prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Helpol Trans s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46979671aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
09. 03. 201313 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 16. 09. 2026
Tržby
4 606 871 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Helpol Trans s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46979671
daňové identifikačné číslo
2023719390
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023719390
Sídlo
Pod Hájom 2401/10, 08006 Ľubotice, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
09. 03. 2013
V registri
13 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 27602/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
734946
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)09. 03. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu09. 03. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb09. 03. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby09. 03. 2013—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí09. 03. 2013—
Čistiace a upratovacie služby09. 03. 2013—
Reklamné a marketingové služby09. 03. 2013—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla09. 03. 2013—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu09. 03. 2013—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom09. 03. 2013—
Prenájom hnuteľných vecí09. 03. 2013—
Administratívne služby09. 03. 2013—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien09. 03. 2013—
Skladovanie09. 03. 2013—
Baliace činnosti, manipulácia s tovarom09. 03. 2013—
Sťahovacie služby09. 03. 2013—
Kuriérske služby09. 03. 2013—
Finančný leasing09. 03. 2013—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla09. 03. 2013—
Predaj leteckých prepravných služieb09. 03. 2013—
Zasielateľstvo09. 03. 2013—
Povolenie na výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy s počtom vozidiel 3 /tri/09. 03. 2013—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 21. 11. 2023

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023719390: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023719390: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023719390IČ DPH SK2023719390Obdobia daňových registráciíDIČ 2023719390: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023719390: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023719390IČ DPH SK2023719390Obdobia daňových registráciíDIČ 2023719390: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023719390: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023719390IČ DPH SK2023719390
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202371939011. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 13. 05. 2013
daňové identifikačné číslo202371939010. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Finančná správa SRPohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Finančná správa SRPohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Finančná správa SRPohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼2 % na 58 562 € a zvýšila tržby o ▲36 % na 4,61 mil. €.

