prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

Pro Solution s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 46971017aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
12. 01. 201313 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
79 250 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Pro Solution s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
46971017
daňové identifikačné číslo
2023676611
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Na Stebníčku 537/32, 08633 Zborov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
12. 01. 2013
V registri
13 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 27259/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
648873
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)12. 01. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby12. 01. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu12. 01. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb12. 01. 2013—
Prípravné práce k realizácii stavby12. 01. 2013—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien12. 01. 2013—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov12. 01. 2013—
Výroba jednoduchých výrobkov z kovu12. 01. 2013—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov12. 01. 2013—
Reklamné a marketingové služby12. 01. 2013—
Prenájom hnuteľných vecí12. 01. 2013—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom12. 01. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023676611: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023676611Obdobia daňových registráciíDIČ 2023676611: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023676611Obdobia daňových registráciíDIČ 2023676611: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023676611
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202367661110. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 znížila zisk o ▼98 % na 131 € a znížila tržby o ▼50 % na 79,3 tisíc eur.

Tržby

79 250 €

▼ 50,0 %

Výsledok hospodárenia

131 €

▼ 98,4 %

Aktíva

65 143 €

▲ 127,3 %

Vlastné imanie

25 561 €

▲ 0,5 %

Zadlženosť

60,8 %

Hrubá marža

0,2 %

Čistá marža

0,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 103 031 €. 2017: tržby 255 877 €. 2018: tržby 157 206 €. 2019: tržby 158 418 €. 2020: tržby 79 250 €.500 tis.250 tis.0103 tis.255,9 tis.157,2 tis.158,4 tis.79,3 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 103 031 €. 2017: tržby 255 877 €. 2018: tržby 157 206 €. 2019: tržby 158 418 €. 2020: tržby 79 250 €.500 tis.250 tis.0103 tis.255,9 tis.157,2 tis.158,4 tis.79,3 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 103 031 €. 2017: tržby 255 877 €. 2018: tržby 157 206 €. 2019: tržby 158 418 €. 2020: tržby 79 250 €.500 tis.250 tis.0201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 1 608 €. 2017: výsledok hospodárenia 8 469 €. 2018: výsledok hospodárenia 913 €. 2019: výsledok hospodárenia 8 164 €. 2020: výsledok hospodárenia 131 €.10 tis.5 tis.0+1,6 tis.+8,5 tis.+913+8,2 tis.+13120162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 1 608 €. 2017: výsledok hospodárenia 8 469 €. 2018: výsledok hospodárenia 913 €. 2019: výsledok hospodárenia 8 164 €. 2020: výsledok hospodárenia 131 €.10 tis.5 tis.0+1,6 tis.+8,5 tis.+913+8,2 tis.+13120162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 1 608 €. 2017: výsledok hospodárenia 8 469 €. 2018: výsledok hospodárenia 913 €. 2019: výsledok hospodárenia 8 164 €. 2020: výsledok hospodárenia 131 €.10 tis.5 tis.0+913+131201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 9 208 €, vlastné imanie 7 882 €. 2017: aktíva 41 572 €, vlastné imanie 16 351 €. 2018: aktíva 29 895 €, vlastné imanie 17 264 €. 2019: aktíva 28 663 €, vlastné imanie 25 428 €. 2020: aktíva 65 143 €, vlastné imanie 25 561 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 9 208 €, vlastné imanie 7 882 €. 2017: aktíva 41 572 €, vlastné imanie 16 351 €. 2018: aktíva 29 895 €, vlastné imanie 17 264 €. 2019: aktíva 28 663 €, vlastné imanie 25 428 €. 2020: aktíva 65 143 €, vlastné imanie 25 561 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 9 208 €, vlastné imanie 7 882 €. 2017: aktíva 41 572 €, vlastné imanie 16 351 €. 2018: aktíva 29 895 €, vlastné imanie 17 264 €. 2019: aktíva 28 663 €, vlastné imanie 25 428 €. 