Súhrn
- Vznik
- 25. 01. 201313 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- SDM-SK s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46992936
- daňové identifikačné číslo
- 2023687193
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Fándlyho 144/22, 018 41 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
- Územie
- Dubnica nad Váhomokres IlavaTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 25. 01. 2013
- V registri
- 13 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 27587/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 225694
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) | 25. 01. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 25. 01. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 25. 01. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 25. 01. 2013 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 25. 01. 2013 | — |
| Administratívne služby | 25. 01. 2013 | — |
| Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 25. 01. 2013 | — |
| Počítačové služby | 25. 01. 2013 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 25. 01. 2013 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 25. 01. 2013 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 25. 01. 2013 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 25. 01. 2013 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 25. 01. 2013 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 25. 01. 2013 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 25. 01. 2013 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 25. 01. 2013 | — |
| Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 25. 01. 2013 | — |
| Finančný leasing | 25. 01. 2013 | — |
| Vykonávanie odťahovej služby | 25. 01. 2013 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023687193 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 znížila stratu na −191 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−191 €
▲ 90,1 %Aktíva
24 433 €
bez zmenyVlastné imanie
9 618 €
▼ 1,9 %Zadlženosť
60,6 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 540 | 71,4 tis. | 33,9 tis. | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 3 tis. | 584 | 3,9 tis. | −1,9 tis. | −191 |
| Aktíva | 10,2 tis. | 17,9 tis. | 25,1 tis. | 24,4 tis. | 24,4 tis. |
| Vlastné imanie | 7,3 tis. | 7,9 tis. | 11,7 tis. | 9,8 tis. | 9,6 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 1,4 tis. | 960 | 960 | 171 |
| Zadlženosť | 28,5 % | 56,1 % | 53,2 % | 59,9 % | 60,6 % |
2018
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −191
- Aktíva
- 24,4 tis.
- Vlastné imanie
- 9,6 tis.
- Daň z príjmu
- 171
- Zadlženosť
- 60,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,9 tis.
- Aktíva
- 24,4 tis.
- Vlastné imanie
- 9,8 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 59,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 33,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,9 tis.
- Aktíva
- 25,1 tis.
- Vlastné imanie
- 11,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 53,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 71,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 584
- Aktíva
- 17,9 tis.
- Vlastné imanie
- 7,9 tis.
- Daň z príjmu
- 1,4 tis.
- Zadlženosť
- 56,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 540
- Výsledok hospodárenia
- 3 tis.
- Aktíva
- 10,2 tis.
- Vlastné imanie
- 7,3 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 28,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.