Tržby

4 606 871 €

▲ 36,3 %

Výsledok hospodárenia

58 562 €

▼ 1,9 %

Aktíva

2 853 459 €

▼ 9,8 %

Vlastné imanie

570 320 €

▲ 32,1 %

Zadlženosť

80,0 %

Hrubá marža

2,0 %

Čistá marža

1,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 1 918 978 €. 2022: tržby 2 889 232 €. 2023: tržby 2 943 341 €. 2024: tržby 3 379 171 €. 2025: tržby 4 606 871 €.5 mil.2,5 mil.01,92 mil.2,89 mil.2,94 mil.3,38 mil.4,61 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 918 978 €. 2022: tržby 2 889 232 €. 2023: tržby 2 943 341 €. 2024: tržby 3 379 171 €. 2025: tržby 4 606 871 €.5 mil.2,5 mil.01,92 mil.2,89 mil.2,94 mil.3,38 mil.4,61 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 918 978 €. 2022: tržby 2 889 232 €. 2023: tržby 2 943 341 €. 2024: tržby 3 379 171 €. 2025: tržby 4 606 871 €.5 mil.2,5 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 137 604 €. 2022: výsledok hospodárenia 149 870 €. 2023: výsledok hospodárenia 139 537 €. 2024: výsledok hospodárenia 59 671 €. 2025: výsledok hospodárenia 58 562 €.200 tis.100 tis.0+137,6 tis.+149,9 tis.+139,5 tis.+59,7 tis.+58,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 137 604 €. 2022: výsledok hospodárenia 149 870 €. 2023: výsledok hospodárenia 139 537 €. 2024: výsledok hospodárenia 59 671 €. 2025: výsledok hospodárenia 58 562 €.200 tis.100 tis.0+58,6 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 137 604 €. 2022: výsledok hospodárenia 149 870 €. 2023: výsledok hospodárenia 139 537 €. 2024: výsledok hospodárenia 59 671 €. 2025: výsledok hospodárenia 58 562 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 936 457 €, vlastné imanie 190 875 €. 2022: aktíva 1 811 709 €, vlastné imanie 340 744 €. 2023: aktíva 2 168 519 €, vlastné imanie 372 010 €. 2024: aktíva 3 164 876 €, vlastné imanie 431 678 €. 2025: aktíva 2 853 459 €, vlastné imanie 570 320 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 936 457 €, vlastné imanie 190 875 €. 2022: aktíva 1 811 709 €, vlastné imanie 340 744 €. 2023: aktíva 2 168 519 €, vlastné imanie 372 010 €. 2024: aktíva 3 164 876 €, vlastné imanie 431 678 €. 2025: aktíva 2 853 459 €, vlastné imanie 570 320 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 936 457 €, vlastné imanie 190 875 €. 2022: aktíva 1 811 709 €, vlastné imanie 340 744 €. 2023: aktíva 2 168 519 €, vlastné imanie 372 010 €. 2024: aktíva 3 164 876 €, vlastné imanie 431 678 €. 2025: aktíva 2 853 459 €, vlastné imanie 570 320 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 203 580 €, zásoby 0 €, pohľadávky 480 541 €, finančné účty 252 336 €. 2022: dlhodobý majetok 734 805 €, zásoby 0 €, pohľadávky 696 104 €, finančné účty 366 161 €. 2023: dlhodobý majetok 1 482 724 €, zásoby 0 €, pohľadávky 630 839 €, finančné účty 41 023 €. 2024: dlhodobý majetok 2 181 006 €, zásoby 15 011 €, pohľadávky 934 169 €, finančné účty 9 653 €. 2025: dlhodobý majetok 1 996 064 €, zásoby 17 280 €, pohľadávky 812 288 €, finančné účty 14 312 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 203 580 €, zásoby 0 €, pohľadávky 480 541 €, finančné účty 252 336 €. 2022: dlhodobý majetok 734 805 €, zásoby 0 €, pohľadávky 696 104 €, finančné účty 366 161 €. 2023: dlhodobý majetok 1 482 724 €, zásoby 0 €, pohľadávky 630 839 €, finančné účty 41 023 €. 2024: dlhodobý majetok 2 181 006 €, zásoby 15 011 €, pohľadávky 934 169 €, finančné účty 9 653 €. 2025: dlhodobý majetok 1 996 064 €, zásoby 17 280 €, pohľadávky 812 288 €, finančné účty 14 312 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 203 580 €, zásoby 0 €, pohľadávky 480 541 €, finančné účty 252 336 €. 2022: dlhodobý majetok 734 805 €, zásoby 0 €, pohľadávky 696 104 €, finančné účty 366 161 €. 2023: dlhodobý majetok 1 482 724 €, zásoby 0 €, pohľadávky 630 839 €, finančné účty 41 023 €. 2024: dlhodobý majetok 2 181 006 €, zásoby 15 011 €, pohľadávky 934 169 €, finančné účty 9 653 €. 2025: dlhodobý majetok 1 996 064 €, zásoby 17 280 €, pohľadávky 812 288 €, finančné účty 14 312 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 190 875 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 745 582 €. 2022: vlastné imanie 340 744 €, dlhodobé záväzky −28 158 €, krátkodobé záväzky 1 499 123 €. 2023: vlastné imanie 372 010 €, dlhodobé záväzky 988 620 €, krátkodobé záväzky 807 889 €. 2024: vlastné imanie 431 678 €, dlhodobé záväzky 1 187 872 €, krátkodobé záväzky 1 545 326 €. 2025: vlastné imanie 570 320 €, dlhodobé záväzky 802 977 €, krátkodobé záväzky 1 480 162 €.5 mil.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 190 875 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 745 582 €. 2022: vlastné imanie 340 744 €, dlhodobé záväzky −28 158 €, krátkodobé záväzky 1 499 123 €. 2023: vlastné imanie 372 010 €, dlhodobé záväzky 988 620 €, krátkodobé záväzky 807 889 €. 2024: vlastné imanie 431 678 €, dlhodobé záväzky 1 187 872 €, krátkodobé záväzky 1 545 326 €. 2025: vlastné imanie 570 320 €, dlhodobé záväzky 802 977 €, krátkodobé záväzky 1 480 162 €.5 mil.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 190 875 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 745 582 €. 2022: vlastné imanie 340 744 €, dlhodobé záväzky −28 158 €, krátkodobé záväzky 1 499 123 €. 2023: vlastné imanie 372 010 €, dlhodobé záväzky 988 620 €, krátkodobé záväzky 807 889 €. 2024: vlastné imanie 431 678 €, dlhodobé záväzky 1 187 872 €, krátkodobé záväzky 1 545 326 €. 2025: vlastné imanie 570 320 €, dlhodobé záväzky 802 977 €, krátkodobé záväzky 1 480 162 €.5 mil.0−50 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 38 151 €. 2022: daň z príjmu 43 042 €. 2023: daň z príjmu 40 895 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 33 620 €.50 tis.25 tis.038,2 tis.43 tis.40,9 tis.3,8 tis.33,6 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 38 151 €. 2022: daň z príjmu 43 042 €. 2023: daň z príjmu 40 895 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 33 620 €.50 tis.25 tis.038,2 tis.43 tis.40,9 tis.3,8 tis.33,6 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 38 151 €. 2022: daň z príjmu 43 042 €. 2023: daň z príjmu 40 895 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 33 620 €.50 tis.25 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,92 mil.2,89 mil.2,94 mil.3,38 mil.4,61 mil.
Výsledok hospodárenia137,6 tis.149,9 tis.139,5 tis.59,7 tis.58,6 tis.
Aktíva936,5 tis.1,81 mil.2,17 mil.3,16 mil.2,85 mil.
Vlastné imanie190,9 tis.340,7 tis.372 tis.431,7 tis.570,3 tis.
Daň z príjmu38,2 tis.43 tis.40,9 tis.3,8 tis.33,6 tis.
Zadlženosť79,6 %81,2 %82,8 %86,4 %80,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
4,61 mil.
Výsledok hospodárenia
58,6 tis.
Aktíva
2,85 mil.
Vlastné imanie
570,3 tis.
Daň z príjmu
33,6 tis.
Zadlženosť
80,0 %

2024

Tržby
3,38 mil.
Výsledok hospodárenia
59,7 tis.
Aktíva
3,16 mil.
Vlastné imanie
431,7 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
86,4 %

2023

Tržby
2,94 mil.
Výsledok hospodárenia
139,5 tis.
Aktíva
2,17 mil.
Vlastné imanie
372 tis.
Daň z príjmu
40,9 tis.
Zadlženosť
82,8 %

2022

Tržby
2,89 mil.
Výsledok hospodárenia
149,9 tis.
Aktíva
1,81 mil.
Vlastné imanie
340,7 tis.
Daň z príjmu
43 tis.
Zadlženosť
81,2 %

2021

Tržby
1,92 mil.
Výsledok hospodárenia
137,6 tis.
Aktíva
936,5 tis.
Vlastné imanie
190,9 tis.
Daň z príjmu
38,2 tis.
Zadlženosť
79,6 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API