prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

vimmi s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 47010711aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 02. 201313 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
76 238 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
vimmi s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
47010711
daňové identifikačné číslo
2023694134
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023694134
Sídlo
285, 922 09 Borovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 02. 2013
V registri
13 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 34491/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
970806
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Softvérové poradenstvo a dodávka informačných systémov (software) podľa pokynov objednávateľa a na základe dohody s autorom01. 02. 2013—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/01. 02. 2013—
Výroba vína, alkoholických a nealkoholických nápojov v rámci voľnej živnosti01. 02. 2013—
Organizovanie vinárskych akcií /ochutnávky, výstavy vín/01. 02. 2013—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí01. 02. 2013—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu01. 02. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu01. 02. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb01. 02. 2013—
Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností /realitná činnosť/01. 02. 2013—
Reklamná a propagačná činnosť01. 02. 2013—
Fotografické služby01. 02. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023694134: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023694134: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023694134IČ DPH SK2023694134Obdobia daňových registráciíDIČ 2023694134: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023694134: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023694134IČ DPH SK2023694134Obdobia daňových registráciíDIČ 2023694134: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023694134: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023694134IČ DPH SK2023694134
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202369413411. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 02. 2015
daňové identifikačné číslo202369413410. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 08. 11. 2024, rok porušenia 2024).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 znížila zisk o ▼12 % na 22 760 € a znížila tržby o ▼36 % na 76,2 tisíc eur.

