prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

PEKÁREŇ ILaS - 7 s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46965637aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
02. 02. 201313 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
46 200 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PEKÁREŇ ILaS - 7 s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46965637
daňové identifikačné číslo
2023702989
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Prof. Hlaváča 1885/9, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
02. 02. 2013
V registri
13 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 31597/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
946569
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)02. 02. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023702989: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023702989Obdobia daňových registráciíDIČ 2023702989: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023702989Obdobia daňových registráciíDIČ 2023702989: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023702989
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202370298910. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 prehĺbila stratu na −879 € a zvýšila tržby z nuly na 46,2 tisíc eur.

Tržby

46 200 €

Výsledok hospodárenia

−879 €

▼ 142,8 %

Aktíva

7 905 €

bez zmeny

Vlastné imanie

−1 141 €

▼ 335,5 %

Zadlženosť

114,4 %

Hrubá marža

−1,9 %

Čistá marža

−1,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 49 444 €. 2020: tržby 48 342 €. 2021: tržby 48 291 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 46 200 €.50 tis.25 tis.049,4 tis.48,3 tis.48,3 tis.046,2 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 49 444 €. 2020: tržby 48 342 €. 2021: tržby 48 291 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 46 200 €.50 tis.25 tis.049,4 tis.48,3 tis.48,3 tis.046,2 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 49 444 €. 2020: tržby 48 342 €. 2021: tržby 48 291 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 46 200 €.50 tis.25 tis.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 1 869 €. 2020: výsledok hospodárenia 512 €. 2021: výsledok hospodárenia 95 €. 2022: výsledok hospodárenia −362 €. 2023: výsledok hospodárenia −879 €.2 tis.0−1 tis.+1,9 tis.+512+95−362−87920192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 1 869 €. 2020: výsledok hospodárenia 512 €. 2021: výsledok hospodárenia 95 €. 2022: výsledok hospodárenia −362 €. 2023: výsledok hospodárenia −879 €.2 tis.0−1 tis.+1,9 tis.+512+95−362−87920192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 1 869 €. 2020: výsledok hospodárenia 512 €. 2021: výsledok hospodárenia 95 €. 2022: výsledok hospodárenia −362 €. 2023: výsledok hospodárenia −879 €.2 tis.0−1 tis.+95−879201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 9 632 €, vlastné imanie −508 €. 2020: aktíva 10 198 €, vlastné imanie 4 €. 2021: aktíva 8 092 €, vlastné imanie 99 €. 2022: aktíva 7 905 €, vlastné imanie −262 €. 2023: aktíva 7 905 €, vlastné imanie −1 141 €.20 tis.0−2 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 9 632 €, vlastné imanie −508 €. 2020: aktíva 10 198 €, vlastné imanie 4 €. 2021: aktíva 8 092 €, vlastné imanie 99 €. 2022: aktíva 7 905 €, vlastné imanie −262 €. 2023: aktíva 7 905 €, vlastné imanie −1 141 €.20 tis.0−2 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 9 632 €, vlastné imanie −508 €. 2020: aktíva 10 198 €, vlastné imanie 4 €. 2021: aktíva 8 092 €, vlastné imanie 99 €. 2022: aktíva 7 905 €, vlastné imanie −262 €. 2023: aktíva 7 905 €, vlastné imanie −1 141 €.20 tis.0−2 tis.20192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 4 444 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 688 €, finančné účty 2 500 €. 2020: dlhodobý majetok 5 011 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 687 €, finančné účty 2 500 €. 2021: dlhodobý majetok 2 905 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 687 €, finančné účty 2 500 €. 2022: dlhodobý majetok 2 905 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 500 €, finančné účty 2 500 €. 2023: dlhodobý majetok 2 905 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 500 €, finančné účty 2 500 €.20 tis.10 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 4 444 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 688 €, finančné účty 2 500 €. 2020: dlhodobý majetok 5 011 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 687 €, finančné účty 2 500 €. 2021: dlhodobý majetok 2 905 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 687 €, finančné účty 2 500 €. 2022: dlhodobý majetok 2 905 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 500 €, finančné účty 2 500 €. 2023: dlhodobý majetok 2 905 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 500 €, finančné účty 2 500 €.20 tis.10 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 4 444 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 688 €, finančné účty 2 500 €. 2020: dlhodobý majetok 5 011 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 687 €, finančné účty 2 500 €. 2021: dlhodobý majetok 2 905 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 687 €, finančné účty 2 500 €. 2022: dlhodobý majetok 2 905 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 500 €, finančné účty 2 500 €. 2023: dlhodobý majetok 2 905 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 500 €, finančné účty 2 500 €.20 tis.10 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −508 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 140 €. 2020: vlastné imanie 4 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 194 €. 2021: vlastné imanie 99 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 993 €. 2022: vlastné imanie −262 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 167 €. 2023: vlastné imanie −1 141 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 046 €.20 tis.0−2 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −508 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 140 €. 2020: vlastné imanie 4 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 194 €. 2021: vlastné imanie 99 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 993 €. 2022: vlastné imanie −262 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 167 €. 2023: vlastné imanie −1 141 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 046 €.20 tis.0−2 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −508 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 140 €. 2020: vlastné imanie 4 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 194 €. 2021: vlastné imanie 99 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 993 €. 2022: vlastné imanie −262 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 167 €. 2023: vlastné imanie −1 141 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 046 €.20 tis.0−2 tis.20192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 556 €. 2020: daň z príjmu 90 €. 2021: daň z príjmu 17 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1 tis.500055690170020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 556 €. 2020: daň z príjmu 90 €. 2021: daň z príjmu 17 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1 tis.500055690170020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 556 €. 2020: daň z príjmu 90 €. 2021: daň z príjmu 17 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1 tis.500055690170020192020202120222023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby49,4 tis.48,3 tis.48,3 tis.046,2 tis.
Výsledok hospodárenia1,9 tis.51295−362−879
Aktíva9,6 tis.10,2 tis.8,1 tis.7,9 tis.7,9 tis.
Vlastné imanie−508499−262−1,1 tis.
Daň z príjmu556901700
Zadlženosť105,3 %100,0 %98,8 %103,3 %114,4 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
46,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−879
Aktíva
7,9 tis.
Vlastné imanie
−1,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
114,4 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−362
Aktíva
7,9 tis.
Vlastné imanie
−262
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
103,3 %

2021

Tržby
48,3 tis.
Výsledok hospodárenia
95
Aktíva
8,1 tis.
Vlastné imanie
99
Daň z príjmu
17
Zadlženosť
98,8 %

2020

Tržby
48,3 tis.
Výsledok hospodárenia
512
Aktíva
10,2 tis.
Vlastné imanie
4
Daň z príjmu
90
Zadlženosť
100,0 %

2019

Tržby
49,4 tis.
Výsledok hospodárenia
1,9 tis.
Aktíva
9,6 tis.
Vlastné imanie
−508
Daň z príjmu
556
Zadlženosť
105,3 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API