Súhrn
- Vznik
- 03. 05. 201313 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 780 540 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- MTM TRANS s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47067152
- daňové identifikačné číslo
- 2023766734
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023766734
- Sídlo
- Ul. Mieru 294, 02901 Námestovo, Slovenská republika
- Územie
- Námestovookres NámestovoŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 03. 05. 2013
- V registri
- 13 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 58996/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 641998
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu | 13. 06. 2025 | — |
| Nákladná cestná doprava | 13. 06. 2025 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 13. 06. 2025 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 13. 06. 2025 | — |
| Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave | 13. 06. 2025 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 13. 06. 2025 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby | 13. 06. 2025 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 13. 06. 2025 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 13. 06. 2025 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 13. 06. 2025 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 13. 06. 2025 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 13. 06. 2025 | — |
| Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí | 13. 06. 2025 | — |
| Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 13. 06. 2025 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 13. 06. 2025 | — |
| Vedenie účtovníctva | 13. 06. 2025 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023766734 | 11. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 17. 06. 2013 |
| daňové identifikačné číslo | 2023766734 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 28. 09. 2026 ukončené | 25. 09. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −43 905 € a zvýšila tržby o ▲27 % na 780,5 tisíc eur.
Tržby
780 540 €
▲ 27,3 %Výsledok hospodárenia
−43 905 €
▼ 344,9 %Aktíva
500 780 €
▲ 88,8 %Vlastné imanie
−13 704 €
▲ 64,8 %Zadlženosť
102,7 %
Hrubá marža
−5,1 %
Čistá marža
−5,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 633,9 tis. | 733,7 tis. | 608,6 tis. | 613,3 tis. | 780,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 5,6 tis. | 4,1 tis. | −31,2 tis. | −9,9 tis. | −43,9 tis. |
| Aktíva | 244,4 tis. | 293,2 tis. | 258,3 tis. | 265,2 tis. | 500,8 tis. |
| Vlastné imanie | −1,9 tis. | 2,2 tis. | −29,1 tis. | −38,9 tis. | −13,7 tis. |
| Daň z príjmu | 524 | 1,7 tis. | 0 | 3,8 tis. | 3,8 tis. |
| Zadlženosť | 100,8 % | 99,3 % | 111,3 % | 114,7 % | 102,7 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 780,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −43,9 tis.
- Aktíva
- 500,8 tis.
- Vlastné imanie
- −13,7 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 102,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 613,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −9,9 tis.
- Aktíva
- 265,2 tis.
- Vlastné imanie
- −38,9 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 114,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 608,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −31,2 tis.
- Aktíva
- 258,3 tis.
- Vlastné imanie
- −29,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 111,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 733,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,1 tis.
- Aktíva
- 293,2 tis.
- Vlastné imanie
- 2,2 tis.
- Daň z príjmu
- 1,7 tis.
- Zadlženosť
- 99,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 633,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,6 tis.
- Aktíva
- 244,4 tis.
- Vlastné imanie
- −1,9 tis.
- Daň z príjmu
- 524
- Zadlženosť
- 100,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.