Súhrn
- Vznik
- 06. 03. 201313 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 1 058 304 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Bandor s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47050284
- daňové identifikačné číslo
- 2023732040
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Sokolovská 10, 04011 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Západokres Košice IIKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 06. 03. 2013
- V registri
- 13 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 61635/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 968772
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 06. 03. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 06. 03. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 06. 03. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 06. 03. 2013 | — |
| Počítačové služby | 06. 03. 2013 | — |
| Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 06. 03. 2013 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 06. 03. 2013 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 06. 03. 2013 | — |
| Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 06. 03. 2013 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 06. 03. 2013 | — |
| Prieskum trhu a verejnej mienky | 06. 03. 2013 | — |
| Výroba potravinárskych výrobkov | 12. 12. 2017 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 12. 12. 2017 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 01. 04. 2017
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023732040 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 zvýšila zisk o ▲784 % na 13 727 € a zvýšila tržby o ▲36 % na 1,06 mil. €.
Tržby
1 058 304 €
▲ 36,0 %Výsledok hospodárenia
13 727 €
▲ 784,5 %Aktíva
397 168 €
▲ 6,1 %Vlastné imanie
29 062 €
▲ 89,5 %Zadlženosť
92,7 %
Hrubá marža
1,7 %
Čistá marža
1,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 349 tis. | 574,5 tis. | 439,3 tis. | 778,1 tis. | 1,06 mil. |
| Výsledok hospodárenia | 10,6 tis. | 228 | 2,5 tis. | 1,6 tis. | 13,7 tis. |
| Aktíva | 219,8 tis. | 207,8 tis. | 303,8 tis. | 374,5 tis. | 397,2 tis. |
| Vlastné imanie | 11 tis. | 11,2 tis. | 13,8 tis. | 15,3 tis. | 29,1 tis. |
| Daň z príjmu | 612 | 2,1 tis. | 1,7 tis. | 1,2 tis. | 4,1 tis. |
| Zadlženosť | 95,0 % | 94,6 % | 95,5 % | 95,9 % | 92,7 % |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 1,06 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 13,7 tis.
- Aktíva
- 397,2 tis.
- Vlastné imanie
- 29,1 tis.
- Daň z príjmu
- 4,1 tis.
- Zadlženosť
- 92,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 778,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,6 tis.
- Aktíva
- 374,5 tis.
- Vlastné imanie
- 15,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1,2 tis.
- Zadlženosť
- 95,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 439,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,5 tis.
- Aktíva
- 303,8 tis.
- Vlastné imanie
- 13,8 tis.
- Daň z príjmu
- 1,7 tis.
- Zadlženosť
- 95,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 574,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 228
- Aktíva
- 207,8 tis.
- Vlastné imanie
- 11,2 tis.
- Daň z príjmu
- 2,1 tis.
- Zadlženosť
- 94,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 349 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 10,6 tis.
- Aktíva
- 219,8 tis.
- Vlastné imanie
- 11 tis.
- Daň z príjmu
- 612
- Zadlženosť
- 95,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.