prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

VAPO floor s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46994661aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
05. 02. 201313 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 12. 10. 2026
Tržby
281 125 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
VAPO floor s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46994661
daňové identifikačné číslo
2023696224
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023696224
Sídlo
Žiar 209, 032 05 Žiar, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
05. 02. 2013
V registri
13 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 58337/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
584739
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
stolárstvo05. 02. 2013—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)05. 02. 2013—
výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba05. 02. 2013—
prípravné práce k realizácii stavby05. 02. 2013—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien05. 02. 2013—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov05. 02. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu05. 02. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb05. 02. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby05. 02. 2013—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí03. 09. 2026—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu03. 09. 2026—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom03. 09. 2026—
Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí03. 09. 2026—
Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky03. 09. 2026—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov03. 09. 2026—
Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy03. 09. 2026—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023696224: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023696224: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023696224IČ DPH SK2023696224Obdobia daňových registráciíDIČ 2023696224: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023696224: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023696224IČ DPH SK2023696224Obdobia daňových registráciíDIČ 2023696224: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023696224: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023696224IČ DPH SK2023696224
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202369622411. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 02. 2014
daňové identifikačné číslo202369622410. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026; od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026; od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026; od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 12. 10. 2026 otvorený06. 11. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené11. 09. 2026
Finančná správa SR31. 07. 2026 – 30. 09. 2026 ukončené31. 08. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼43 % na 14 598 € a znížila tržby o ▼8 % na 281,1 tisíc eur.

