Súhrn
- Vznik
- 09. 01. 201313 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 271 791 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- C-TEX s.r.o. v likvidácii
- identifikačné číslo organizácie
- 46970436
- daňové identifikačné číslo
- 2023673322
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Werferova 6, 04001 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Juhokres Košice IVKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 09. 01. 2013
- V registri
- 13 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 31412/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 1077012
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod), | 09. 01. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 09. 01. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 09. 01. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 09. 01. 2013 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom, | 09. 01. 2013 | — |
| Masérske služby | 09. 01. 2013 | — |
| Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 09. 01. 2013 | — |
| Výroba pekárskych výrobkov | 20. 05. 2016 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023673322 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 25. 02. 2021 (rok porušenia 2017).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 zvýšila zisk o ▲36 % na 70 709 € a zvýšila tržby o ▲18 % na 271,8 tisíc eur.
Tržby
271 791 €
▲ 17,9 %Výsledok hospodárenia
70 709 €
▲ 35,8 %Aktíva
296 165 €
▲ 43,7 %Vlastné imanie
124 005 €
▲ 132,7 %Zadlženosť
58,1 %
Hrubá marža
33,1 %
Čistá marža
26,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 14,4 tis. | 136,3 tis. | 66,2 tis. | 230,6 tis. | 271,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −14,3 tis. | 5,6 tis. | 11,3 tis. | 52,1 tis. | 70,7 tis. |
| Aktíva | 4,3 tis. | 73,3 tis. | 116,4 tis. | 206 tis. | 296,2 tis. |
| Vlastné imanie | −15,7 tis. | −10,1 tis. | 1,2 tis. | 53,3 tis. | 124 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 1,9 tis. | 13,8 tis. | 19,1 tis. |
| Zadlženosť | 464,5 % | 113,8 % | 98,9 % | 74,1 % | 58,1 % |
2018
- Tržby
- 271,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 70,7 tis.
- Aktíva
- 296,2 tis.
- Vlastné imanie
- 124 tis.
- Daň z príjmu
- 19,1 tis.
- Zadlženosť
- 58,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 230,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 52,1 tis.
- Aktíva
- 206 tis.
- Vlastné imanie
- 53,3 tis.
- Daň z príjmu
- 13,8 tis.
- Zadlženosť
- 74,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 66,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 11,3 tis.
- Aktíva
- 116,4 tis.
- Vlastné imanie
- 1,2 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 98,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 136,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,6 tis.
- Aktíva
- 73,3 tis.
- Vlastné imanie
- −10,1 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 113,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 14,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −14,3 tis.
- Aktíva
- 4,3 tis.
- Vlastné imanie
- −15,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 464,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).