prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

Ranyx, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 46966757zaniknutý 12. 03. 2026otvorený dlh

Súhrn

Vznik
08. 01. 201313 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
159 180 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Ranyx, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
46966757
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Šoltésovej 3473/7, 05801 Poprad, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
08. 01. 2013
Zánik
12. 03. 2026
V registri
13 rokov 2 mesiace
Stav
zaniknutý 12. 03. 2026
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 32191/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
452091
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 14. 07. 2021

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 07. 2023 (rok porušenia 2022).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 prehĺbila stratu na −66 660 € a znížila tržby o ▼9 % na 159,2 tisíc eur.

Tržby

159 180 €

▼ 9,1 %

Výsledok hospodárenia

−66 660 €

▼ 258,8 %

Aktíva

241 240 €

▼ 10,5 %

Vlastné imanie

−44 365 €

▼ 299,0 %

Zadlženosť

118,4 %

Hrubá marža

−41,9 %

Čistá marža

−41,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 55 599 €. 2018: tržby 195 953 €. 2019: tržby 249 265 €. 2020: tržby 175 021 €. 2021: tržby 159 180 €.250 tis.125 tis.055,6 tis.196 tis.249,3 tis.175 tis.159,2 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 55 599 €. 2018: tržby 195 953 €. 2019: tržby 249 265 €. 2020: tržby 175 021 €. 2021: tržby 159 180 €.250 tis.125 tis.055,6 tis.196 tis.249,3 tis.175 tis.159,2 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 55 599 €. 2018: tržby 195 953 €. 2019: tržby 249 265 €. 2020: tržby 175 021 €. 2021: tržby 159 180 €.250 tis.125 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −2 979 €. 2018: výsledok hospodárenia 5 040 €. 2019: výsledok hospodárenia 19 706 €. 2020: výsledok hospodárenia −18 580 €. 2021: výsledok hospodárenia −66 660 €.20 tis.0−100 tis.−3 tis.+5 tis.+19,7 tis.−18,6 tis.−66,7 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −2 979 €. 2018: výsledok hospodárenia 5 040 €. 2019: výsledok hospodárenia 19 706 €. 2020: výsledok hospodárenia −18 580 €. 2021: výsledok hospodárenia −66 660 €.20 tis.0−100 tis.−3 tis.+5 tis.+19,7 tis.−18,6 tis.−66,7 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −2 979 €. 2018: výsledok hospodárenia 5 040 €. 2019: výsledok hospodárenia 19 706 €. 2020: výsledok hospodárenia −18 580 €. 2021: výsledok hospodárenia −66 660 €.20 tis.0−100 tis.201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 53 033 €, vlastné imanie −25 324 €. 2018: aktíva 42 549 €, vlastné imanie 5 820 €. 2019: aktíva 244 971 €, vlastné imanie 15 875 €. 2020: aktíva 269 613 €, vlastné imanie 22 295 €. 2021: aktíva 241 240 €, vlastné imanie −44 365 €.500 tis.0−50 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 53 033 €, vlastné imanie −25 324 €. 2018: aktíva 42 549 €, vlastné imanie 5 820 €. 2019: aktíva 244 971 €, vlastné imanie 15 875 €. 2020: aktíva 269 613 €, vlastné imanie 22 295 €. 2021: aktíva 241 240 €, vlastné imanie −44 365 €.500 tis.0−50 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 53 033 €, vlastné imanie −25 324 €. 2018: aktíva 42 549 €, vlastné imanie 5 820 €. 2019: aktíva 244 971 €, vlastné imanie 15 875 €. 2020: aktíva 269 613 €, vlastné imanie 22 295 €. 2021: aktíva 241 240 €, vlastné imanie −44 365 €.500 tis.0−50 tis.20172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 15 503 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 596 €, finančné účty 25 934 €. 2018: dlhodobý majetok 12 974 €, zásoby 10 104 €, pohľadávky 13 105 €, finančné účty 6 366 €. 2019: dlhodobý majetok 190 379 €, zásoby 16 806 €, pohľadávky 33 808 €, finančné účty 3 978 €. 2020: dlhodobý majetok 180 284 €, zásoby 31 684 €, pohľadávky 41 020 €, finančné účty 16 625 €. 2021: dlhodobý majetok 162 181 €, zásoby 31 684 €, pohľadávky 44 476 €, finančné účty 2 899 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 15 503 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 596 €, finančné účty 25 934 €. 