Tržby

76 238 €

▼ 35,6 %

Výsledok hospodárenia

22 760 €

▼ 11,7 %

Aktíva

209 511 €

▲ 54,8 %

Vlastné imanie

90 333 €

▲ 33,7 %

Zadlženosť

56,9 %

Hrubá marža

35,2 %

Čistá marža

29,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 48 562 €. 2017: tržby 47 584 €. 2018: tržby 66 683 €. 2019: tržby 118 332 €. 2020: tržby 76 238 €.200 tis.100 tis.048,6 tis.47,6 tis.66,7 tis.118,3 tis.76,2 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 48 562 €. 2017: tržby 47 584 €. 2018: tržby 66 683 €. 2019: tržby 118 332 €. 2020: tržby 76 238 €.200 tis.100 tis.048,6 tis.47,6 tis.66,7 tis.118,3 tis.76,2 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 48 562 €. 2017: tržby 47 584 €. 2018: tržby 66 683 €. 2019: tržby 118 332 €. 2020: tržby 76 238 €.200 tis.100 tis.0201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 12 164 €. 2017: výsledok hospodárenia 3 932 €. 2018: výsledok hospodárenia 8 883 €. 2019: výsledok hospodárenia 25 765 €. 2020: výsledok hospodárenia 22 760 €.50 tis.25 tis.0+12,2 tis.+3,9 tis.+8,9 tis.+25,8 tis.+22,8 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 12 164 €. 2017: výsledok hospodárenia 3 932 €. 2018: výsledok hospodárenia 8 883 €. 2019: výsledok hospodárenia 25 765 €. 2020: výsledok hospodárenia 22 760 €.50 tis.25 tis.0+12,2 tis.+3,9 tis.+8,9 tis.+25,8 tis.+22,8 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 12 164 €. 2017: výsledok hospodárenia 3 932 €. 2018: výsledok hospodárenia 8 883 €. 2019: výsledok hospodárenia 25 765 €. 2020: výsledok hospodárenia 22 760 €.50 tis.25 tis.0201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 35 911 €, vlastné imanie 28 993 €. 2017: aktíva 68 235 €, vlastné imanie 32 924 €. 2018: aktíva 89 361 €, vlastné imanie 41 808 €. 2019: aktíva 135 320 €, vlastné imanie 67 573 €. 2020: aktíva 209 511 €, vlastné imanie 90 333 €.250 tis.125 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 35 911 €, vlastné imanie 28 993 €. 2017: aktíva 68 235 €, vlastné imanie 32 924 €. 2018: aktíva 89 361 €, vlastné imanie 41 808 €. 2019: aktíva 135 320 €, vlastné imanie 67 573 €. 2020: aktíva 209 511 €, vlastné imanie 90 333 €.250 tis.125 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 35 911 €, vlastné imanie 28 993 €. 2017: aktíva 68 235 €, vlastné imanie 32 924 €. 2018: aktíva 89 361 €, vlastné imanie 41 808 €. 2019: aktíva 135 320 €, vlastné imanie 67 573 €. 2020: aktíva 209 511 €, vlastné imanie 90 333 €.250 tis.125 tis.020162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 2 927 €, zásoby 0 €, pohľadávky 820 €, finančné účty 32 164 €. 2017: dlhodobý majetok 28 430 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 743 €, finančné účty 38 062 €. 2018: dlhodobý majetok 39 622 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 895 €, finančné účty 47 844 €. 2019: dlhodobý majetok 29 988 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 382 €, finančné účty 94 950 €. 2020: dlhodobý majetok 72 120 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 808 €, finančné účty 118 583 €.250 tis.125 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 2 927 €, zásoby 0 €, pohľadávky 820 €, finančné účty 32 164 €. 2017: dlhodobý majetok 28 430 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 743 €, finančné účty 38 062 €. 2018: dlhodobý majetok 39 622 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 895 €, finančné účty 47 844 €. 2019: dlhodobý majetok 29 988 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 382 €, finančné účty 94 950 €. 2020: dlhodobý majetok 72 120 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 808 €, finančné účty 118 583 €.250 tis.125 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 2 927 €, zásoby 0 €, pohľadávky 820 €, finančné účty 32 164 €. 2017: dlhodobý majetok 28 430 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 743 €, finančné účty 38 062 €. 2018: dlhodobý majetok 39 622 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 895 €, finančné účty 47 844 €. 2019: dlhodobý majetok 29 988 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 382 €, finančné účty 94 950 €. 2020: dlhodobý majetok 72 120 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 808 €, finančné účty 118 583 €.250 tis.125 tis.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 28 993 €, dlhodobé záväzky 4 432 €, krátkodobé záväzky 2 486 €. 2017: vlastné imanie 32 924 €, dlhodobé záväzky 33 767 €, krátkodobé záväzky 1 544 €. 2018: vlastné imanie 41 808 €, dlhodobé záväzky 39 286 €, krátkodobé záväzky 8 267 €. 2019: vlastné imanie 67 573 €, dlhodobé záväzky 28 416 €, krátkodobé záväzky 39 331 €. 2020: vlastné imanie 90 333 €, dlhodobé záväzky 11 039 €, krátkodobé záväzky 108 139 €.250 tis.125 tis.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 28 993 €, dlhodobé záväzky 4 432 €, krátkodobé záväzky 2 486 €. 2017: vlastné imanie 32 924 €, dlhodobé záväzky 33 767 €, krátkodobé záväzky 1 544 €. 2018: vlastné imanie 41 808 €, dlhodobé záväzky 39 286 €, krátkodobé záväzky 8 267 €. 2019: vlastné imanie 67 573 €, dlhodobé záväzky 28 416 €, krátkodobé záväzky 39 331 €. 2020: vlastné imanie 90 333 €, dlhodobé záväzky 11 039 €, krátkodobé záväzky 108 139 €.250 tis.125 tis.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 28 993 €, dlhodobé záväzky 4 432 €, krátkodobé záväzky 2 486 €. 2017: vlastné imanie 32 924 €, dlhodobé záväzky 33 767 €, krátkodobé záväzky 1 544 €. 2018: vlastné imanie 41 808 €, dlhodobé záväzky 39 286 €, krátkodobé záväzky 8 267 €. 2019: vlastné imanie 67 573 €, dlhodobé záväzky 28 416 €, krátkodobé záväzky 39 331 €. 2020: vlastné imanie 90 333 €, dlhodobé záväzky 11 039 €, krátkodobé záväzky 108 139 €.250 tis.125 tis.020162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 3 454 €. 2017: daň z príjmu 1 069 €. 2018: daň z príjmu 2 426 €. 2019: daň z príjmu 6 994 €. 2020: daň z príjmu 4 088 €.10 tis.5 tis.03,5 tis.1,1 tis.2,4 tis.7 tis.4,1 tis.20162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 3 454 €. 2017: daň z príjmu 1 069 €. 2018: daň z príjmu 2 426 €. 2019: daň z príjmu 6 994 €. 2020: daň z príjmu 4 088 €.10 tis.5 tis.03,5 tis.1,1 tis.2,4 tis.7 tis.4,1 tis.20162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 3 454 €. 2017: daň z príjmu 1 069 €. 2018: daň z príjmu 2 426 €. 2019: daň z príjmu 6 994 €. 2020: daň z príjmu 4 088 €.10 tis.5 tis.0201620182020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby48,6 tis.47,6 tis.66,7 tis.118,3 tis.76,2 tis.
Výsledok hospodárenia12,2 tis.3,9 tis.8,9 tis.25,8 tis.22,8 tis.
Aktíva35,9 tis.68,2 tis.89,4 tis.135,3 tis.209,5 tis.
Vlastné imanie29 tis.32,9 tis.41,8 tis.67,6 tis.90,3 tis.
Daň z príjmu3,5 tis.1,1 tis.2,4 tis.7 tis.4,1 tis.
Zadlženosť19,3 %51,7 %53,2 %50,1 %56,9 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
76,2 tis.
Výsledok hospodárenia
22,8 tis.
Aktíva
209,5 tis.
Vlastné imanie
90,3 tis.
Daň z príjmu
4,1 tis.
Zadlženosť
56,9 %

2019

Tržby
118,3 tis.
Výsledok hospodárenia
25,8 tis.
Aktíva
135,3 tis.
Vlastné imanie
67,6 tis.
Daň z príjmu
7 tis.
Zadlženosť
50,1 %

2018

Tržby
66,7 tis.
Výsledok hospodárenia
8,9 tis.
Aktíva
89,4 tis.
Vlastné imanie
41,8 tis.
Daň z príjmu
2,4 tis.
Zadlženosť
53,2 %

2017

Tržby
47,6 tis.
Výsledok hospodárenia
3,9 tis.
Aktíva
68,2 tis.
Vlastné imanie
32,9 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
51,7 %

2016

Tržby
48,6 tis.
Výsledok hospodárenia
12,2 tis.
Aktíva
35,9 tis.
Vlastné imanie
29 tis.
Daň z príjmu
3,5 tis.
Zadlženosť
19,3 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API