prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

PERA, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46978178aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
16. 01. 201313 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
Tržby
9 481 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PERA, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46978178
daňové identifikačné číslo
2023682617
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Humenská 33, 04011 Košice-Západ, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
16. 01. 2013
V registri
13 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 31450/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
1077048
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín16. 01. 2013—
Vydavateľská činnosť16. 01. 2013—
Počítačové služby16. 01. 2013—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov16. 01. 2013—
Fotografické služby16. 01. 2013—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov16. 01. 2013—
Reklamné a marketingové služby16. 01. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb16. 01. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu16. 01. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby16. 01. 2013—
Administratívne služby16. 01. 2013—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti16. 01. 2013—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)16. 01. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023682617: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023682617Obdobia daňových registráciíDIČ 2023682617: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023682617Obdobia daňových registráciíDIČ 2023682617: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023682617
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202368261710. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 zvýšila zisk o ▲439 % na 1 837 € a zvýšila tržby o ▲46 % na 9,5 tisíc eur.

Tržby

9 481 €

▲ 45,7 %

Výsledok hospodárenia

1 837 €

▲ 438,7 %

Aktíva

14 770 €

▲ 12,1 %

Vlastné imanie

14 206 €

▲ 14,9 %

Zadlženosť

3,8 %

Hrubá marža

23,0 %

Čistá marža

19,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 12 159 €. 2021: tržby 10 349 €. 2022: tržby 8 713 €. 2023: tržby 6 505 €. 2024: tržby 9 481 €.20 tis.10 tis.012,2 tis.10,3 tis.8,7 tis.6,5 tis.9,5 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 12 159 €. 2021: tržby 10 349 €. 2022: tržby 8 713 €. 2023: tržby 6 505 €. 2024: tržby 9 481 €.20 tis.10 tis.012,2 tis.10,3 tis.8,7 tis.6,5 tis.9,5 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 12 159 €. 2021: tržby 10 349 €. 2022: tržby 8 713 €. 2023: tržby 6 505 €. 2024: tržby 9 481 €.20 tis.10 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 383 €. 2021: výsledok hospodárenia 333 €. 2022: výsledok hospodárenia −24 €. 2023: výsledok hospodárenia 341 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 837 €.2 tis.0−25+383+333−24+341+1,8 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 383 €. 2021: výsledok hospodárenia 333 €. 2022: výsledok hospodárenia −24 €. 2023: výsledok hospodárenia 341 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 837 €.2 tis.0−25+383+333−24+341+1,8 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 383 €. 2021: výsledok hospodárenia 333 €. 2022: výsledok hospodárenia −24 €. 2023: výsledok hospodárenia 341 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 837 €.2 tis.0−25+383−24202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 12 146 €, vlastné imanie 11 717 €. 2021: aktíva 12 645 €, vlastné imanie 12 051 €. 2022: aktíva 12 662 €, vlastné imanie 12 028 €. 2023: aktíva 13 178 €, vlastné imanie 12 368 €. 2024: aktíva 14 770 €, vlastné imanie 14 206 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 12 146 €, vlastné imanie 11 717 €. 2021: aktíva 12 645 €, vlastné imanie 12 051 €. 2022: aktíva 12 662 €, vlastné imanie 12 028 €. 2023: aktíva 13 178 €, vlastné imanie 12 368 €. 2024: aktíva 14 770 €, vlastné imanie 14 206 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 12 146 €, vlastné imanie 11 717 €. 2021: aktíva 12 645 €, vlastné imanie 12 051 €. 2022: aktíva 12 662 €, vlastné imanie 12 028 €. 2023: aktíva 13 178 €, vlastné imanie 12 368 €. 2024: aktíva 14 770 €, vlastné imanie 14 206 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 547 €, finančné účty 11 599 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 597 €, finančné účty 12 048 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 597 €, finančné účty 12 065 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 597 €, finančné účty 12 581 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 765 €, finančné účty 12 005 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 547 €, finančné účty 11 599 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 597 €, finančné účty 12 048 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 597 €, finančné účty 12 065 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 597 €, finančné účty 12 581 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 765 €, finančné účty 12 005 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 547 €, finančné účty 11 599 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 597 €, finančné účty 12 048 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 597 €, finančné účty 12 065 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 597 €, finančné účty 12 581 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 765 €, finančné účty 12 005 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 11 717 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 429 €. 2021: vlastné imanie 12 051 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 594 €. 2022: vlastné imanie 12 028 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 634 €. 2023: vlastné imanie 12 368 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 810 €. 2024: vlastné imanie 14 206 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 564 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 11 717 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 429 €. 2021: vlastné imanie 12 051 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 594 €. 2022: vlastné imanie 12 028 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 634 €. 2023: vlastné imanie 12 368 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 810 €. 2024: vlastné imanie 14 206 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 564 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 11 717 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 429 €. 2021: vlastné imanie 12 051 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 594 €. 2022: vlastné imanie 12 028 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 634 €. 2023: vlastné imanie 12 368 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 810 €. 2024: vlastné imanie 14 206 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 564 €.20 tis.10 tis.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 68 €. 2021: daň z príjmu 59 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 60 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5002500685906034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 68 €. 2021: daň z príjmu 59 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 60 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5002500685906034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 68 €. 2021: daň z príjmu 59 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 60 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5002500685906034020202021202220232024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby12,2 tis.10,3 tis.8,7 tis.6,5 tis.9,5 tis.
Výsledok hospodárenia383333−243411,8 tis.
Aktíva12,1 tis.12,6 tis.12,7 tis.13,2 tis.14,8 tis.
Vlastné imanie11,7 tis.12,1 tis.12 tis.12,4 tis.14,2 tis.
Daň z príjmu6859060340
Zadlženosť3,5 %4,7 %5,0 %6,1 %3,8 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
9,5 tis.
Výsledok hospodárenia
1,8 tis.
Aktíva
14,8 tis.
Vlastné imanie
14,2 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
3,8 %

2023

Tržby
6,5 tis.
Výsledok hospodárenia
341
Aktíva
13,2 tis.
Vlastné imanie
12,4 tis.
Daň z príjmu
60
Zadlženosť
6,1 %

2022

Tržby
8,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−24
Aktíva
12,7 tis.
Vlastné imanie
12 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
5,0 %

2021

Tržby
10,3 tis.
Výsledok hospodárenia
333
Aktíva
12,6 tis.
Vlastné imanie
12,1 tis.
Daň z príjmu
59
Zadlženosť
4,7 %

2020

Tržby
12,2 tis.
Výsledok hospodárenia
383
Aktíva
12,1 tis.
Vlastné imanie
11,7 tis.
Daň z príjmu
68
Zadlženosť
3,5 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API