prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Stašo s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46975403aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
19. 01. 201313 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 16. 09. 2026
Tržby
46 661 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Stašo s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46975403
daňové identifikačné číslo
2023679141
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023679141
Sídlo
Belá 843, 01305 Belá, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
19. 01. 2013
V registri
13 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 58232/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
584559
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien19. 01. 2013—
Prípravné práce k realizácie stavby19. 01. 2013—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov19. 01. 2013—
Prenájom hnuteľných vecí19. 01. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu19. 01. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb19. 01. 2013—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom žvnosti (veľkoobchod)19. 01. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023679141: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023679141: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023679141IČ DPH SK2023679141Obdobia daňových registráciíDIČ 2023679141: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023679141: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023679141IČ DPH SK2023679141Obdobia daňových registráciíDIČ 2023679141: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023679141: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023679141IČ DPH SK2023679141
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202367914111. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 22. 02. 2013
daňové identifikačné číslo202367914110. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026; od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Finančná správa SRPohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026; od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Finančná správa SRPohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026; od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Finančná správa SRPohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Finančná správa SR31. 07. 2026 – 31. 08. 2026 ukončené31. 07. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −13 674 € a zvýšila tržby o ▲130 % na 46,7 tisíc eur.

Tržby

46 661 €

▲ 129,9 %

Výsledok hospodárenia

−13 674 €

▲ 42,0 %

Aktíva

268 811 €

▼ 4,4 %

Vlastné imanie

110 214 €

▼ 11,0 %

Zadlženosť

59,0 %

Hrubá marža

−28,6 %

Čistá marža

−29,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 134 107 €. 2022: tržby 51 866 €. 2023: tržby 27 649 €. 2024: tržby 20 300 €. 2025: tržby 46 661 €.200 tis.100 tis.0134,1 tis.51,9 tis.27,6 tis.20,3 tis.46,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 134 107 €. 2022: tržby 51 866 €. 2023: tržby 27 649 €. 2024: tržby 20 300 €. 2025: tržby 46 661 €.200 tis.100 tis.0134,1 tis.51,9 tis.27,6 tis.20,3 tis.46,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 134 107 €. 2022: tržby 51 866 €. 2023: tržby 27 649 €. 2024: tržby 20 300 €. 2025: tržby 46 661 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −3 239 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 773 €. 2023: výsledok hospodárenia −5 165 €. 2024: výsledok hospodárenia −23 556 €. 2025: výsledok hospodárenia −13 674 €.10 tis.0−25 tis.−3,2 tis.+5,8 tis.−5,2 tis.−23,6 tis.−13,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −3 239 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 773 €. 2023: výsledok hospodárenia −5 165 €. 2024: výsledok hospodárenia −23 556 €. 2025: výsledok hospodárenia −13 674 €.10 tis.0−25 tis.−3,2 tis.+5,8 tis.−5,2 tis.−23,6 tis.−13,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −3 239 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 773 €. 2023: výsledok hospodárenia −5 165 €. 2024: výsledok hospodárenia −23 556 €. 2025: výsledok hospodárenia −13 674 €.10 tis.0−25 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 149 090 €, vlastné imanie 146 840 €. 2022: aktíva 238 214 €, vlastné imanie 152 613 €. 2023: aktíva 298 708 €, vlastné imanie 147 448 €. 2024: aktíva 281 308 €, vlastné imanie 123 888 €. 2025: aktíva 268 811 €, vlastné imanie 110 214 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 149 090 €, vlastné imanie 146 840 €. 2022: aktíva 238 214 €, vlastné imanie 152 613 €. 2023: aktíva 298 708 €, vlastné imanie 147 448 €. 2024: aktíva 281 308 €, vlastné imanie 123 888 €. 2025: aktíva 268 811 €, vlastné imanie 110 214 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 149 090 €, vlastné imanie 146 840 €. 2022: aktíva 238 214 €, vlastné imanie 152 613 €. 