Súhrn
- Vznik
- 16. 02. 201313 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- niebez záznamu v zoznamoch
- Tržby
- 95 274 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- RIGHTAUDIT, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46999230
- daňové identifikačné číslo
- 2023713868
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023713868
- Sídlo
- Jeruzalemská 39, 94001 Nové Zámky, Slovenská republika
- Územie
- Nové Zámkyokres Nové ZámkyNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 16. 02. 2013
- V registri
- 13 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 33694/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 354805
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Vedenie účtovníctva | 16. 02. 2013 | — |
| Činnosť podnikateľkých, organizačných a ekonomických poradcov | 16. 02. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 16. 02. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 16. 02. 2013 | — |
| Administratívne služby | 16. 02. 2013 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 16. 02. 2013 | — |
| poskytovanie audítorských služieb | 08. 10. 2019 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023713868 | 11. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 15. 01. 2015 |
| daňové identifikačné číslo | 2023713868 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼55 % na 17 981 € a znížila tržby o ▼6 % na 95,3 tisíc eur.
Tržby
95 274 €
▼ 5,8 %Výsledok hospodárenia
17 981 €
▼ 55,0 %Aktíva
171 316 €
▲ 23,6 %Vlastné imanie
132 793 €
▲ 15,7 %Zadlženosť
22,5 %
Hrubá marža
21,2 %
Čistá marža
18,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 98,5 tis. | 111,7 tis. | 110,2 tis. | 101,2 tis. | 95,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 11,6 tis. | 47,1 tis. | 43 tis. | 40 tis. | 18 tis. |
| Aktíva | 151,6 tis. | 196,9 tis. | 241,6 tis. | 138,6 tis. | 171,3 tis. |
| Vlastné imanie | 144,7 tis. | 191,8 tis. | 234,8 tis. | 114,8 tis. | 132,8 tis. |
| Daň z príjmu | 9,7 tis. | 12,6 tis. | 11,7 tis. | 12 tis. | 2,2 tis. |
| Zadlženosť | 4,6 % | 2,6 % | 2,8 % | 17,2 % | 22,5 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 95,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 18 tis.
- Aktíva
- 171,3 tis.
- Vlastné imanie
- 132,8 tis.
- Daň z príjmu
- 2,2 tis.
- Zadlženosť
- 22,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 101,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 40 tis.
- Aktíva
- 138,6 tis.
- Vlastné imanie
- 114,8 tis.
- Daň z príjmu
- 12 tis.
- Zadlženosť
- 17,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 110,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 43 tis.
- Aktíva
- 241,6 tis.
- Vlastné imanie
- 234,8 tis.
- Daň z príjmu
- 11,7 tis.
- Zadlženosť
- 2,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 111,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 47,1 tis.
- Aktíva
- 196,9 tis.
- Vlastné imanie
- 191,8 tis.
- Daň z príjmu
- 12,6 tis.
- Zadlženosť
- 2,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 98,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 11,6 tis.
- Aktíva
- 151,6 tis.
- Vlastné imanie
- 144,7 tis.
- Daň z príjmu
- 9,7 tis.
- Zadlženosť
- 4,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.