prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

MIMAGO s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 47067322aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
16. 03. 201313 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 11. 09. 2026
Tržby
292 339 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MIMAGO s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
47067322
daňové identifikačné číslo
2023731149
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023731149
Sídlo
M.R. Štefánika 465, 90873 Veľké Leváre, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
16. 03. 2013
V registri
13 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 88048/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
261617
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,16. 03. 2013—
výroba jednoduchých výrobkov z kovu,16. 03. 2013—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),16. 03. 2013—
čistiace a upratovacie služby,16. 03. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,16. 03. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,16. 03. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,16. 03. 2013—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom21. 09. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023731149: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023731149: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023731149IČ DPH SK2023731149Obdobia daňových registráciíDIČ 2023731149: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023731149: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023731149IČ DPH SK2023731149Obdobia daňových registráciíDIČ 2023731149: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023731149: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023731149IČ DPH SK2023731149
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202373114911. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 09. 05. 2014
daňové identifikačné číslo202373114910. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 02. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 02. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 02. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 02. 11. 2026 otvorený04. 11. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼66 % na 226 € a zvýšila tržby o ▲29 % na 292,3 tisíc eur.

Tržby

292 339 €

▲ 28,7 %

Výsledok hospodárenia

226 €

▼ 65,9 %

Aktíva

164 935 €

▼ 13,8 %

Vlastné imanie

21 789 €

▲ 1,0 %

Zadlženosť

86,8 %

Hrubá marža

1,2 %

Čistá marža

0,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 257 937 €. 2022: tržby 180 370 €. 2023: tržby 227 809 €. 2024: tržby 227 185 €. 2025: tržby 292 339 €.500 tis.250 tis.0257,9 tis.180,4 tis.227,8 tis.227,2 tis.292,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 257 937 €. 2022: tržby 180 370 €. 2023: tržby 227 809 €. 2024: tržby 227 185 €. 2025: tržby 292 339 €.500 tis.250 tis.0257,9 tis.180,4 tis.227,8 tis.227,2 tis.292,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 257 937 €. 2022: tržby 180 370 €. 2023: tržby 227 809 €. 2024: tržby 227 185 €. 2025: tržby 292 339 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 6 038 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 437 €. 2023: výsledok hospodárenia 336 €. 2024: výsledok hospodárenia 662 €. 2025: výsledok hospodárenia 226 €.10 tis.5 tis.0+6 tis.+5,4 tis.+336+662+22620212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 6 038 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 437 €. 2023: výsledok hospodárenia 336 €. 2024: výsledok hospodárenia 662 €. 2025: výsledok hospodárenia 226 €.10 tis.5 tis.0+6 tis.+5,4 tis.+336+662+22620212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 6 038 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 437 €. 2023: výsledok hospodárenia 336 €. 2024: výsledok hospodárenia 662 €. 2025: výsledok hospodárenia 226 €.10 tis.5 tis.0+336+226202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 210 690 €, vlastné imanie 13 986 €. 2022: aktíva 199 193 €, vlastné imanie 20 216 €. 2023: aktíva 198 533 €, vlastné imanie 20 551 €. 2024: aktíva 191 403 €, vlastné imanie 21 563 €. 2025: aktíva 164 935 €, vlastné imanie 21 789 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 210 690 €, vlastné imanie 13 986 €. 2022: aktíva 199 193 €, vlastné imanie 20 216 €. 2023: aktíva 198 533 €, vlastné imanie 20 551 €. 2024: aktíva 191 403 €, vlastné imanie 21 563 €. 2025: aktíva 164 935 €, vlastné imanie 21 789 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 210 690 €, vlastné imanie 13 986 €. 2022: aktíva 199 193 €, vlastné imanie 20 216 €. 2023: aktíva 198 533 €, vlastné imanie 20 551 €. 2024: aktíva 191 403 €, vlastné imanie 21 563 €. 