prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

DELTASTAV ORAVA, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47033592aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
14. 02. 201313 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
8 000 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
DELTASTAV ORAVA, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47033592
daňové identifikačné číslo
2023704980
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Breza 307, 02953 Breza, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
14. 02. 2013
V registri
13 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 58407/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
518561
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
murárstvo14. 02. 2013—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien14. 02. 2013—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov14. 02. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023704980: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023704980Obdobia daňových registráciíDIČ 2023704980: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023704980Obdobia daňových registráciíDIČ 2023704980: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023704980
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202370498010. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲87 % na 3 533 € a znížila tržby o ▼27 % na 8 tisíc eur.

Tržby

8 000 €

▼ 27,3 %

Výsledok hospodárenia

3 533 €

▲ 87,2 %

Aktíva

36 076 €

▲ 2,4 %

Vlastné imanie

25 045 €

▲ 16,4 %

Zadlženosť

30,6 %

Hrubá marža

49,7 %

Čistá marža

44,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 47 129 €. 2022: tržby 48 416 €. 2023: tržby 13 300 €. 2024: tržby 10 998 €. 2025: tržby 8 000 €.50 tis.25 tis.047,1 tis.48,4 tis.13,3 tis.11 tis.8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 47 129 €. 2022: tržby 48 416 €. 2023: tržby 13 300 €. 2024: tržby 10 998 €. 2025: tržby 8 000 €.50 tis.25 tis.047,1 tis.48,4 tis.13,3 tis.11 tis.8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 47 129 €. 2022: tržby 48 416 €. 2023: tržby 13 300 €. 2024: tržby 10 998 €. 2025: tržby 8 000 €.50 tis.25 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 906 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 743 €. 2023: výsledok hospodárenia 72 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 887 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 533 €.5 tis.2,5 tis.0+906+2,7 tis.+72+1,9 tis.+3,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 906 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 743 €. 2023: výsledok hospodárenia 72 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 887 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 533 €.5 tis.2,5 tis.0+906+2,7 tis.+72+1,9 tis.+3,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 906 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 743 €. 2023: výsledok hospodárenia 72 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 887 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 533 €.5 tis.2,5 tis.0+906+72202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 38 590 €, vlastné imanie 16 810 €. 2022: aktíva 39 607 €, vlastné imanie 19 553 €. 2023: aktíva 35 905 €, vlastné imanie 19 625 €. 2024: aktíva 35 238 €, vlastné imanie 21 512 €. 2025: aktíva 36 076 €, vlastné imanie 25 045 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 38 590 €, vlastné imanie 16 810 €. 2022: aktíva 39 607 €, vlastné imanie 19 553 €. 2023: aktíva 35 905 €, vlastné imanie 19 625 €. 2024: aktíva 35 238 €, vlastné imanie 21 512 €. 2025: aktíva 36 076 €, vlastné imanie 25 045 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 38 590 €, vlastné imanie 16 810 €. 2022: aktíva 39 607 €, vlastné imanie 19 553 €. 2023: aktíva 35 905 €, vlastné imanie 19 625 €. 2024: aktíva 35 238 €, vlastné imanie 21 512 €. 2025: aktíva 36 076 €, vlastné imanie 25 045 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 20 740 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 17 850 €. 2022: dlhodobý majetok 12 615 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 26 992 €. 