prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

FAMILY´S DIAMOND, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47003057aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 02. 201313 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
25 376 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
FAMILY´S DIAMOND, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47003057
daňové identifikačné číslo
2023687677
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Tomášikova 1019/37, 05001 Revúca, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 02. 2013
V registri
13 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 23648/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
495181
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)01. 02. 2013—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom01. 02. 2013—
Prenájom hnuteľných vecí01. 02. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu01. 02. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb01. 02. 2013—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu01. 02. 2013—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí01. 02. 2013—
Čistiace a upratovacie služby01. 02. 2013—
Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla01. 02. 2013—
Výroba cukrárskych výrobkov Výroba pekárskych výrobkov15. 10. 2015—
Pohostinská činnosť Výroba hotových jedál pre výdajne15. 10. 2015—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023687677: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023687677Obdobia daňových registráciíDIČ 2023687677: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023687677Obdobia daňových registráciíDIČ 2023687677: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023687677
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202368767710. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 znížila stratu na −24 755 € a zvýšila tržby o ▲44 % na 25,4 tisíc eur.

Tržby

25 376 €

▲ 44,1 %

Výsledok hospodárenia

−24 755 €

▲ 28,9 %

Aktíva

74 206 €

▲ 4,7 %

Vlastné imanie

−88 596 €

▼ 38,8 %

Zadlženosť

219,4 %

Hrubá marža

−96,2 %

Čistá marža

−97,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 14 676 €. 2021: tržby 14 495 €. 2022: tržby 20 516 €. 2023: tržby 17 614 €. 2024: tržby 25 376 €.50 tis.25 tis.014,7 tis.14,5 tis.20,5 tis.17,6 tis.25,4 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 14 676 €. 2021: tržby 14 495 €. 2022: tržby 20 516 €. 2023: tržby 17 614 €. 2024: tržby 25 376 €.50 tis.25 tis.014,7 tis.14,5 tis.20,5 tis.17,6 tis.25,4 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 14 676 €. 2021: tržby 14 495 €. 2022: tržby 20 516 €. 2023: tržby 17 614 €. 2024: tržby 25 376 €.50 tis.25 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 1 045 €. 2021: výsledok hospodárenia −11 786 €. 2022: výsledok hospodárenia −12 818 €. 2023: výsledok hospodárenia −34 841 €. 2024: výsledok hospodárenia −24 755 €.2 tis.0−50 tis.+1 tis.−11,8 tis.−12,8 tis.−34,8 tis.−24,8 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 1 045 €. 2021: výsledok hospodárenia −11 786 €. 2022: výsledok hospodárenia −12 818 €. 2023: výsledok hospodárenia −34 841 €. 2024: výsledok hospodárenia −24 755 €.2 tis.0−50 tis.+1 tis.−11,8 tis.−12,8 tis.−34,8 tis.−24,8 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 1 045 €. 2021: výsledok hospodárenia −11 786 €. 2022: výsledok hospodárenia −12 818 €. 2023: výsledok hospodárenia −34 841 €. 2024: výsledok hospodárenia −24 755 €.2 tis.0−50 tis.202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 47 976 €, vlastné imanie −4 394 €. 2021: aktíva 38 475 €, vlastné imanie −16 180 €. 2022: aktíva 66 074 €, vlastné imanie −28 999 €. 2023: aktíva 70 888 €, vlastné imanie −63 841 €. 2024: aktíva 74 206 €, vlastné imanie −88 596 €.100 tis.0−100 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 47 976 €, vlastné imanie −4 394 €. 2021: aktíva 38 475 €, vlastné imanie −16 180 €. 2022: aktíva 66 074 €, vlastné imanie −28 999 €. 2023: aktíva 70 888 €, vlastné imanie −63 841 €. 2024: aktíva 74 206 €, vlastné imanie −88 596 €.100 tis.0−100 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 47 976 €, vlastné imanie −4 394 €. 2021: aktíva 38 475 €, vlastné imanie −16 180 €. 2022: aktíva 66 074 €, vlastné imanie −28 999 €. 2023: aktíva 70 888 €, vlastné imanie −63 841 €. 2024: aktíva 74 206 €, vlastné imanie −88 596 €.100 tis.0−100 tis.