prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Drevtrans, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46992189aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
26. 02. 201313 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 08. 2026
Tržby
153 245 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Drevtrans, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46992189
daňové identifikačné číslo
2023713538
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023713538
Sídlo
Skalité 653, 02314 Skalité, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
26. 02. 2013
V registri
13 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 58498/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
574700
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Služby v rámci lesníctva a ťažby26. 02. 2013—
Približovanie dreva26. 02. 2013—
Pilčické práce26. 02. 2013—
Nákladná cestná doprava30. 04. 2019—
Medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu30. 04. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023713538: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023713538: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023713538IČ DPH SK2023713538Obdobia daňových registráciíDIČ 2023713538: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023713538: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023713538IČ DPH SK2023713538Obdobia daňových registráciíDIČ 2023713538: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023713538: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023713538IČ DPH SK2023713538
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202371353811. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 10. 2020
daňové identifikačné číslo202371353810. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 08. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲28 % na 6 000 € a zvýšila tržby o ▲5 % na 153,2 tisíc eur.

Tržby

153 245 €

▲ 5,5 %

Výsledok hospodárenia

6 000 €

▲ 27,6 %

Aktíva

83 392 €

▼ 12,2 %

Vlastné imanie

50 771 €

▲ 13,4 %

Zadlženosť

39,1 %

Hrubá marža

5,0 %

Čistá marža

3,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 293 650 €. 2022: tržby 186 148 €. 2023: tržby 155 417 €. 2024: tržby 145 309 €. 2025: tržby 153 245 €.500 tis.250 tis.0293,6 tis.186,1 tis.155,4 tis.145,3 tis.153,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 293 650 €. 2022: tržby 186 148 €. 2023: tržby 155 417 €. 2024: tržby 145 309 €. 2025: tržby 153 245 €.500 tis.250 tis.0293,6 tis.186,1 tis.155,4 tis.145,3 tis.153,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 293 650 €. 2022: tržby 186 148 €. 2023: tržby 155 417 €. 2024: tržby 145 309 €. 2025: tržby 153 245 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 4 522 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 542 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 142 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 701 €. 2025: výsledok hospodárenia 6 000 €.10 tis.5 tis.0+4,5 tis.+5,5 tis.+6,1 tis.+4,7 tis.+6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 4 522 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 542 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 142 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 701 €. 2025: výsledok hospodárenia 6 000 €.10 tis.5 tis.0+4,5 tis.+5,5 tis.+6,1 tis.+4,7 tis.+6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 4 522 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 542 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 142 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 701 €. 2025: výsledok hospodárenia 6 000 €.10 tis.5 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 70 050 €, vlastné imanie 28 385 €. 2022: aktíva 81 983 €, vlastné imanie 33 928 €. 2023: aktíva 108 646 €, vlastné imanie 40 070 €. 2024: aktíva 94 976 €, vlastné imanie 44 771 €. 2025: aktíva 83 392 €, vlastné imanie 50 771 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 70 050 €, vlastné imanie 28 385 €. 2022: aktíva 81 983 €, vlastné imanie 33 928 €. 2023: aktíva 108 646 €, vlastné imanie 40 070 €. 2024: aktíva 94 976 €, vlastné imanie 44 771 €. 2025: aktíva 83 392 €, vlastné imanie 50 771 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 70 050 €, vlastné imanie 28 385 €. 2022: aktíva 81 983 €, vlastné imanie 33 928 €. 2023: aktíva 108 646 €, vlastné imanie 40 070 €. 2024: aktíva 94 976 €, vlastné imanie 44 771 €. 2025: aktíva 83 392 €, vlastné imanie 50 771 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 20 778 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 600 €, finančné účty 24 672 €. 2022: dlhodobý majetok 58 561 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 009 €, finančné účty 18 413 €. 