prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

KOMOSTAV SK s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46958487aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
09. 01. 201313 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
141 048 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
KOMOSTAV SK s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46958487
daňové identifikačné číslo
2023682133
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023682133
Sídlo
Kluknava 548, 053 51 Kluknava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
09. 01. 2013
V registri
13 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 37278/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
727144
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)09. 01. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb09. 01. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu09. 01. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby09. 01. 2013—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov09. 01. 2013—
Vedenie účtovníctva09. 01. 2013—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení09. 01. 2013—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí09. 01. 2013—
Reklamné a marketingové služby09. 01. 2013—
Prípravné práce k realizácii stavby09. 01. 2013—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien09. 01. 2013—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov09. 01. 2013—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla09. 01. 2013—
Prenájom hnuteľných vecí09. 01. 2013—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve09. 01. 2013—
Čistiace a upratovacie služby09. 01. 2013—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom09. 01. 2013—
Ubytovacie služby bez prevádzkovania pohostinských služieb09. 01. 2013—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok09. 01. 2013—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu09. 01. 2013—
Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt09. 01. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023682133: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023682133: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023682133IČ DPH SK2023682133Obdobia daňových registráciíDIČ 2023682133: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023682133: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023682133IČ DPH SK2023682133Obdobia daňových registráciíDIČ 2023682133: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023682133: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023682133IČ DPH SK2023682133
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202368213311. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 18. 05. 2016
daňové identifikačné číslo202368213310. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲288 % na 2 513 € a zvýšila tržby o ▲24 % na 141 tisíc eur.

