prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

NS corp. s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46963481aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
15. 01. 201313 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
13 482 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
NS corp. s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46963481
daňové identifikačné číslo
2023675841
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
15. 01. 2013
V registri
13 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 169376/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
1077036
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)15. 01. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu15. 01. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb15. 01. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby15. 01. 2013—
skladovanie15. 01. 2013—
baliace činnosti, manipulácia s tovarom15. 01. 2013—
výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie)15. 01. 2013—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla15. 01. 2013—
výroba pekárskych a cukrárenských výrobkov15. 01. 2013—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti05. 12. 2014—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí05. 12. 2014—
Reklamné a marketingové služby05. 12. 2014—
Prieskum trhu a verejnej mienky05. 12. 2014—
Vedenie účtovníctva05. 12. 2014—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov05. 12. 2014—
Vydavateľská činnosť05. 12. 2014—
Počítačové služby05. 12. 2014—
Fotografické služby05. 12. 2014—
Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov05. 12. 2014—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov05. 12. 2014—
Prenájom hnuteľných vecí05. 12. 2014—
Kuriérske služby05. 12. 2014—
Služby verejných nosičov a poslov05. 12. 2014—
pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne11. 02. 2015—
spracovanie a konzervovanie, zemiakov, ovocia a zeleniny11. 02. 2015—
sťahovacie služby11. 02. 2015—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností11. 02. 2015—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konuzumáciu11. 02. 2015—
prevádzkovanie výdajne stravy11. 02. 2015—
poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach11. 02. 2015—
donášková služba11. 02. 2015—
čistiace a upratovacie služby11. 02. 2015—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023675841: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023675841Obdobia daňových registráciíDIČ 2023675841: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023675841Obdobia daňových registráciíDIČ 2023675841: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023675841
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202367584110. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 12. 2023 (rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 sa zo straty dostalo na zisk 814 € a znížila tržby o ▼81 % na 13,5 tisíc eur.

