prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

N-VTV STAV s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46960481aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
06. 02. 201313 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
280 523 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
N-VTV STAV s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46960481
daňové identifikačné číslo
2023695124
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023695124
Sídlo
Petöfiho 1072, 93201 Veľký Meder, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
06. 02. 2013
V registri
13 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 30979/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
895094
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)06. 02. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb06. 02. 2013—
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom06. 02. 2013—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien06. 02. 2013—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 tvrátane prípojného vozidla06. 02. 2013—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností06. 02. 2013—
poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt06. 02. 2013—
finančný leasing06. 02. 2013—
faktoring a forfaiting06. 02. 2013—
prenájom hnuteľných vecí06. 02. 2013—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov06. 02. 2013—
prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení06. 02. 2013—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí06. 02. 2013—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu06. 02. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023695124: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023695124: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023695124IČ DPH SK2023695124Obdobia daňových registráciíDIČ 2023695124: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023695124: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023695124IČ DPH SK2023695124Obdobia daňových registráciíDIČ 2023695124: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023695124: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023695124IČ DPH SK2023695124
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202369512411. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 25. 03. 2013
daňové identifikačné číslo202369512410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 10. 2026 (rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼40 % na 9 153 € a znížila tržby o ▼24 % na 280,5 tisíc eur.

