné imanie 286 593 €, dlhodobé záväzky 51 910 €, krátkodobé záväzky 83 920 €. 2024: vlastné imanie 241 078 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 121 079 €. 2025: vlastné imanie 248 910 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 265 078 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 166 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 7 401 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.10 tis.5 tis.04,2 tis.07,4 tis.1,9 tis.1,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 166 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 7 401 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.10 tis.5 tis.04,2 tis.07,4 tis.1,9 tis.1,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 166 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 7 401 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.10 tis.5 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby392 tis.345 tis.429,3 tis.277,8 tis.352,9 tis.
Výsledok hospodárenia13 tis.−12 tis.−920−45,5 tis.7,8 tis.
Aktíva503,4 tis.475,8 tis.422,4 tis.362,2 tis.514 tis.
Vlastné imanie299,5 tis.287,5 tis.286,6 tis.241,1 tis.248,9 tis.
Daň z príjmu4,2 tis.07,4 tis.1,9 tis.1,9 tis.
Zadlženosť40,5 %39,6 %32,2 %33,4 %51,6 %

aj 03/2013 — 12/2013–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
352,9 tis.
Výsledok hospodárenia
7,8 tis.
Aktíva
514 tis.
Vlastné imanie
248,9 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
51,6 %

2024

Tržby
277,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−45,5 tis.
Aktíva
362,2 tis.
Vlastné imanie
241,1 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
33,4 %

2023

Tržby
429,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−920
Aktíva
422,4 tis.
Vlastné imanie
286,6 tis.
Daň z príjmu
7,4 tis.
Zadlženosť
32,2 %

2022

Tržby
345 tis.
Výsledok hospodárenia
−12 tis.
Aktíva
475,8 tis.
Vlastné imanie
287,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
39,6 %

2021

Tržby
392 tis.
Výsledok hospodárenia
13 tis.
Aktíva
503,4 tis.
Vlastné imanie
299,5 tis.
Daň z príjmu
4,2 tis.
Zadlženosť
40,5 %

aj 03/2013 — 12/2013–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API