2025: aktíva 164 935 €, vlastné imanie 21 789 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 99 331 €, zásoby 0 €, pohľadávky 101 000 €, finančné účty 10 359 €. 2022: dlhodobý majetok 65 017 €, zásoby 0 €, pohľadávky 132 556 €, finančné účty 1 620 €. 2023: dlhodobý majetok 107 887 €, zásoby 0 €, pohľadávky 108 615 €, finančné účty −17 969 €. 2024: dlhodobý majetok 62 565 €, zásoby 0 €, pohľadávky 126 306 €, finančné účty 2 532 €. 2025: dlhodobý majetok 55 184 €, zásoby 0 €, pohľadávky 105 489 €, finančné účty 4 262 €.250 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 99 331 €, zásoby 0 €, pohľadávky 101 000 €, finančné účty 10 359 €. 2022: dlhodobý majetok 65 017 €, zásoby 0 €, pohľadávky 132 556 €, finančné účty 1 620 €. 2023: dlhodobý majetok 107 887 €, zásoby 0 €, pohľadávky 108 615 €, finančné účty −17 969 €. 2024: dlhodobý majetok 62 565 €, zásoby 0 €, pohľadávky 126 306 €, finančné účty 2 532 €. 2025: dlhodobý majetok 55 184 €, zásoby 0 €, pohľadávky 105 489 €, finančné účty 4 262 €.250 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 99 331 €, zásoby 0 €, pohľadávky 101 000 €, finančné účty 10 359 €. 2022: dlhodobý majetok 65 017 €, zásoby 0 €, pohľadávky 132 556 €, finančné účty 1 620 €. 2023: dlhodobý majetok 107 887 €, zásoby 0 €, pohľadávky 108 615 €, finančné účty −17 969 €. 2024: dlhodobý majetok 62 565 €, zásoby 0 €, pohľadávky 126 306 €, finančné účty 2 532 €. 2025: dlhodobý majetok 55 184 €, zásoby 0 €, pohľadávky 105 489 €, finančné účty 4 262 €.250 tis.0−20 tis.20212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 13 986 €, dlhodobé záväzky 548 €, krátkodobé záväzky 196 156 €. 2022: vlastné imanie 20 216 €, dlhodobé záväzky 558 €, krátkodobé záväzky 178 419 €. 2023: vlastné imanie 20 551 €, dlhodobé záväzky 559 €, krátkodobé záväzky 177 423 €. 2024: vlastné imanie 21 563 €, dlhodobé záväzky 559 €, krátkodobé záväzky 169 281 €. 2025: vlastné imanie 21 789 €, dlhodobé záväzky 558 €, krátkodobé záväzky 142 588 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 13 986 €, dlhodobé záväzky 548 €, krátkodobé záväzky 196 156 €. 2022: vlastné imanie 20 216 €, dlhodobé záväzky 558 €, krátkodobé záväzky 178 419 €. 2023: vlastné imanie 20 551 €, dlhodobé záväzky 559 €, krátkodobé záväzky 177 423 €. 2024: vlastné imanie 21 563 €, dlhodobé záväzky 559 €, krátkodobé záväzky 169 281 €. 2025: vlastné imanie 21 789 €, dlhodobé záväzky 558 €, krátkodobé záväzky 142 588 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 13 986 €, dlhodobé záväzky 548 €, krátkodobé záväzky 196 156 €. 2022: vlastné imanie 20 216 €, dlhodobé záväzky 558 €, krátkodobé záväzky 178 419 €. 2023: vlastné imanie 20 551 €, dlhodobé záväzky 559 €, krátkodobé záväzky 177 423 €. 2024: vlastné imanie 21 563 €, dlhodobé záväzky 559 €, krátkodobé záväzky 169 281 €. 2025: vlastné imanie 21 789 €, dlhodobé záväzky 558 €, krátkodobé záväzky 142 588 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 897 €. 2022: daň z príjmu 1 869 €. 2023: daň z príjmu 670 €. 2024: daň z príjmu 1 370 €. 2025: daň z príjmu 3 191 €.5 tis.2,5 tis.01,9 tis.1,9 tis.6701,4 tis.3,2 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 897 €. 2022: daň z príjmu 1 869 €. 2023: daň z príjmu 670 €. 2024: daň z príjmu 1 370 €. 2025: daň z príjmu 3 191 €.5 tis.2,5 tis.01,9 tis.1,9 tis.6701,4 tis.3,2 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 897 €. 2022: daň z príjmu 1 869 €. 2023: daň z príjmu 670 €. 2024: daň z príjmu 1 370 €. 2025: daň z príjmu 3 191 €.5 tis.2,5 tis.0670202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby257,9 tis.180,4 tis.227,8 tis.227,2 tis.292,3 tis.
Výsledok hospodárenia6 tis.5,4 tis.336662226
Aktíva210,7 tis.199,2 tis.198,5 tis.191,4 tis.164,9 tis.
Vlastné imanie14 tis.20,2 tis.20,6 tis.21,6 tis.21,8 tis.
Daň z príjmu1,9 tis.1,9 tis.6701,4 tis.3,2 tis.
Zadlženosť93,4 %89,9 %89,6 %88,7 %86,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
292,3 tis.
Výsledok hospodárenia
226
Aktíva
164,9 tis.
Vlastné imanie
21,8 tis.
Daň z príjmu
3,2 tis.
Zadlženosť
86,8 %

2024

Tržby
227,2 tis.
Výsledok hospodárenia
662
Aktíva
191,4 tis.
Vlastné imanie
21,6 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
88,7 %

2023

Tržby
227,8 tis.
Výsledok hospodárenia
336
Aktíva
198,5 tis.
Vlastné imanie
20,6 tis.
Daň z príjmu
670
Zadlženosť
89,6 %

2022

Tržby
180,4 tis.
Výsledok hospodárenia
5,4 tis.
Aktíva
199,2 tis.
Vlastné imanie
20,2 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
89,9 %

2021

Tržby
257,9 tis.
Výsledok hospodárenia
6 tis.
Aktíva
210,7 tis.
Vlastné imanie
14 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
93,4 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API