Tržby

280 523 €

▼ 24,0 %

Výsledok hospodárenia

9 153 €

▼ 39,6 %

Aktíva

696 353 €

▲ 10,2 %

Vlastné imanie

168 754 €

▲ 5,7 %

Zadlženosť

75,8 %

Hrubá marža

4,1 %

Čistá marža

3,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 844 786 €. 2022: tržby 759 219 €. 2023: tržby 534 977 €. 2024: tržby 369 274 €. 2025: tržby 280 523 €.1 mil.500 tis.0844,8 tis.759,2 tis.535 tis.369,3 tis.280,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 844 786 €. 2022: tržby 759 219 €. 2023: tržby 534 977 €. 2024: tržby 369 274 €. 2025: tržby 280 523 €.1 mil.500 tis.0844,8 tis.759,2 tis.535 tis.369,3 tis.280,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 844 786 €. 2022: tržby 759 219 €. 2023: tržby 534 977 €. 2024: tržby 369 274 €. 2025: tržby 280 523 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 15 800 €. 2022: výsledok hospodárenia 15 563 €. 2023: výsledok hospodárenia 25 608 €. 2024: výsledok hospodárenia 15 159 €. 2025: výsledok hospodárenia 9 153 €.50 tis.25 tis.0+15,8 tis.+15,6 tis.+25,6 tis.+15,2 tis.+9,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 15 800 €. 2022: výsledok hospodárenia 15 563 €. 2023: výsledok hospodárenia 25 608 €. 2024: výsledok hospodárenia 15 159 €. 2025: výsledok hospodárenia 9 153 €.50 tis.25 tis.0+15,8 tis.+15,6 tis.+25,6 tis.+15,2 tis.+9,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 15 800 €. 2022: výsledok hospodárenia 15 563 €. 2023: výsledok hospodárenia 25 608 €. 2024: výsledok hospodárenia 15 159 €. 2025: výsledok hospodárenia 9 153 €.50 tis.25 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 662 471 €, vlastné imanie 103 271 €. 2022: aktíva 612 302 €, vlastné imanie 118 834 €. 2023: aktíva 567 681 €, vlastné imanie 144 442 €. 2024: aktíva 631 867 €, vlastné imanie 159 601 €. 2025: aktíva 696 353 €, vlastné imanie 168 754 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 662 471 €, vlastné imanie 103 271 €. 2022: aktíva 612 302 €, vlastné imanie 118 834 €. 2023: aktíva 567 681 €, vlastné imanie 144 442 €. 2024: aktíva 631 867 €, vlastné imanie 159 601 €. 2025: aktíva 696 353 €, vlastné imanie 168 754 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 662 471 €, vlastné imanie 103 271 €. 2022: aktíva 612 302 €, vlastné imanie 118 834 €. 2023: aktíva 567 681 €, vlastné imanie 144 442 €. 2024: aktíva 631 867 €, vlastné imanie 159 601 €. 2025: aktíva 696 353 €, vlastné imanie 168 754 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 18 847 €, zásoby 282 134 €, pohľadávky 351 315 €, finančné účty 10 175 €. 2022: dlhodobý majetok 6 774 €, zásoby 236 755 €, pohľadávky 348 774 €, finančné účty 19 999 €. 2023: dlhodobý majetok 7 110 €, zásoby 81 160 €, pohľadávky 473 626 €, finančné účty 5 785 €. 2024: dlhodobý majetok 8 333 €, zásoby 73 032 €, pohľadávky 492 634 €, finančné účty 57 868 €. 2025: dlhodobý majetok 8 333 €, zásoby 72 999 €, pohľadávky 505 884 €, finančné účty 109 137 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 18 847 €, zásoby 282 134 €, pohľadávky 351 315 €, finančné účty 10 175 €. 2022: dlhodobý majetok 6 774 €, zásoby 236 755 €, pohľadávky 348 774 €, finančné účty 19 999 €. 2023: dlhodobý majetok 7 110 €, zásoby 81 160 €, pohľadávky 473 626 €, finančné účty 5 785 €. 2024: dlhodobý majetok 8 333 €, zásoby 73 032 €, pohľadávky 492 634 €, finančné účty 57 868 €. 2025: dlhodobý majetok 8 333 €, zásoby 72 999 €, pohľadávky 505 884 €, finančné účty 109 137 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 18 847 €, zásoby 282 134 €, pohľadávky 351 315 €, finančné účty 10 175 €. 2022: dlhodobý majetok 6 774 €, zásoby 236 755 €, pohľadávky 348 774 €, finančné účty 19 999 €. 2023: dlhodobý majetok 7 110 €, zásoby 81 160 €, pohľadávky 473 626 €, finančné účty 5 785 €. 2024: dlhodobý majetok 8 333 €, zásoby 73 032 €, pohľadávky 492 634 €, finančné účty 57 868 €. 2025: dlhodobý majetok 8 333 €, zásoby 72 999 €, pohľadávky 505 884 €, finančné účty 109 137 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 103 271 €, dlhodobé záväzky 18 757 €, krátkodobé záväzky 540 443 €. 2022: vlastné imanie 118 834 €, dlhodobé záväzky 15 393 €, krátkodobé záväzky 478 075 €. 2023: vlastné imanie 144 442 €, dlhodobé záväzky 15 393 €, krátkodobé záväzky 407 846 €. 2024: vlastné imanie 159 601 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 472 266 €. 2025: vlastné imanie 168 754 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 527 599 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 103 271 €, dlhodobé záväzky 18 757 €, krátkodobé záväzky 540 443 €. 2022: vlastné imanie 118 834 €, dlhodobé záväzky 15 393 €, krátkodobé záväzky 478 075 €. 2023: vlastné imanie 144 442 €, dlhodobé záväzky 15 393 €, krátkodobé záväzky 407 846 €. 2024: vlastné imanie 159 601 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 472 266 €. 2025: vlastné imanie 168 754 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 527 599 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 103 271 €, dlhodobé záväzky 18 757 €, krátkodobé záväzky 540 443 €. 2022: vlastné imanie 118 834 €, dlhodobé záväzky 15 393 €, krátkodobé záväzky 478 075 €. 2023: vlastné imanie 144 442 €, dlhodobé záväzky 15 393 €, krátkodobé záväzky 407 846 €. 2024: vlastné imanie 159 601 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 472 266 €. 2025: vlastné imanie 168 754 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 527 599 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 200 €. 2022: daň z príjmu 4 137 €. 2023: daň z príjmu 6 807 €. 2024: daň z príjmu 4 030 €. 2025: daň z príjmu 2 433 €.10 tis.5 tis.04,2 tis.4,1 tis.6,8 tis.4 tis.2,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 200 €. 2022: daň z príjmu 4 137 €. 2023: daň z príjmu 6 807 €. 2024: daň z príjmu 4 030 €. 2025: daň z príjmu 2 433 €.10 tis.5 tis.04,2 tis.4,1 tis.6,8 tis.4 tis.2,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 200 €. 2022: daň z príjmu 4 137 €. 2023: daň z príjmu 6 807 €. 2024: daň z príjmu 4 030 €. 2025: daň z príjmu 2 433 €.10 tis.5 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby844,8 tis.759,2 tis.535 tis.369,3 tis.280,5 tis.
Výsledok hospodárenia15,8 tis.15,6 tis.25,6 tis.15,2 tis.9,2 tis.
Aktíva662,5 tis.612,3 tis.567,7 tis.631,9 tis.696,4 tis.
Vlastné imanie103,3 tis.118,8 tis.144,4 tis.159,6 tis.168,8 tis.
Daň z príjmu4,2 tis.4,1 tis.6,8 tis.4 tis.2,4 tis.
Zadlženosť84,4 %80,6 %74,6 %74,7 %75,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
280,5 tis.
Výsledok hospodárenia
9,2 tis.
Aktíva
696,4 tis.
Vlastné imanie
168,8 tis.
Daň z príjmu
2,4 tis.
Zadlženosť
75,8 %

2024

Tržby
369,3 tis.
Výsledok hospodárenia
15,2 tis.
Aktíva
631,9 tis.
Vlastné imanie
159,6 tis.
Daň z príjmu
4 tis.
Zadlženosť
74,7 %

2023

Tržby
535 tis.
Výsledok hospodárenia
25,6 tis.
Aktíva
567,7 tis.
Vlastné imanie
144,4 tis.
Daň z príjmu
6,8 tis.
Zadlženosť
74,6 %

2022

Tržby
759,2 tis.
Výsledok hospodárenia
15,6 tis.
Aktíva
612,3 tis.
Vlastné imanie
118,8 tis.
Daň z príjmu
4,1 tis.
Zadlženosť
80,6 %

2021

Tržby
844,8 tis.
Výsledok hospodárenia
15,8 tis.
Aktíva
662,5 tis.
Vlastné imanie
103,3 tis.
Daň z príjmu
4,2 tis.
Zadlženosť
84,4 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API