Súhrn
- Vznik
- 29. 12. 201213 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 97 441 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Lignum Land s. r. o. v likvidácii
- identifikačné číslo organizácie
- 46962506
- daňové identifikačné číslo
- 2023662795
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Račaokres Bratislava IIIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 29. 12. 2012
- V registri
- 13 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 86312/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 262277
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva, | 29. 12. 2012 | — |
| výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba, | 29. 12. 2012 | — |
| výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva, | 29. 12. 2012 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 29. 12. 2012 | — |
| výroba hračiek a hier, | 29. 12. 2012 | — |
| počítačové služby, | 29. 12. 2012 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov, | 29. 12. 2012 | — |
| organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí, | 29. 12. 2012 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti, | 29. 12. 2012 | — |
| vydavateľská činnosť, | 29. 12. 2012 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023662795 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 znížila zisk o ▼89 % na 1 866 € a tržby bez zmeny na 97,4 tisíc eur.
Tržby
97 441 €
▼ 0,2 %Výsledok hospodárenia
1 866 €
▼ 88,5 %Aktíva
166 232 €
▲ 173,6 %Vlastné imanie
−130 143 €
▲ 1,4 %Zadlženosť
178,3 %
Hrubá marža
1,9 %
Čistá marža
1,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 17,4 tis. | 53,8 tis. | 108,3 tis. | 97,6 tis. | 97,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −23,5 tis. | −100 tis. | −15,5 tis. | 16,3 tis. | 1,9 tis. |
| Aktíva | 35,1 tis. | 117,9 tis. | 85,9 tis. | 60,8 tis. | 166,2 tis. |
| Vlastné imanie | −32,8 tis. | −132,8 tis. | −148,3 tis. | −132 tis. | −130,1 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 960 | 960 | 0 |
| Zadlženosť | 193,6 % | 212,6 % | 272,6 % | 317,3 % | 178,3 % |
2018
- Tržby
- 97,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,9 tis.
- Aktíva
- 166,2 tis.
- Vlastné imanie
- −130,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 178,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 97,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 16,3 tis.
- Aktíva
- 60,8 tis.
- Vlastné imanie
- −132 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 317,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 108,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −15,5 tis.
- Aktíva
- 85,9 tis.
- Vlastné imanie
- −148,3 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 272,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 53,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −100 tis.
- Aktíva
- 117,9 tis.
- Vlastné imanie
- −132,8 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 212,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 17,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −23,5 tis.
- Aktíva
- 35,1 tis.
- Vlastné imanie
- −32,8 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 193,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.