Súhrn
- Vznik
- 14. 03. 201313 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 16 082 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Falconarii, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47059818
- daňové identifikačné číslo
- 2023722305
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Nová Bošáca 405, 91308 Nová Bošáca, Slovenská republika
- Územie
- Nová Bošácaokres Nové Mesto nad VáhomTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 14. 03. 2013
- V registri
- 13 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 27854/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 355523
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Poskytovanie služieb v oblasti sokoliarstva vrátane letových ukážok | 14. 03. 2013 | — |
| Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá | 14. 03. 2013 | — |
| Chov vybraných druhov zvierat | 14. 03. 2013 | — |
| Chov, spracovanie a obchodovanie s chránenými živočíchmi | 14. 03. 2013 | — |
| Odevná výroba | 14. 03. 2013 | — |
| Výroba koženných a kožušinových výrobkov | 14. 03. 2013 | — |
| Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 14. 03. 2013 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 14. 03. 2013 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 22. 06. 2019 | — |
| Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 22. 06. 2019 | — |
| Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava | 22. 06. 2019 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 22. 06. 2019 | — |
| Keramická výroba | 22. 06. 2019 | — |
| Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky | 22. 06. 2019 | — |
| Výroba bižutérie a suvenírov | 22. 06. 2019 | — |
| Výroba hudobných nástrojov | 22. 06. 2019 | — |
| Výroba hračiek a hier | 22. 06. 2019 | — |
| Výroba sviečok a tieniacej techniky | 22. 06. 2019 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 22. 06. 2019 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 22. 06. 2019 | — |
| Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami | 22. 06. 2019 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 22. 06. 2019 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 22. 06. 2019 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 22. 06. 2019 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 22. 06. 2019 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 22. 06. 2019 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 22. 06. 2019 | — |
| Administratívne služby | 22. 06. 2019 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 22. 06. 2019 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 22. 06. 2019 | — |
| Organizovanie športových podujatí | 22. 06. 2019 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 22. 06. 2019 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023722305 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 533 € a znížila tržby o ▼78 % na 16,1 tisíc eur.
Tržby
16 082 €
▼ 78,0 %Výsledok hospodárenia
533 €
▲ 105,8 %Aktíva
34 197 €
▼ 15,9 %Vlastné imanie
29 759 €
▲ 1,8 %Zadlženosť
13,0 %
Hrubá marža
5,4 %
Čistá marža
3,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 12,8 tis. | 42 tis. | 94,5 tis. | 73 tis. | 16,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 2,6 tis. | 4,6 tis. | 17,4 tis. | −9,2 tis. | 533 |
| Aktíva | 13,3 tis. | 20,2 tis. | 49,2 tis. | 40,6 tis. | 34,2 tis. |
| Vlastné imanie | 16,4 tis. | 21 tis. | 38,4 tis. | 29,2 tis. | 29,8 tis. |
| Daň z príjmu | 218 | 980 | 4,8 tis. | 960 | 340 |
| Zadlženosť | −23,2 % | −4,2 % | 22,1 % | 28,1 % | 13,0 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 16,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 533
- Aktíva
- 34,2 tis.
- Vlastné imanie
- 29,8 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 13,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 73 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −9,2 tis.
- Aktíva
- 40,6 tis.
- Vlastné imanie
- 29,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 28,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 94,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 17,4 tis.
- Aktíva
- 49,2 tis.
- Vlastné imanie
- 38,4 tis.
- Daň z príjmu
- 4,8 tis.
- Zadlženosť
- 22,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 42 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,6 tis.
- Aktíva
- 20,2 tis.
- Vlastné imanie
- 21 tis.
- Daň z príjmu
- 980
- Zadlženosť
- −4,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 12,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,6 tis.
- Aktíva
- 13,3 tis.
- Vlastné imanie
- 16,4 tis.
- Daň z príjmu
- 218
- Zadlženosť
- −23,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.