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 8 431 €, pohľadávky 5 209 €, finančné účty 34 336 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 12 570 €, pohľadávky 5 202 €, finančné účty 20 703 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 55 074 €, pohľadávky 5 202 €, finančné účty 5 798 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 58 211 €, pohľadávky 5 202 €, finančné účty 7 475 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 64 825 €, pohľadávky 5 202 €, finančné účty 4 179 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 8 431 €, pohľadávky 5 209 €, finančné účty 34 336 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 12 570 €, pohľadávky 5 202 €, finančné účty 20 703 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 55 074 €, pohľadávky 5 202 €, finančné účty 5 798 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 58 211 €, pohľadávky 5 202 €, finančné účty 7 475 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 64 825 €, pohľadávky 5 202 €, finančné účty 4 179 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 8 431 €, pohľadávky 5 209 €, finančné účty 34 336 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 12 570 €, pohľadávky 5 202 €, finančné účty 20 703 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 55 074 €, pohľadávky 5 202 €, finančné účty 5 798 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 58 211 €, pohľadávky 5 202 €, finančné účty 7 475 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 64 825 €, pohľadávky 5 202 €, finančné účty 4 179 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −4 394 €, dlhodobé záväzky 63 €, krátkodobé záväzky 52 307 €. 2021: vlastné imanie −16 180 €, dlhodobé záväzky 63 €, krátkodobé záväzky 54 592 €. 2022: vlastné imanie −28 999 €, dlhodobé záväzky 63 €, krátkodobé záväzky 95 010 €. 2023: vlastné imanie −63 841 €, dlhodobé záväzky 63 €, krátkodobé záväzky 134 666 €. 2024: vlastné imanie −88 596 €, dlhodobé záväzky 63 €, krátkodobé záväzky 162 739 €.200 tis.0−100 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −4 394 €, dlhodobé záväzky 63 €, krátkodobé záväzky 52 307 €. 2021: vlastné imanie −16 180 €, dlhodobé záväzky 63 €, krátkodobé záväzky 54 592 €. 2022: vlastné imanie −28 999 €, dlhodobé záväzky 63 €, krátkodobé záväzky 95 010 €. 2023: vlastné imanie −63 841 €, dlhodobé záväzky 63 €, krátkodobé záväzky 134 666 €. 2024: vlastné imanie −88 596 €, dlhodobé záväzky 63 €, krátkodobé záväzky 162 739 €.200 tis.0−100 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −4 394 €, dlhodobé záväzky 63 €, krátkodobé záväzky 52 307 €. 2021: vlastné imanie −16 180 €, dlhodobé záväzky 63 €, krátkodobé záväzky 54 592 €. 2022: vlastné imanie −28 999 €, dlhodobé záväzky 63 €, krátkodobé záväzky 95 010 €. 2023: vlastné imanie −63 841 €, dlhodobé záväzky 63 €, krátkodobé záväzky 134 666 €. 2024: vlastné imanie −88 596 €, dlhodobé záväzky 63 €, krátkodobé záväzky 162 739 €.200 tis.0−100 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5002500000034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5002500000034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5002500000034020202021202220232024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby14,7 tis.14,5 tis.20,5 tis.17,6 tis.25,4 tis.
Výsledok hospodárenia1 tis.−11,8 tis.−12,8 tis.−34,8 tis.−24,8 tis.
Aktíva48 tis.38,5 tis.66,1 tis.70,9 tis.74,2 tis.
Vlastné imanie−4,4 tis.−16,2 tis.−29 tis.−63,8 tis.−88,6 tis.
Daň z príjmu0000340
Zadlženosť109,2 %142,1 %143,9 %190,1 %219,4 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
25,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−24,8 tis.
Aktíva
74,2 tis.
Vlastné imanie
−88,6 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
219,4 %

2023

Tržby
17,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−34,8 tis.
Aktíva
70,9 tis.
Vlastné imanie
−63,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
190,1 %

2022

Tržby
20,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−12,8 tis.
Aktíva
66,1 tis.
Vlastné imanie
−29 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
143,9 %

2021

Tržby
14,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−11,8 tis.
Aktíva
38,5 tis.
Vlastné imanie
−16,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
142,1 %

2020

Tržby
14,7 tis.
Výsledok hospodárenia
1 tis.
Aktíva
48 tis.
Vlastné imanie
−4,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
109,2 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API