prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

Bark Factory, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 47011271aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
15. 02. 201313 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
414 373 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Bark Factory, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
47011271
daňové identifikačné číslo
2023698721
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Ľ. Štúra 411/15, 92207 Veľké Kostoľany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
15. 02. 2013
V registri
13 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 31028/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
828281
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/15. 02. 2013—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí15. 02. 2013—
Prevádzkovanie strelnice15. 02. 2013—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení15. 02. 2013—
Úschova zbraní a streliva15. 02. 2013—
Prenájom hnuteľných vecí15. 02. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby15. 02. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb15. 02. 2013—
Vývoj a výroba zbraní alebo streliva15. 02. 2013—
Opravy, úpravy, ničenie, znehodnocovanie alebo výroba rezu zbraní15. 02. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023698721: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023698721Obdobia daňových registráciíDIČ 2023698721: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023698721Obdobia daňových registráciíDIČ 2023698721: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023698721
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202369872110. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 11. 2024 (rok porušenia 2022).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 zvýšila zisk o ▲315 % na 5 513 € a zvýšila tržby o ▲182 % na 414,4 tisíc eur.

Tržby

414 373 €

▲ 182,1 %

Výsledok hospodárenia

5 513 €

▲ 314,5 %

Aktíva

73 302 €

▲ 1,7 %

Vlastné imanie

11 995 €

▲ 98,3 %

Zadlženosť

83,6 %

Hrubá marža

1,7 %

Čistá marža

1,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 8 396 €. 2019: tržby 7 780 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 146 897 €. 2022: tržby 414 373 €.500 tis.250 tis.08,4 tis.7,8 tis.0146,9 tis.414,4 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 8 396 €. 2019: tržby 7 780 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 146 897 €. 2022: tržby 414 373 €.500 tis.250 tis.08,4 tis.7,8 tis.0146,9 tis.414,4 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 8 396 €. 2019: tržby 7 780 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 146 897 €. 2022: tržby 414 373 €.500 tis.250 tis.00201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 338 €. 2019: výsledok hospodárenia 8 €. 2020: výsledok hospodárenia −348 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 330 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 513 €.10 tis.0−500+338+8−348+1,3 tis.+5,5 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 338 €. 2019: výsledok hospodárenia 8 €. 2020: výsledok hospodárenia −348 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 330 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 513 €.10 tis.0−500+338+8−348+1,3 tis.+5,5 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 338 €. 2019: výsledok hospodárenia 8 €. 2020: výsledok hospodárenia −348 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 330 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 513 €.10 tis.0−500+338−348201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 6 401 €, vlastné imanie 6 355 €. 2019: aktíva 6 363 €, vlastné imanie 6 363 €. 2020: aktíva 50 815 €, vlastné imanie 6 015 €. 2021: aktíva 72 065 €, vlastné imanie 6 050 €. 2022: aktíva 73 302 €, vlastné imanie 11 995 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 6 401 €, vlastné imanie 6 355 €. 2019: aktíva 6 363 €, vlastné imanie 6 363 €. 2020: aktíva 50 815 €, vlastné imanie 6 015 €. 2021: aktíva 72 065 €, vlastné imanie 6 050 €. 2022: aktíva 73 302 €, vlastné imanie 11 995 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 6 401 €, vlastné imanie 6 355 €. 2019: aktíva 6 363 €, vlastné imanie 6 363 €. 2020: aktíva 50 815 €, vlastné imanie 6 015 €. 2021: aktíva 72 065 €, vlastné imanie 6 050 €. 2022: aktíva 73 302 €, vlastné imanie 11 995 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 401 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 363 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 50 815 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 249 €, finančné účty 30 816 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 54 968 €, finančné účty 18 334 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 401 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 363 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 50 815 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 249 €, finančné účty 30 816 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 54 968 €, finančné účty 18 334 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 401 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 363 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 50 815 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 249 €, finančné účty 30 816 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 54 968 €, finančné účty 18 334 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 6 355 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 46 €. 2019: vlastné imanie 6 363 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2020: vlastné imanie 6 015 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 44 800 €. 2021: vlastné imanie 6 050 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 66 015 €. 2022: vlastné imanie 11 995 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 61 307 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 6 355 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 46 €. 2019: vlastné imanie 6 363 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2020: vlastné imanie 6 015 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 44 800 €. 2021: vlastné imanie 6 050 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 66 015 €. 2022: vlastné imanie 11 995 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 61 307 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 6 355 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 46 €. 2019: vlastné imanie 6 363 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2020: vlastné imanie 6 015 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 44 800 €. 2021: vlastné imanie 6 050 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 66 015 €. 2022: vlastné imanie 11 995 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 61 307 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 353 €. 2022: daň z príjmu 1 465 €.2 tis.1 tis.00003531,5 tis.20182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 353 €. 2022: daň z príjmu 1 465 €.2 tis.1 tis.00003531,5 tis.20182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 353 €. 2022: daň z príjmu 1 465 €.2 tis.1 tis.000201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby8,4 tis.7,8 tis.0146,9 tis.414,4 tis.
Výsledok hospodárenia3388−3481,3 tis.5,5 tis.
Aktíva6,4 tis.6,4 tis.50,8 tis.72,1 tis.73,3 tis.
Vlastné imanie6,4 tis.6,4 tis.6 tis.6 tis.12 tis.
Daň z príjmu0003531,5 tis.
Zadlženosť0,7 %0,0 %88,2 %91,6 %83,6 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
414,4 tis.
Výsledok hospodárenia
5,5 tis.
Aktíva
73,3 tis.
Vlastné imanie
12 tis.
Daň z príjmu
1,5 tis.
Zadlženosť
83,6 %

2021

Tržby
146,9 tis.
Výsledok hospodárenia
1,3 tis.
Aktíva
72,1 tis.
Vlastné imanie
6 tis.
Daň z príjmu
353
Zadlženosť
91,6 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−348
Aktíva
50,8 tis.
Vlastné imanie
6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
88,2 %

2019

Tržby
7,8 tis.
Výsledok hospodárenia
8
Aktíva
6,4 tis.
Vlastné imanie
6,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2018

Tržby
8,4 tis.
Výsledok hospodárenia
338
Aktíva
6,4 tis.
Vlastné imanie
6,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,7 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API