2018: dlhodobý majetok 12 974 €, zásoby 10 104 €, pohľadávky 13 105 €, finančné účty 6 366 €. 2019: dlhodobý majetok 190 379 €, zásoby 16 806 €, pohľadávky 33 808 €, finančné účty 3 978 €. 2020: dlhodobý majetok 180 284 €, zásoby 31 684 €, pohľadávky 41 020 €, finančné účty 16 625 €. 2021: dlhodobý majetok 162 181 €, zásoby 31 684 €, pohľadávky 44 476 €, finančné účty 2 899 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 15 503 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 596 €, finančné účty 25 934 €. 2018: dlhodobý majetok 12 974 €, zásoby 10 104 €, pohľadávky 13 105 €, finančné účty 6 366 €. 2019: dlhodobý majetok 190 379 €, zásoby 16 806 €, pohľadávky 33 808 €, finančné účty 3 978 €. 2020: dlhodobý majetok 180 284 €, zásoby 31 684 €, pohľadávky 41 020 €, finančné účty 16 625 €. 2021: dlhodobý majetok 162 181 €, zásoby 31 684 €, pohľadávky 44 476 €, finančné účty 2 899 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −25 324 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 78 357 €. 2018: vlastné imanie 5 820 €, dlhodobé záväzky 10 539 €, krátkodobé záväzky 26 190 €. 2019: vlastné imanie 15 875 €, dlhodobé záväzky 109 509 €, krátkodobé záväzky 119 587 €. 2020: vlastné imanie 22 295 €, dlhodobé záväzky 138 803 €, krátkodobé záväzky 108 515 €. 2021: vlastné imanie −44 365 €, dlhodobé záväzky 132 017 €, krátkodobé záväzky 153 588 €.500 tis.0−50 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −25 324 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 78 357 €. 2018: vlastné imanie 5 820 €, dlhodobé záväzky 10 539 €, krátkodobé záväzky 26 190 €. 2019: vlastné imanie 15 875 €, dlhodobé záväzky 109 509 €, krátkodobé záväzky 119 587 €. 2020: vlastné imanie 22 295 €, dlhodobé záväzky 138 803 €, krátkodobé záväzky 108 515 €. 2021: vlastné imanie −44 365 €, dlhodobé záväzky 132 017 €, krátkodobé záväzky 153 588 €.500 tis.0−50 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −25 324 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 78 357 €. 2018: vlastné imanie 5 820 €, dlhodobé záväzky 10 539 €, krátkodobé záväzky 26 190 €. 2019: vlastné imanie 15 875 €, dlhodobé záväzky 109 509 €, krátkodobé záväzky 119 587 €. 2020: vlastné imanie 22 295 €, dlhodobé záväzky 138 803 €, krátkodobé záväzky 108 515 €. 2021: vlastné imanie −44 365 €, dlhodobé záväzky 132 017 €, krátkodobé záväzky 153 588 €.500 tis.0−50 tis.20172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 960 €. 2019: daň z príjmu 1 775 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.09609601,8 tis.0020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 960 €. 2019: daň z príjmu 1 775 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.09609601,8 tis.0020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 960 €. 2019: daň z príjmu 1 775 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.09600201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby55,6 tis.196 tis.249,3 tis.175 tis.159,2 tis.
Výsledok hospodárenia−3 tis.5 tis.19,7 tis.−18,6 tis.−66,7 tis.
Aktíva53 tis.42,5 tis.245 tis.269,6 tis.241,2 tis.
Vlastné imanie−25,3 tis.5,8 tis.15,9 tis.22,3 tis.−44,4 tis.
Daň z príjmu9609601,8 tis.00
Zadlženosť147,8 %86,3 %93,5 %91,7 %118,4 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
159,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−66,7 tis.
Aktíva
241,2 tis.
Vlastné imanie
−44,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
118,4 %

2020

Tržby
175 tis.
Výsledok hospodárenia
−18,6 tis.
Aktíva
269,6 tis.
Vlastné imanie
22,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
91,7 %

2019

Tržby
249,3 tis.
Výsledok hospodárenia
19,7 tis.
Aktíva
245 tis.
Vlastné imanie
15,9 tis.
Daň z príjmu
1,8 tis.
Zadlženosť
93,5 %

2018

Tržby
196 tis.
Výsledok hospodárenia
5 tis.
Aktíva
42,5 tis.
Vlastné imanie
5,8 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
86,3 %

2017

Tržby
55,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−3 tis.
Aktíva
53 tis.
Vlastné imanie
−25,3 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
147,8 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API