Súhrn
- Vznik
- 22. 01. 201313 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 9 950 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- PRO SOUND - LIGHT s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46979638
- daňové identifikačné číslo
- 2023681594
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Nálepkova 182, 97645 Hronec, Slovenská republika
- Územie
- Hronecokres BreznoBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 22. 01. 2013
- V registri
- 13 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 23592/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 484964
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí | 22. 01. 2013 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 22. 01. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 22. 01. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 22. 01. 2013 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 22. 01. 2013 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023681594 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −473 € a znížila tržby o ▼50 % na 9,9 tisíc eur.
Tržby
9 950 €
▼ 50,0 %Výsledok hospodárenia
−473 €
▼ 127,4 %Aktíva
30 978 €
▼ 1,7 %Vlastné imanie
21 992 €
▼ 2,1 %Zadlženosť
29,0 %
Hrubá marža
−1,4 %
Čistá marža
−4,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 8,1 tis. | 9,3 tis. | 14,7 tis. | 19,9 tis. | 9,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 256 | 2,7 tis. | 5,8 tis. | 1,7 tis. | −473 |
| Aktíva | 20,7 tis. | 23,5 tis. | 29,7 tis. | 31,5 tis. | 31 tis. |
| Vlastné imanie | 12,2 tis. | 14,9 tis. | 20,7 tis. | 22,5 tis. | 22 tis. |
| Daň z príjmu | 96 | 485 | 1 tis. | 381 | 329 |
| Zadlženosť | 41,3 % | 36,7 % | 30,2 % | 28,7 % | 29,0 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 9,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −473
- Aktíva
- 31 tis.
- Vlastné imanie
- 22 tis.
- Daň z príjmu
- 329
- Zadlženosť
- 29,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 19,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,7 tis.
- Aktíva
- 31,5 tis.
- Vlastné imanie
- 22,5 tis.
- Daň z príjmu
- 381
- Zadlženosť
- 28,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 14,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,8 tis.
- Aktíva
- 29,7 tis.
- Vlastné imanie
- 20,7 tis.
- Daň z príjmu
- 1 tis.
- Zadlženosť
- 30,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 9,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,7 tis.
- Aktíva
- 23,5 tis.
- Vlastné imanie
- 14,9 tis.
- Daň z príjmu
- 485
- Zadlženosť
- 36,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 8,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 256
- Aktíva
- 20,7 tis.
- Vlastné imanie
- 12,2 tis.
- Daň z príjmu
- 96
- Zadlženosť
- 41,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.