2023: aktíva 298 708 €, vlastné imanie 147 448 €. 2024: aktíva 281 308 €, vlastné imanie 123 888 €. 2025: aktíva 268 811 €, vlastné imanie 110 214 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 57 200 €, zásoby 32 000 €, pohľadávky 47 437 €, finančné účty 12 453 €. 2022: dlhodobý majetok 125 963 €, zásoby 32 000 €, pohľadávky 59 792 €, finančné účty 20 459 €. 2023: dlhodobý majetok 65 794 €, zásoby 158 770 €, pohľadávky 66 644 €, finančné účty 7 500 €. 2024: dlhodobý majetok 85 947 €, zásoby 135 665 €, pohľadávky 51 944 €, finančné účty 6 381 €. 2025: dlhodobý majetok 212 995 €, zásoby 35 100 €, pohľadávky 16 324 €, finančné účty 1 581 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 57 200 €, zásoby 32 000 €, pohľadávky 47 437 €, finančné účty 12 453 €. 2022: dlhodobý majetok 125 963 €, zásoby 32 000 €, pohľadávky 59 792 €, finančné účty 20 459 €. 2023: dlhodobý majetok 65 794 €, zásoby 158 770 €, pohľadávky 66 644 €, finančné účty 7 500 €. 2024: dlhodobý majetok 85 947 €, zásoby 135 665 €, pohľadávky 51 944 €, finančné účty 6 381 €. 2025: dlhodobý majetok 212 995 €, zásoby 35 100 €, pohľadávky 16 324 €, finančné účty 1 581 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 57 200 €, zásoby 32 000 €, pohľadávky 47 437 €, finančné účty 12 453 €. 2022: dlhodobý majetok 125 963 €, zásoby 32 000 €, pohľadávky 59 792 €, finančné účty 20 459 €. 2023: dlhodobý majetok 65 794 €, zásoby 158 770 €, pohľadávky 66 644 €, finančné účty 7 500 €. 2024: dlhodobý majetok 85 947 €, zásoby 135 665 €, pohľadávky 51 944 €, finančné účty 6 381 €. 2025: dlhodobý majetok 212 995 €, zásoby 35 100 €, pohľadávky 16 324 €, finančné účty 1 581 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 146 840 €, dlhodobé záväzky 233 €, krátkodobé záväzky 2 017 €. 2022: vlastné imanie 152 613 €, dlhodobé záväzky 233 €, krátkodobé záväzky 85 368 €. 2023: vlastné imanie 147 448 €, dlhodobé záväzky 233 €, krátkodobé záväzky 151 027 €. 2024: vlastné imanie 123 888 €, dlhodobé záväzky 233 €, krátkodobé záväzky 157 187 €. 2025: vlastné imanie 110 214 €, dlhodobé záväzky 233 €, krátkodobé záväzky 158 364 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 146 840 €, dlhodobé záväzky 233 €, krátkodobé záväzky 2 017 €. 2022: vlastné imanie 152 613 €, dlhodobé záväzky 233 €, krátkodobé záväzky 85 368 €. 2023: vlastné imanie 147 448 €, dlhodobé záväzky 233 €, krátkodobé záväzky 151 027 €. 2024: vlastné imanie 123 888 €, dlhodobé záväzky 233 €, krátkodobé záväzky 157 187 €. 2025: vlastné imanie 110 214 €, dlhodobé záväzky 233 €, krátkodobé záväzky 158 364 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 146 840 €, dlhodobé záväzky 233 €, krátkodobé záväzky 2 017 €. 2022: vlastné imanie 152 613 €, dlhodobé záväzky 233 €, krátkodobé záväzky 85 368 €. 2023: vlastné imanie 147 448 €, dlhodobé záväzky 233 €, krátkodobé záväzky 151 027 €. 2024: vlastné imanie 123 888 €, dlhodobé záväzky 233 €, krátkodobé záväzky 157 187 €. 2025: vlastné imanie 110 214 €, dlhodobé záväzky 233 €, krátkodobé záväzky 158 364 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 43 €. 2022: daň z príjmu 1 448 €. 2023: daň z príjmu 291 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.2 tis.1 tis.0431,4 tis.29134034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 43 €. 2022: daň z príjmu 1 448 €. 2023: daň z príjmu 291 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.2 tis.1 tis.0431,4 tis.29134034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 43 €. 2022: daň z príjmu 1 448 €. 2023: daň z príjmu 291 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.2 tis.1 tis.043291340202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby134,1 tis.51,9 tis.27,6 tis.20,3 tis.46,7 tis.
Výsledok hospodárenia−3,2 tis.5,8 tis.−5,2 tis.−23,6 tis.−13,7 tis.
Aktíva149,1 tis.238,2 tis.298,7 tis.281,3 tis.268,8 tis.
Vlastné imanie146,8 tis.152,6 tis.147,4 tis.123,9 tis.110,2 tis.
Daň z príjmu431,4 tis.291340340
Zadlženosť1,5 %35,9 %50,6 %56,0 %59,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
46,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−13,7 tis.
Aktíva
268,8 tis.
Vlastné imanie
110,2 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
59,0 %

2024

Tržby
20,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−23,6 tis.
Aktíva
281,3 tis.
Vlastné imanie
123,9 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
56,0 %

2023

Tržby
27,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−5,2 tis.
Aktíva
298,7 tis.
Vlastné imanie
147,4 tis.
Daň z príjmu
291
Zadlženosť
50,6 %

2022

Tržby
51,9 tis.
Výsledok hospodárenia
5,8 tis.
Aktíva
238,2 tis.
Vlastné imanie
152,6 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
35,9 %

2021

Tržby
134,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,2 tis.
Aktíva
149,1 tis.
Vlastné imanie
146,8 tis.
Daň z príjmu
43
Zadlženosť
1,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API