2023: dlhodobý majetok 75 922 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 552 €, finančné účty 30 172 €. 2024: dlhodobý majetok 54 846 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 230 €, finančné účty 37 900 €. 2025: dlhodobý majetok 33 294 €, zásoby 0 €, pohľadávky 885 €, finančné účty 49 213 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 20 778 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 600 €, finančné účty 24 672 €. 2022: dlhodobý majetok 58 561 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 009 €, finančné účty 18 413 €. 2023: dlhodobý majetok 75 922 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 552 €, finančné účty 30 172 €. 2024: dlhodobý majetok 54 846 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 230 €, finančné účty 37 900 €. 2025: dlhodobý majetok 33 294 €, zásoby 0 €, pohľadávky 885 €, finančné účty 49 213 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 20 778 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 600 €, finančné účty 24 672 €. 2022: dlhodobý majetok 58 561 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 009 €, finančné účty 18 413 €. 2023: dlhodobý majetok 75 922 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 552 €, finančné účty 30 172 €. 2024: dlhodobý majetok 54 846 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 230 €, finančné účty 37 900 €. 2025: dlhodobý majetok 33 294 €, zásoby 0 €, pohľadávky 885 €, finančné účty 49 213 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 28 385 €, dlhodobé záväzky 5 440 €, krátkodobé záväzky 36 225 €. 2022: vlastné imanie 33 928 €, dlhodobé záväzky 38 921 €, krátkodobé záväzky 9 134 €. 2023: vlastné imanie 40 070 €, dlhodobé záväzky 58 527 €, krátkodobé záväzky 10 049 €. 2024: vlastné imanie 44 771 €, dlhodobé záväzky 40 006 €, krátkodobé záväzky 10 199 €. 2025: vlastné imanie 50 771 €, dlhodobé záväzky 24 937 €, krátkodobé záväzky 7 684 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 28 385 €, dlhodobé záväzky 5 440 €, krátkodobé záväzky 36 225 €. 2022: vlastné imanie 33 928 €, dlhodobé záväzky 38 921 €, krátkodobé záväzky 9 134 €. 2023: vlastné imanie 40 070 €, dlhodobé záväzky 58 527 €, krátkodobé záväzky 10 049 €. 2024: vlastné imanie 44 771 €, dlhodobé záväzky 40 006 €, krátkodobé záväzky 10 199 €. 2025: vlastné imanie 50 771 €, dlhodobé záväzky 24 937 €, krátkodobé záväzky 7 684 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 28 385 €, dlhodobé záväzky 5 440 €, krátkodobé záväzky 36 225 €. 2022: vlastné imanie 33 928 €, dlhodobé záväzky 38 921 €, krátkodobé záväzky 9 134 €. 2023: vlastné imanie 40 070 €, dlhodobé záväzky 58 527 €, krátkodobé záväzky 10 049 €. 2024: vlastné imanie 44 771 €, dlhodobé záväzky 40 006 €, krátkodobé záväzky 10 199 €. 2025: vlastné imanie 50 771 €, dlhodobé záväzky 24 937 €, krátkodobé záväzky 7 684 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 414 €. 2022: daň z príjmu 1 521 €. 2023: daň z príjmu 1 653 €. 2024: daň z príjmu 1 491 €. 2025: daň z príjmu 1 637 €.2 tis.1 tis.01,4 tis.1,5 tis.1,7 tis.1,5 tis.1,6 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 414 €. 2022: daň z príjmu 1 521 €. 2023: daň z príjmu 1 653 €. 2024: daň z príjmu 1 491 €. 2025: daň z príjmu 1 637 €.2 tis.1 tis.01,4 tis.1,5 tis.1,7 tis.1,5 tis.1,6 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 414 €. 2022: daň z príjmu 1 521 €. 2023: daň z príjmu 1 653 €. 2024: daň z príjmu 1 491 €. 2025: daň z príjmu 1 637 €.2 tis.1 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby293,6 tis.186,1 tis.155,4 tis.145,3 tis.153,2 tis.
Výsledok hospodárenia4,5 tis.5,5 tis.6,1 tis.4,7 tis.6 tis.
Aktíva70 tis.82 tis.108,6 tis.95 tis.83,4 tis.
Vlastné imanie28,4 tis.33,9 tis.40,1 tis.44,8 tis.50,8 tis.
Daň z príjmu1,4 tis.1,5 tis.1,7 tis.1,5 tis.1,6 tis.
Zadlženosť59,5 %58,6 %63,1 %52,9 %39,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
153,2 tis.
Výsledok hospodárenia
6 tis.
Aktíva
83,4 tis.
Vlastné imanie
50,8 tis.
Daň z príjmu
1,6 tis.
Zadlženosť
39,1 %

2024

Tržby
145,3 tis.
Výsledok hospodárenia
4,7 tis.
Aktíva
95 tis.
Vlastné imanie
44,8 tis.
Daň z príjmu
1,5 tis.
Zadlženosť
52,9 %

2023

Tržby
155,4 tis.
Výsledok hospodárenia
6,1 tis.
Aktíva
108,6 tis.
Vlastné imanie
40,1 tis.
Daň z príjmu
1,7 tis.
Zadlženosť
63,1 %

2022

Tržby
186,1 tis.
Výsledok hospodárenia
5,5 tis.
Aktíva
82 tis.
Vlastné imanie
33,9 tis.
Daň z príjmu
1,5 tis.
Zadlženosť
58,6 %

2021

Tržby
293,6 tis.
Výsledok hospodárenia
4,5 tis.
Aktíva
70 tis.
Vlastné imanie
28,4 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
59,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API