Tržby

141 048 €

▲ 24,1 %

Výsledok hospodárenia

2 513 €

▲ 287,8 %

Aktíva

102 873 €

▼ 15,9 %

Vlastné imanie

32 655 €

▲ 8,3 %

Zadlženosť

68,3 %

Hrubá marža

2,5 %

Čistá marža

1,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 56 695 €. 2022: tržby 138 538 €. 2023: tržby 172 080 €. 2024: tržby 113 656 €. 2025: tržby 141 048 €.200 tis.100 tis.056,7 tis.138,5 tis.172,1 tis.113,7 tis.141 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 56 695 €. 2022: tržby 138 538 €. 2023: tržby 172 080 €. 2024: tržby 113 656 €. 2025: tržby 141 048 €.200 tis.100 tis.056,7 tis.138,5 tis.172,1 tis.113,7 tis.141 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 56 695 €. 2022: tržby 138 538 €. 2023: tržby 172 080 €. 2024: tržby 113 656 €. 2025: tržby 141 048 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 5 858 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 024 €. 2023: výsledok hospodárenia 7 166 €. 2024: výsledok hospodárenia 648 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 513 €.10 tis.5 tis.0+5,9 tis.+2 tis.+7,2 tis.+648+2,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 5 858 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 024 €. 2023: výsledok hospodárenia 7 166 €. 2024: výsledok hospodárenia 648 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 513 €.10 tis.5 tis.0+5,9 tis.+2 tis.+7,2 tis.+648+2,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 5 858 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 024 €. 2023: výsledok hospodárenia 7 166 €. 2024: výsledok hospodárenia 648 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 513 €.10 tis.5 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 52 685 €, vlastné imanie 19 154 €. 2022: aktíva 79 656 €, vlastné imanie 22 329 €. 2023: aktíva 90 302 €, vlastné imanie 29 494 €. 2024: aktíva 122 264 €, vlastné imanie 30 142 €. 2025: aktíva 102 873 €, vlastné imanie 32 655 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 52 685 €, vlastné imanie 19 154 €. 2022: aktíva 79 656 €, vlastné imanie 22 329 €. 2023: aktíva 90 302 €, vlastné imanie 29 494 €. 2024: aktíva 122 264 €, vlastné imanie 30 142 €. 2025: aktíva 102 873 €, vlastné imanie 32 655 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 52 685 €, vlastné imanie 19 154 €. 2022: aktíva 79 656 €, vlastné imanie 22 329 €. 2023: aktíva 90 302 €, vlastné imanie 29 494 €. 2024: aktíva 122 264 €, vlastné imanie 30 142 €. 2025: aktíva 102 873 €, vlastné imanie 32 655 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 43 393 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 139 €, finančné účty 3 153 €. 2022: dlhodobý majetok 26 238 €, zásoby 0 €, pohľadávky 26 748 €, finančné účty 26 670 €. 2023: dlhodobý majetok 15 249 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 703 €, finančné účty 51 350 €. 2024: dlhodobý majetok 49 847 €, zásoby 786 €, pohľadávky 44 693 €, finančné účty 26 938 €. 2025: dlhodobý majetok 32 828 €, zásoby 0 €, pohľadávky 34 918 €, finančné účty 35 127 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 43 393 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 139 €, finančné účty 3 153 €. 2022: dlhodobý majetok 26 238 €, zásoby 0 €, pohľadávky 26 748 €, finančné účty 26 670 €. 2023: dlhodobý majetok 15 249 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 703 €, finančné účty 51 350 €. 2024: dlhodobý majetok 49 847 €, zásoby 786 €, pohľadávky 44 693 €, finančné účty 26 938 €. 2025: dlhodobý majetok 32 828 €, zásoby 0 €, pohľadávky 34 918 €, finančné účty 35 127 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 43 393 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 139 €, finančné účty 3 153 €. 2022: dlhodobý majetok 26 238 €, zásoby 0 €, pohľadávky 26 748 €, finančné účty 26 670 €. 2023: dlhodobý majetok 15 249 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 703 €, finančné účty 51 350 €. 2024: dlhodobý majetok 49 847 €, zásoby 786 €, pohľadávky 44 693 €, finančné účty 26 938 €. 2025: dlhodobý majetok 32 828 €, zásoby 0 €, pohľadávky 34 918 €, finančné účty 35 127 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 19 154 €, dlhodobé záväzky 649 €, krátkodobé záväzky 32 882 €. 2022: vlastné imanie 22 329 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 57 327 €. 2023: vlastné imanie 29 494 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 60 808 €. 2024: vlastné imanie 30 142 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 92 122 €. 2025: vlastné imanie 32 655 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 70 218 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 19 154 €, dlhodobé záväzky 649 €, krátkodobé záväzky 32 882 €. 2022: vlastné imanie 22 329 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 57 327 €. 2023: vlastné imanie 29 494 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 60 808 €. 2024: vlastné imanie 30 142 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 92 122 €. 2025: vlastné imanie 32 655 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 70 218 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 19 154 €, dlhodobé záväzky 649 €, krátkodobé záväzky 32 882 €. 2022: vlastné imanie 22 329 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 57 327 €. 2023: vlastné imanie 29 494 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 60 808 €. 2024: vlastné imanie 30 142 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 92 122 €. 2025: vlastné imanie 32 655 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 70 218 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 046 €. 2022: daň z príjmu 1 041 €. 2023: daň z príjmu 1 777 €. 2024: daň z príjmu 865 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.01 tis.1 tis.1,8 tis.86596020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 046 €. 2022: daň z príjmu 1 041 €. 2023: daň z príjmu 1 777 €. 2024: daň z príjmu 865 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.01 tis.1 tis.1,8 tis.86596020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 046 €. 2022: daň z príjmu 1 041 €. 2023: daň z príjmu 1 777 €. 2024: daň z príjmu 865 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.0960202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby56,7 tis.138,5 tis.172,1 tis.113,7 tis.141 tis.
Výsledok hospodárenia5,9 tis.2 tis.7,2 tis.6482,5 tis.
Aktíva52,7 tis.79,7 tis.90,3 tis.122,3 tis.102,9 tis.
Vlastné imanie19,2 tis.22,3 tis.29,5 tis.30,1 tis.32,7 tis.
Daň z príjmu1 tis.1 tis.1,8 tis.865960
Zadlženosť63,6 %72,0 %67,3 %75,3 %68,3 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2025

Tržby
141 tis.
Výsledok hospodárenia
2,5 tis.
Aktíva
102,9 tis.
Vlastné imanie
32,7 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
68,3 %

2024

Tržby
113,7 tis.
Výsledok hospodárenia
648
Aktíva
122,3 tis.
Vlastné imanie
30,1 tis.
Daň z príjmu
865
Zadlženosť
75,3 %

2023

Tržby
172,1 tis.
Výsledok hospodárenia
7,2 tis.
Aktíva
90,3 tis.
Vlastné imanie
29,5 tis.
Daň z príjmu
1,8 tis.
Zadlženosť
67,3 %

2022

Tržby
138,5 tis.
Výsledok hospodárenia
2 tis.
Aktíva
79,7 tis.
Vlastné imanie
22,3 tis.
Daň z príjmu
1 tis.
Zadlženosť
72,0 %

2021

Tržby
56,7 tis.
Výsledok hospodárenia
5,9 tis.
Aktíva
52,7 tis.
Vlastné imanie
19,2 tis.
Daň z príjmu
1 tis.
Zadlženosť
63,6 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API