Tržby

281 125 €

▼ 8,1 %

Výsledok hospodárenia

14 598 €

▼ 43,4 %

Aktíva

174 030 €

▲ 20,4 %

Vlastné imanie

66 528 €

▲ 28,1 %

Zadlženosť

61,0 %

Hrubá marža

5,9 %

Čistá marža

5,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 76 601 €. 2022: tržby 58 841 €. 2023: tržby 109 391 €. 2024: tržby 305 792 €. 2025: tržby 281 125 €.500 tis.250 tis.076,6 tis.58,8 tis.109,4 tis.305,8 tis.281,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 76 601 €. 2022: tržby 58 841 €. 2023: tržby 109 391 €. 2024: tržby 305 792 €. 2025: tržby 281 125 €.500 tis.250 tis.076,6 tis.58,8 tis.109,4 tis.305,8 tis.281,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 76 601 €. 2022: tržby 58 841 €. 2023: tržby 109 391 €. 2024: tržby 305 792 €. 2025: tržby 281 125 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −39 299 €. 2022: výsledok hospodárenia −45 262 €. 2023: výsledok hospodárenia 18 372 €. 2024: výsledok hospodárenia 25 811 €. 2025: výsledok hospodárenia 14 598 €.50 tis.0−50 tis.−39,3 tis.−45,3 tis.+18,4 tis.+25,8 tis.+14,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −39 299 €. 2022: výsledok hospodárenia −45 262 €. 2023: výsledok hospodárenia 18 372 €. 2024: výsledok hospodárenia 25 811 €. 2025: výsledok hospodárenia 14 598 €.50 tis.0−50 tis.−39,3 tis.−45,3 tis.+18,4 tis.+25,8 tis.+14,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −39 299 €. 2022: výsledok hospodárenia −45 262 €. 2023: výsledok hospodárenia 18 372 €. 2024: výsledok hospodárenia 25 811 €. 2025: výsledok hospodárenia 14 598 €.50 tis.0−50 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 59 853 €, vlastné imanie −78 989 €. 2022: aktíva 56 754 €, vlastné imanie 7 748 €. 2023: aktíva 115 384 €, vlastné imanie 26 120 €. 2024: aktíva 144 492 €, vlastné imanie 51 931 €. 2025: aktíva 174 030 €, vlastné imanie 66 528 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 59 853 €, vlastné imanie −78 989 €. 2022: aktíva 56 754 €, vlastné imanie 7 748 €. 2023: aktíva 115 384 €, vlastné imanie 26 120 €. 2024: aktíva 144 492 €, vlastné imanie 51 931 €. 2025: aktíva 174 030 €, vlastné imanie 66 528 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 59 853 €, vlastné imanie −78 989 €. 2022: aktíva 56 754 €, vlastné imanie 7 748 €. 2023: aktíva 115 384 €, vlastné imanie 26 120 €. 2024: aktíva 144 492 €, vlastné imanie 51 931 €. 2025: aktíva 174 030 €, vlastné imanie 66 528 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 36 128 €, zásoby 13 321 €, pohľadávky 6 776 €, finančné účty 2 915 €. 2022: dlhodobý majetok 23 946 €, zásoby 16 722 €, pohľadávky 5 840 €, finančné účty 9 912 €. 2023: dlhodobý majetok 74 448 €, zásoby 16 814 €, pohľadávky 6 865 €, finančné účty 15 200 €. 2024: dlhodobý majetok 49 988 €, zásoby 62 774 €, pohľadávky 25 420 €, finančné účty 4 712 €. 2025: dlhodobý majetok 46 886 €, zásoby 84 719 €, pohľadávky 36 911 €, finančné účty 3 667 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 36 128 €, zásoby 13 321 €, pohľadávky 6 776 €, finančné účty 2 915 €. 2022: dlhodobý majetok 23 946 €, zásoby 16 722 €, pohľadávky 5 840 €, finančné účty 9 912 €. 2023: dlhodobý majetok 74 448 €, zásoby 16 814 €, pohľadávky 6 865 €, finančné účty 15 200 €. 2024: dlhodobý majetok 49 988 €, zásoby 62 774 €, pohľadávky 25 420 €, finančné účty 4 712 €. 2025: dlhodobý majetok 46 886 €, zásoby 84 719 €, pohľadávky 36 911 €, finančné účty 3 667 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 36 128 €, zásoby 13 321 €, pohľadávky 6 776 €, finančné účty 2 915 €. 2022: dlhodobý majetok 23 946 €, zásoby 16 722 €, pohľadávky 5 840 €, finančné účty 9 912 €. 2023: dlhodobý majetok 74 448 €, zásoby 16 814 €, pohľadávky 6 865 €, finančné účty 15 200 €. 2024: dlhodobý majetok 49 988 €, zásoby 62 774 €, pohľadávky 25 420 €, finančné účty 4 712 €. 2025: dlhodobý majetok 46 886 €, zásoby 84 719 €, pohľadávky 36 911 €, finančné účty 3 667 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −78 989 €, dlhodobé záväzky 12 582 €, krátkodobé záväzky 125 060 €. 2022: vlastné imanie 7 748 €, dlhodobé záväzky 8 370 €, krátkodobé záväzky 38 643 €. 2023: vlastné imanie 26 120 €, dlhodobé záväzky 3 971 €, krátkodobé záväzky 83 894 €. 2024: vlastné imanie 51 931 €, dlhodobé záväzky 231 €, krátkodobé záväzky 91 130 €. 2025: vlastné imanie 66 528 €, dlhodobé záväzky 321 €, krátkodobé záväzky 105 913 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −78 989 €, dlhodobé záväzky 12 582 €, krátkodobé záväzky 125 060 €. 2022: vlastné imanie 7 748 €, dlhodobé záväzky 8 370 €, krátkodobé záväzky 38 643 €. 2023: vlastné imanie 26 120 €, dlhodobé záväzky 3 971 €, krátkodobé záväzky 83 894 €. 2024: vlastné imanie 51 931 €, dlhodobé záväzky 231 €, krátkodobé záväzky 91 130 €. 2025: vlastné imanie 66 528 €, dlhodobé záväzky 321 €, krátkodobé záväzky 105 913 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −78 989 €, dlhodobé záväzky 12 582 €, krátkodobé záväzky 125 060 €. 2022: vlastné imanie 7 748 €, dlhodobé záväzky 8 370 €, krátkodobé záväzky 38 643 €. 2023: vlastné imanie 26 120 €, dlhodobé záväzky 3 971 €, krátkodobé záväzky 83 894 €. 2024: vlastné imanie 51 931 €, dlhodobé záväzky 231 €, krátkodobé záväzky 91 130 €. 2025: vlastné imanie 66 528 €, dlhodobé záväzky 321 €, krátkodobé záväzky 105 913 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.2 tis.1 tis.00001,9 tis.1,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.2 tis.1 tis.00001,9 tis.1,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.2 tis.1 tis.000202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby76,6 tis.58,8 tis.109,4 tis.305,8 tis.281,1 tis.
Výsledok hospodárenia−39,3 tis.−45,3 tis.18,4 tis.25,8 tis.14,6 tis.
Aktíva59,9 tis.56,8 tis.115,4 tis.144,5 tis.174 tis.
Vlastné imanie−79 tis.7,7 tis.26,1 tis.51,9 tis.66,5 tis.
Daň z príjmu0001,9 tis.1,9 tis.
Zadlženosť230,0 %82,8 %76,2 %63,2 %61,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
281,1 tis.
Výsledok hospodárenia
14,6 tis.
Aktíva
174 tis.
Vlastné imanie
66,5 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
61,0 %

2024

Tržby
305,8 tis.
Výsledok hospodárenia
25,8 tis.
Aktíva
144,5 tis.
Vlastné imanie
51,9 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
63,2 %

2023

Tržby
109,4 tis.
Výsledok hospodárenia
18,4 tis.
Aktíva
115,4 tis.
Vlastné imanie
26,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
76,2 %

2022

Tržby
58,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−45,3 tis.
Aktíva
56,8 tis.
Vlastné imanie
7,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
82,8 %

2021

Tržby
76,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−39,3 tis.
Aktíva
59,9 tis.
Vlastné imanie
−79 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
230,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API