Tržby

13 482 €

▼ 81,1 %

Výsledok hospodárenia

814 €

▲ 151,5 %

Aktíva

17 609 €

▼ 32,1 %

Vlastné imanie

6 724 €

▲ 13,8 %

Zadlženosť

61,8 %

Hrubá marža

6,0 %

Čistá marža

6,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 121 190 €. 2018: tržby 121 994 €. 2019: tržby 114 915 €. 2020: tržby 71 513 €. 2021: tržby 13 482 €.200 tis.100 tis.0121,2 tis.122 tis.114,9 tis.71,5 tis.13,5 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 121 190 €. 2018: tržby 121 994 €. 2019: tržby 114 915 €. 2020: tržby 71 513 €. 2021: tržby 13 482 €.200 tis.100 tis.0121,2 tis.122 tis.114,9 tis.71,5 tis.13,5 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 121 190 €. 2018: tržby 121 994 €. 2019: tržby 114 915 €. 2020: tržby 71 513 €. 2021: tržby 13 482 €.200 tis.100 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 4 975 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 033 €. 2019: výsledok hospodárenia −541 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 582 €. 2021: výsledok hospodárenia 814 €.5 tis.0−2 tis.+5 tis.+3 tis.−541−1,6 tis.+81420172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 4 975 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 033 €. 2019: výsledok hospodárenia −541 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 582 €. 2021: výsledok hospodárenia 814 €.5 tis.0−2 tis.+5 tis.+3 tis.−541−1,6 tis.+81420172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 4 975 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 033 €. 2019: výsledok hospodárenia −541 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 582 €. 2021: výsledok hospodárenia 814 €.5 tis.0−2 tis.−541+814201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 33 397 €, vlastné imanie 10 260 €. 2018: aktíva 26 388 €, vlastné imanie 8 033 €. 2019: aktíva 29 006 €, vlastné imanie 7 492 €. 2020: aktíva 25 930 €, vlastné imanie 5 910 €. 2021: aktíva 17 609 €, vlastné imanie 6 724 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 33 397 €, vlastné imanie 10 260 €. 2018: aktíva 26 388 €, vlastné imanie 8 033 €. 2019: aktíva 29 006 €, vlastné imanie 7 492 €. 2020: aktíva 25 930 €, vlastné imanie 5 910 €. 2021: aktíva 17 609 €, vlastné imanie 6 724 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 33 397 €, vlastné imanie 10 260 €. 2018: aktíva 26 388 €, vlastné imanie 8 033 €. 2019: aktíva 29 006 €, vlastné imanie 7 492 €. 2020: aktíva 25 930 €, vlastné imanie 5 910 €. 2021: aktíva 17 609 €, vlastné imanie 6 724 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 7 122 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 772 €, finančné účty 7 503 €. 2018: dlhodobý majetok 7 122 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 001 €, finančné účty 6 265 €. 2019: dlhodobý majetok 23 456 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 192 €, finančné účty 358 €. 2020: dlhodobý majetok 15 289 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 260 €, finančné účty 1 381 €. 2021: dlhodobý majetok 11 893 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 €, finančné účty 5 692 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 7 122 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 772 €, finančné účty 7 503 €. 2018: dlhodobý majetok 7 122 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 001 €, finančné účty 6 265 €. 2019: dlhodobý majetok 23 456 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 192 €, finančné účty 358 €. 2020: dlhodobý majetok 15 289 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 260 €, finančné účty 1 381 €. 2021: dlhodobý majetok 11 893 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 €, finančné účty 5 692 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 7 122 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 772 €, finančné účty 7 503 €. 2018: dlhodobý majetok 7 122 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 001 €, finančné účty 6 265 €. 2019: dlhodobý majetok 23 456 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 192 €, finančné účty 358 €. 2020: dlhodobý majetok 15 289 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 260 €, finančné účty 1 381 €. 2021: dlhodobý majetok 11 893 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 €, finančné účty 5 692 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 10 260 €, dlhodobé záväzky 7 334 €, krátkodobé záväzky 15 803 €. 2018: vlastné imanie 8 033 €, dlhodobé záväzky 7 334 €, krátkodobé záväzky 11 021 €. 2019: vlastné imanie 7 492 €, dlhodobé záväzky 8 334 €, krátkodobé záväzky 13 180 €. 2020: vlastné imanie 5 910 €, dlhodobé záväzky 8 334 €, krátkodobé záväzky 11 686 €. 2021: vlastné imanie 6 724 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 885 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 10 260 €, dlhodobé záväzky 7 334 €, krátkodobé záväzky 15 803 €. 2018: vlastné imanie 8 033 €, dlhodobé záväzky 7 334 €, krátkodobé záväzky 11 021 €. 2019: vlastné imanie 7 492 €, dlhodobé záväzky 8 334 €, krátkodobé záväzky 13 180 €. 2020: vlastné imanie 5 910 €, dlhodobé záväzky 8 334 €, krátkodobé záväzky 11 686 €. 2021: vlastné imanie 6 724 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 885 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 10 260 €, dlhodobé záväzky 7 334 €, krátkodobé záväzky 15 803 €. 2018: vlastné imanie 8 033 €, dlhodobé záväzky 7 334 €, krátkodobé záväzky 11 021 €. 2019: vlastné imanie 7 492 €, dlhodobé záväzky 8 334 €, krátkodobé záväzky 13 180 €. 2020: vlastné imanie 5 910 €, dlhodobé záväzky 8 334 €, krátkodobé záväzky 11 686 €. 2021: vlastné imanie 6 724 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 885 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 1 322 €. 2018: daň z príjmu 806 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.01,3 tis.80600020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 1 322 €. 2018: daň z príjmu 806 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.01,3 tis.80600020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 1 322 €. 2018: daň z príjmu 806 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.000201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby121,2 tis.122 tis.114,9 tis.71,5 tis.13,5 tis.
Výsledok hospodárenia5 tis.3 tis.−541−1,6 tis.814
Aktíva33,4 tis.26,4 tis.29 tis.25,9 tis.17,6 tis.
Vlastné imanie10,3 tis.8 tis.7,5 tis.5,9 tis.6,7 tis.
Daň z príjmu1,3 tis.806000
Zadlženosť69,3 %69,6 %74,2 %77,2 %61,8 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
13,5 tis.
Výsledok hospodárenia
814
Aktíva
17,6 tis.
Vlastné imanie
6,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
61,8 %

2020

Tržby
71,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,6 tis.
Aktíva
25,9 tis.
Vlastné imanie
5,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
77,2 %

2019

Tržby
114,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−541
Aktíva
29 tis.
Vlastné imanie
7,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
74,2 %

2018

Tržby
122 tis.
Výsledok hospodárenia
3 tis.
Aktíva
26,4 tis.
Vlastné imanie
8 tis.
Daň z príjmu
806
Zadlženosť
69,6 %

2017

Tržby
121,2 tis.
Výsledok hospodárenia
5 tis.
Aktíva
33,4 tis.
Vlastné imanie
10,3 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
69,3 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API