2020: aktíva 65 143 €, vlastné imanie 25 561 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 885 €, finančné účty 3 323 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 28 999 €, finančné účty 12 573 €. 2018: dlhodobý majetok 4 234 €, zásoby 0 €, pohľadávky 402 €, finančné účty 25 259 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 329 €, finančné účty 8 334 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 65 143 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 885 €, finančné účty 3 323 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 28 999 €, finančné účty 12 573 €. 2018: dlhodobý majetok 4 234 €, zásoby 0 €, pohľadávky 402 €, finančné účty 25 259 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 329 €, finančné účty 8 334 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 65 143 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 885 €, finančné účty 3 323 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 28 999 €, finančné účty 12 573 €. 2018: dlhodobý majetok 4 234 €, zásoby 0 €, pohľadávky 402 €, finančné účty 25 259 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 329 €, finančné účty 8 334 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 65 143 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 7 882 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 326 €. 2017: vlastné imanie 16 351 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 25 221 €. 2018: vlastné imanie 17 264 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 631 €. 2019: vlastné imanie 25 428 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 235 €. 2020: vlastné imanie 25 561 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 582 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 7 882 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 326 €. 2017: vlastné imanie 16 351 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 25 221 €. 2018: vlastné imanie 17 264 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 631 €. 2019: vlastné imanie 25 428 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 235 €. 2020: vlastné imanie 25 561 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 582 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 7 882 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 326 €. 2017: vlastné imanie 16 351 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 25 221 €. 2018: vlastné imanie 17 264 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 631 €. 2019: vlastné imanie 25 428 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 235 €. 2020: vlastné imanie 25 561 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 582 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 506 €. 2017: daň z príjmu 2 283 €. 2018: daň z príjmu 215 €. 2019: daň z príjmu 2 171 €. 2020: daň z príjmu 23 €.2,5 tis.1,3 tis.05062,3 tis.2152,2 tis.2320162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 506 €. 2017: daň z príjmu 2 283 €. 2018: daň z príjmu 215 €. 2019: daň z príjmu 2 171 €. 2020: daň z príjmu 23 €.2,5 tis.1,3 tis.05062,3 tis.2152,2 tis.2320162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 506 €. 2017: daň z príjmu 2 283 €. 2018: daň z príjmu 215 €. 2019: daň z príjmu 2 171 €. 2020: daň z príjmu 23 €.2,5 tis.1,3 tis.050621523201620182020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby103 tis.255,9 tis.157,2 tis.158,4 tis.79,3 tis.
Výsledok hospodárenia1,6 tis.8,5 tis.9138,2 tis.131
Aktíva9,2 tis.41,6 tis.29,9 tis.28,7 tis.65,1 tis.
Vlastné imanie7,9 tis.16,4 tis.17,3 tis.25,4 tis.25,6 tis.
Daň z príjmu5062,3 tis.2152,2 tis.23
Zadlženosť14,4 %60,7 %42,3 %11,3 %60,8 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
79,3 tis.
Výsledok hospodárenia
131
Aktíva
65,1 tis.
Vlastné imanie
25,6 tis.
Daň z príjmu
23
Zadlženosť
60,8 %

2019

Tržby
158,4 tis.
Výsledok hospodárenia
8,2 tis.
Aktíva
28,7 tis.
Vlastné imanie
25,4 tis.
Daň z príjmu
2,2 tis.
Zadlženosť
11,3 %

2018

Tržby
157,2 tis.
Výsledok hospodárenia
913
Aktíva
29,9 tis.
Vlastné imanie
17,3 tis.
Daň z príjmu
215
Zadlženosť
42,3 %

2017

Tržby
255,9 tis.
Výsledok hospodárenia
8,5 tis.
Aktíva
41,6 tis.
Vlastné imanie
16,4 tis.
Daň z príjmu
2,3 tis.
Zadlženosť
60,7 %

2016

Tržby
103 tis.
Výsledok hospodárenia
1,6 tis.
Aktíva
9,2 tis.
Vlastné imanie
7,9 tis.
Daň z príjmu
506
Zadlženosť
14,4 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API