Súhrn
- Vznik
- 18. 01. 201313 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 35 586 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- BEAUTIFUL ART s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46969276
- daňové identifikačné číslo
- 2023681275
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023681275
- Sídlo
- Južná trieda 4B, 04001 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Juhokres Košice IVKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 18. 01. 2013
- V registri
- 13 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 31472/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 1077078
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti(veľkoobchod) | 18. 01. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 18. 01. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 18. 01. 2013 | — |
| Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 18. 01. 2013 | — |
| Služby súvisiace so skrášľovaním tela | 18. 01. 2013 | — |
| Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 18. 01. 2013 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 18. 01. 2013 | — |
| Administratívne služby | 18. 01. 2013 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 18. 01. 2013 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 18. 01. 2013 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 18. 01. 2013 | — |
| Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť | 18. 01. 2013 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 18. 01. 2013 | — |
| Počítačové služby | 18. 01. 2013 | — |
| Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 18. 01. 2013 | — |
| Chov vybraných druhov zvierat | 24. 10. 2018 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 24. 10. 2018 | — |
| Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá | 24. 10. 2018 | — |
| Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 24. 10. 2018 | — |
| Poskytovanie služieb v rybárstve | 24. 10. 2018 | — |
| Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava | 24. 10. 2018 | — |
| Výroba potravinárskych výrobkov | 24. 10. 2018 | — |
| Výroba kŕmnych zmesí | 24. 10. 2018 | — |
| Výroba nápojov | 24. 10. 2018 | — |
| Textilná výroba | 24. 10. 2018 | — |
| Odevná výroba | 24. 10. 2018 | — |
| Spracovanie kože | 24. 10. 2018 | — |
| Výroba obuvi a komponentov obuvi s výnimkou ortopedickej obuvi | 24. 10. 2018 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 24. 10. 2018 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 24. 10. 2018 | — |
| Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálov | 24. 10. 2018 | — |
| Výroba koksu a rafinovaných produktov | 24. 10. 2018 | — |
| Výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálov | 24. 10. 2018 | — |
| Výroba priemyselných hnojív a dusíkatých zlúčenín, pesticídov a agrochemických produktov | 24. 10. 2018 | — |
| Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov | 24. 10. 2018 | — |
| Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava | 24. 10. 2018 | — |
| Keramická výroba | 24. 10. 2018 | — |
| Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu | 24. 10. 2018 | — |
| Výroba brúsnych výrobkov, asfaltu a výrobkov z asfaltu | 24. 10. 2018 | — |
| Výroba a hutnícke spracovanie kovov | 24. 10. 2018 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 24. 10. 2018 | — |
| Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov | 24. 10. 2018 | — |
| Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok | 24. 10. 2018 | — |
| Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí | 24. 10. 2018 | — |
| Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely | 24. 10. 2018 | — |
| Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky | 24. 10. 2018 | — |
| Výroba bižutérie a suvenírov | 24. 10. 2018 | — |
| Výroba hudobných nástrojov | 24. 10. 2018 | — |
| Výroba hračiek a hier | 24. 10. 2018 | — |
| Výroba metiel, kief a maliarskeho náradia | 24. 10. 2018 | — |
| Výroba sviečok a tieniacej techniky | 24. 10. 2018 | — |
| Výroba zdravotníckych pomôcok | 24. 10. 2018 | — |
| Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov | 24. 10. 2018 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 24. 10. 2018 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 24. 10. 2018 | — |
| Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m | 24. 10. 2018 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 24. 10. 2018 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 24. 10. 2018 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 24. 10. 2018 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 24. 10. 2018 | — |
| Nákup, predaj alebo preprava zbraní a streliva | 24. 10. 2018 | — |
| Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami | 24. 10. 2018 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 24. 10. 2018 | — |
| Sťahovacie služby | 24. 10. 2018 | — |
| Prevádzka malých plavidiel | 24. 10. 2018 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 24. 10. 2018 | — |
| Vypožičiavanie, prenájom a úschova zbraní a streliva | 24. 10. 2018 | — |
| Prevádzkovanie úschovní | 24. 10. 2018 | — |
