Súhrn
- Vznik
- 05. 01. 201313 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 17 895 €2017
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Právne preklady a tlmočenie s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46954775
- daňové identifikačné číslo
- 2023684905
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Tomášikovo 514, 92504 Tomášikovo, Slovenská republika
- Územie
- Tomášikovookres GalantaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 05. 01. 2013
- V registri
- 13 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 45317/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 1055412
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 05. 01. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 05. 01. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 05. 01. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 05. 01. 2013 | — |
| Počítačové služby | 05. 01. 2013 | — |
| Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 05. 01. 2013 | — |
| Vydavateľská činnosť | 05. 01. 2013 | — |
| Administratívne služby | 05. 01. 2013 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 05. 01. 2013 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 05. 01. 2013 | — |
| Poskytovanie sociálnych služieb | 05. 01. 2013 | — |
| Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 05. 01. 2013 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 05. 01. 2013 | — |
| Vyučovanie v odbore cudzích jazykov - nemecký jazyk | 05. 01. 2013 | — |
| Prekladateľské a tlmočnícke služby - nemecký jazyk | 05. 01. 2013 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023684905 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2017 sa zo straty dostalo na zisk 1 167 € a znížila tržby o ▼20 % na 17,9 tisíc eur.
Tržby
17 895 €
▼ 20,3 %Výsledok hospodárenia
1 167 €
▲ 111,9 %Aktíva
5 198 €
▲ 47,7 %Vlastné imanie
−14 851 €
▲ 7,3 %Zadlženosť
385,7 %
Hrubá marža
9,2 %
Čistá marža
6,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 19,7 tis. | 18,4 tis. | 22,4 tis. | 17,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,3 tis. | −11,6 tis. | −9,8 tis. | 1,2 tis. |
| Aktíva | 12,7 tis. | 18,2 tis. | 3,5 tis. | 5,2 tis. |
| Vlastné imanie | 5,3 tis. | −6,3 tis. | −16 tis. | −14,9 tis. |
| Daň z príjmu | 491 | 480 | 480 | 480 |
| Zadlženosť | 58,0 % | 134,3 % | 555,1 % | 385,7 % |
2017
- Tržby
- 17,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,2 tis.
- Aktíva
- 5,2 tis.
- Vlastné imanie
- −14,9 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 385,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 22,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −9,8 tis.
- Aktíva
- 3,5 tis.
- Vlastné imanie
- −16 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 555,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 18,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −11,6 tis.
- Aktíva
- 18,2 tis.
- Vlastné imanie
- −6,3 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 134,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 19,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,3 tis.
- Aktíva
- 12,7 tis.
- Vlastné imanie
- 5,3 tis.
- Daň z príjmu
- 491
- Zadlženosť
- 58,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.