2023: dlhodobý majetok 4 490 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 31 415 €. 2024: dlhodobý majetok 428 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 34 810 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 36 076 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 20 740 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 17 850 €. 2022: dlhodobý majetok 12 615 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 26 992 €. 2023: dlhodobý majetok 4 490 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 31 415 €. 2024: dlhodobý majetok 428 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 34 810 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 36 076 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 20 740 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 17 850 €. 2022: dlhodobý majetok 12 615 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 26 992 €. 2023: dlhodobý majetok 4 490 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 31 415 €. 2024: dlhodobý majetok 428 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 34 810 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 36 076 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 16 810 €, dlhodobé záväzky 20 538 €, krátkodobé záväzky 1 242 €. 2022: vlastné imanie 19 553 €, dlhodobé záväzky 18 444 €, krátkodobé záväzky 1 610 €. 2023: vlastné imanie 19 625 €, dlhodobé záväzky 16 034 €, krátkodobé záväzky 246 €. 2024: vlastné imanie 21 512 €, dlhodobé záväzky 13 322 €, krátkodobé záväzky 404 €. 2025: vlastné imanie 25 045 €, dlhodobé záväzky 10 268 €, krátkodobé záväzky 763 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 16 810 €, dlhodobé záväzky 20 538 €, krátkodobé záväzky 1 242 €. 2022: vlastné imanie 19 553 €, dlhodobé záväzky 18 444 €, krátkodobé záväzky 1 610 €. 2023: vlastné imanie 19 625 €, dlhodobé záväzky 16 034 €, krátkodobé záväzky 246 €. 2024: vlastné imanie 21 512 €, dlhodobé záväzky 13 322 €, krátkodobé záväzky 404 €. 2025: vlastné imanie 25 045 €, dlhodobé záväzky 10 268 €, krátkodobé záväzky 763 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 16 810 €, dlhodobé záväzky 20 538 €, krátkodobé záväzky 1 242 €. 2022: vlastné imanie 19 553 €, dlhodobé záväzky 18 444 €, krátkodobé záväzky 1 610 €. 2023: vlastné imanie 19 625 €, dlhodobé záväzky 16 034 €, krátkodobé záväzky 246 €. 2024: vlastné imanie 21 512 €, dlhodobé záväzky 13 322 €, krátkodobé záväzky 404 €. 2025: vlastné imanie 25 045 €, dlhodobé záväzky 10 268 €, krátkodobé záväzky 763 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 117 €. 2022: daň z príjmu 484 €. 2023: daň z príjmu 12 €. 2024: daň z príjmu 341 €. 2025: daň z príjmu 440 €.50025001174841234144020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 117 €. 2022: daň z príjmu 484 €. 2023: daň z príjmu 12 €. 2024: daň z príjmu 341 €. 2025: daň z príjmu 440 €.50025001174841234144020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 117 €. 2022: daň z príjmu 484 €. 2023: daň z príjmu 12 €. 2024: daň z príjmu 341 €. 2025: daň z príjmu 440 €.50025001174841234144020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby47,1 tis.48,4 tis.13,3 tis.11 tis.8 tis.
Výsledok hospodárenia9062,7 tis.721,9 tis.3,5 tis.
Aktíva38,6 tis.39,6 tis.35,9 tis.35,2 tis.36,1 tis.
Vlastné imanie16,8 tis.19,6 tis.19,6 tis.21,5 tis.25 tis.
Daň z príjmu11748412341440
Zadlženosť56,4 %50,6 %45,3 %39,0 %30,6 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
8 tis.
Výsledok hospodárenia
3,5 tis.
Aktíva
36,1 tis.
Vlastné imanie
25 tis.
Daň z príjmu
440
Zadlženosť
30,6 %

2024

Tržby
11 tis.
Výsledok hospodárenia
1,9 tis.
Aktíva
35,2 tis.
Vlastné imanie
21,5 tis.
Daň z príjmu
341
Zadlženosť
39,0 %

2023

Tržby
13,3 tis.
Výsledok hospodárenia
72
Aktíva
35,9 tis.
Vlastné imanie
19,6 tis.
Daň z príjmu
12
Zadlženosť
45,3 %

2022

Tržby
48,4 tis.
Výsledok hospodárenia
2,7 tis.
Aktíva
39,6 tis.
Vlastné imanie
19,6 tis.
Daň z príjmu
484
Zadlženosť
50,6 %

2021

Tržby
47,1 tis.
Výsledok hospodárenia
906
Aktíva
38,6 tis.
Vlastné imanie
16,8 tis.
Daň z príjmu
117
Zadlženosť
56,4 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API