| Kuriérske služby | 24. 10. 2018 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 24. 10. 2018 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 24. 10. 2018 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 24. 10. 2018 | — |
| Prevádzkovanie výdajne stravy | 24. 10. 2018 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 24. 10. 2018 | — |
| Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce | 24. 10. 2018 | — |
| Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok | 24. 10. 2018 | — |
| Finančný lízing | 24. 10. 2018 | — |
| Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 24. 10. 2018 | — |
| Záložne | 24. 10. 2018 | — |
| Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 24. 10. 2018 | — |
| Faktoring a forfaiting | 24. 10. 2018 | — |
| Poskytovanie záruk na zabezpečenie colného dlhu | 24. 10. 2018 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 24. 10. 2018 | — |
| Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu v rozsahu voľných živností | 24. 10. 2018 | — |
| Správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhu | 24. 10. 2018 | — |
| Vedenie účtovníctva | 24. 10. 2018 | — |
| Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 24. 10. 2018 | — |
| Oprávnené overovanie správ o emisiách skleníkových plynov z prevádzky | 24. 10. 2018 | — |
| Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly | 24. 10. 2018 | — |
| Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied | 24. 10. 2018 | — |
| Zadávanie klinického skúšania liečiv | 24. 10. 2018 | — |
| Prieskum trhu a verejnej mienky | 24. 10. 2018 | — |
| Dizajnérske činnosti | 24. 10. 2018 | — |
| Fotografické služby | 24. 10. 2018 | — |
| Špecialista na prevenciu závažných priemyselných havárií | 24. 10. 2018 | — |
| Vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu a konzultačná a poradenská činnosť v určených oblastiach na úseku prevencie závažných priemyselných havárií | 24. 10. 2018 | — |
| Služby požičovní | 24. 10. 2018 | — |
| Informačná činnosť | 24. 10. 2018 | — |
| Verejné obstarávanie | 24. 10. 2018 | — |
| Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadení | 24. 10. 2018 | — |
| Prevádzkovanie jaslí | 24. 10. 2018 | — |
| Vykonávanie odbornej prípravy na úseku prevencie závažných priemyselných havárií | 24. 10. 2018 | — |
| Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie | 24. 10. 2018 | — |
| Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a auditu | 24. 10. 2018 | — |
| Dopravná zdravotná služba | 24. 10. 2018 | — |
| Prevádzkovanie vodnej záchrannej služby | 24. 10. 2018 | — |
| Poskytovanie sociálnych služieb | 24. 10. 2018 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 24. 10. 2018 | — |
| Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty | 24. 10. 2018 | — |
| Prevádzkovanie športových zariadení | 24. 10. 2018 | — |
| Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť | 24. 10. 2018 | — |
| Prevádzkovanie čistiarne a práčovne | 24. 10. 2018 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 24. 10. 2018 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023681275 | 11. 09. 2026 | — | 06. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 12. 2024 |
| daňové identifikačné číslo | 2023681275 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼41 % na 4 838 € a znížila tržby o ▼41 % na 35,6 tisíc eur.
Tržby
35 586 €
▼ 40,6 %Výsledok hospodárenia
4 838 €
▼ 41,0 %Aktíva
73 845 €
▼ 1,3 %Vlastné imanie
70 797 €
▲ 7,3 %Zadlženosť
4,1 %
Hrubá marža
15,2 %
Čistá marža
13,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 18,7 tis. | 28,1 tis. | 32,8 tis. | 59,9 tis. | 35,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 7,6 tis. | 16 tis. | 15,5 tis. | 8,2 tis. | 4,8 tis. |
| Aktíva | 29 tis. | 47,3 tis. | 70,3 tis. | 74,8 tis. | 73,8 tis. |
| Vlastné imanie | 26,2 tis. | 42,2 tis. | 57,8 tis. | 66 tis. | 70,8 tis. |
| Daň z príjmu | 1,4 tis. | 2,8 tis. | 2,8 tis. | 1,5 tis. | 584 |
| Zadlženosť | 9,6 % | 10,7 % | 17,9 % | 11,9 % | 4,1 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 35,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,8 tis.
- Aktíva
- 73,8 tis.
- Vlastné imanie
- 70,8 tis.
- Daň z príjmu
- 584
- Zadlženosť
- 4,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 59,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8,2 tis.
- Aktíva
- 74,8 tis.
- Vlastné imanie
- 66 tis.
- Daň z príjmu
- 1,5 tis.
- Zadlženosť
- 11,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 32,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 15,5 tis.
- Aktíva
- 70,3 tis.
- Vlastné imanie
- 57,8 tis.
- Daň z príjmu
- 2,8 tis.
- Zadlženosť
- 17,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 28,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 16 tis.
- Aktíva
- 47,3 tis.
- Vlastné imanie
- 42,2 tis.
- Daň z príjmu
- 2,8 tis.
- Zadlženosť
- 10,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 18,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,6 tis.
- Aktíva
- 29 tis.
- Vlastné imanie
- 26,2 tis.
- Daň z príjmu
- 1,4 tis.
- Zadlženosť
- 9,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.