prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Cukraren Ihrisky s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 46951237aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
04. 01. 201313 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 11. 09. 2026
Tržby
664 986 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Cukraren Ihrisky s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
46951237
daňové identifikačné číslo
2023667833
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023667833
Sídlo
Jána Nerudu 556/31, 01851 Nová Dubnica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
04. 01. 2013
V registri
13 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 27498/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
301677
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Výroba pekárenskych a cukrárenskych výrobkov04. 01. 2013—
Výroba zmrzliny04. 01. 2013—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľov (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)04. 01. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu04. 01. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb04. 01. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby04. 01. 2013—
Reklamné a marketingové služby04. 01. 2013—
Prenájom hnuteľných vecí04. 01. 2013—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojeného vozidla04. 01. 2013—
Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla04. 01. 2013—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu04. 01. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023667833: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023667833: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023667833IČ DPH SK2023667833Obdobia daňových registráciíDIČ 2023667833: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023667833: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023667833IČ DPH SK2023667833Obdobia daňových registráciíDIČ 2023667833: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023667833: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023667833IČ DPH SK2023667833
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202366783311. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 07. 2015
daňové identifikačné číslo202366783310. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 02. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Union zdravotná poisťovňaFinančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 02. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Union zdravotná poisťovňaFinančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 02. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Union zdravotná poisťovňaFinančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 02. 11. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲125 % na 58 184 € a zvýšila tržby o ▲13 % na 665 tisíc eur.

Tržby

664 986 €

▲ 13,1 %

Výsledok hospodárenia

58 184 €

▲ 125,1 %

Aktíva

321 488 €

▼ 25,9 %

Vlastné imanie

63 684 €

▼ 68,0 %

Zadlženosť

80,2 %

Hrubá marža

11,1 %

Čistá marža

8,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 413 513 €. 2022: tržby 553 078 €. 2023: tržby 549 314 €. 2024: tržby 588 220 €. 2025: tržby 664 986 €.1 mil.500 tis.0413,5 tis.553,1 tis.549,3 tis.588,2 tis.665 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 413 513 €. 2022: tržby 553 078 €. 2023: tržby 549 314 €. 2024: tržby 588 220 €. 2025: tržby 664 986 €.1 mil.500 tis.0413,5 tis.553,1 tis.549,3 tis.588,2 tis.665 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 413 513 €. 2022: tržby 553 078 €. 2023: tržby 549 314 €. 2024: tržby 588 220 €. 2025: tržby 664 986 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 48 514 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 677 €. 2023: výsledok hospodárenia 48 738 €. 2024: výsledok hospodárenia 25 844 €. 2025: výsledok hospodárenia 58 184 €.100 tis.50 tis.0+48,5 tis.+7,7 tis.+48,7 tis.+25,8 tis.+58,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 48 514 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 677 €. 2023: výsledok hospodárenia 48 738 €. 2024: výsledok hospodárenia 25 844 €. 2025: výsledok hospodárenia 58 184 €.100 tis.50 tis.0+48,5 tis.+7,7 tis.+48,7 tis.+25,8 tis.+58,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 48 514 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 677 €. 2023: výsledok hospodárenia 48 738 €. 2024: výsledok hospodárenia 25 844 €. 2025: výsledok hospodárenia 58 184 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 216 137 €, vlastné imanie 116 869 €. 2022: aktíva 281 204 €, vlastné imanie 124 545 €. 2023: aktíva 364 986 €, vlastné imanie 173 283 €. 2024: aktíva 433 937 €, vlastné imanie 199 127 €. 2025: aktíva 321 488 €, vlastné imanie 63 684 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 216 137 €, vlastné imanie 116 869 €. 2022: aktíva 281 204 €, vlastné imanie 124 545 €. 2023: aktíva 364 986 €, vlastné imanie 173 283 €. 2024: aktíva 433 937 €, vlastné imanie 199 127 €. 2025: aktíva 321 488 €, vlastné imanie 63 684 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 216 137 €, vlastné imanie 116 869 €. 2022: aktíva 281 204 €, vlastné imanie 124 545 €. 2023: aktíva 364 986 €, vlastné imanie 173 283 €. 2024: aktíva 433 937 €, vlastné imanie 199 127 €. 2025: aktíva 321 488 €, vlastné imanie 63 684 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 32 656 €, zásoby 1 074 €, pohľadávky 153 071 €, finančné účty 26 775 €. 2022: dlhodobý majetok 56 357 €, zásoby 958 €, pohľadávky 212 531 €, finančné účty 11 358 €. 2023: dlhodobý majetok 82 265 €, zásoby 1 459 €, pohľadávky 247 611 €, finančné účty 33 651 €. 2024: dlhodobý majetok 101 513 €, zásoby 590 €, pohľadávky 273 344 €, finančné účty 58 490 €. 2025: dlhodobý majetok 63 425 €, zásoby 39 984 €, pohľadávky 162 777 €, finančné účty 55 302 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 32 656 €, zásoby 1 074 €, pohľadávky 153 071 €, finančné účty 26 775 €. 2022: dlhodobý majetok 56 357 €, zásoby 958 €, pohľadávky 212 531 €, finančné účty 11 358 €. 2023: dlhodobý majetok 82 265 €, zásoby 1 459 €, pohľadávky 247 611 €, finančné účty 33 651 €. 2024: dlhodobý majetok 101 513 €, zásoby 590 €, pohľadávky 273 344 €, finančné účty 58 490 €. 2025: dlhodobý majetok 63 425 €, zásoby 39 984 €, pohľadávky 162 777 €, finančné účty 55 302 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 32 656 €, zásoby 1 074 €, pohľadávky 153 071 €, finančné účty 26 775 €. 2022: dlhodobý majetok 56 357 €, zásoby 958 €, pohľadávky 212 531 €, finančné účty 11 358 €. 2023: dlhodobý majetok 82 265 €, zásoby 1 459 €, pohľadávky 247 611 €, finančné účty 33 651 €. 2024: dlhodobý majetok 101 513 €, zásoby 590 €, pohľadávky 273 344 €, finančné účty 58 490 €. 2025: dlhodobý majetok 63 425 €, zásoby 39 984 €, pohľadávky 162 777 €, finančné účty 55 302 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 116 869 €, dlhodobé záväzky 17 458 €, krátkodobé záväzky 81 810 €. 2022: vlastné imanie 124 545 €, dlhodobé záväzky 7 069 €, krátkodobé záväzky 149 590 €. 2023: vlastné imanie 173 283 €, dlhodobé záväzky 41 018 €, krátkodobé záväzky 150 685 €. 2024: vlastné imanie 199 127 €, dlhodobé záväzky 65 968 €, krátkodobé záväzky 168 842 €. 2025: vlastné imanie 63 684 €, dlhodobé záväzky 49 093 €, krátkodobé záväzky 208 711 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 116 869 €, dlhodobé záväzky 17 458 €, krátkodobé záväzky 81 810 €. 2022: vlastné imanie 124 545 €, dlhodobé záväzky 7 069 €, krátkodobé záväzky 149 590 €. 2023: vlastné imanie 173 283 €, dlhodobé záväzky 41 018 €, krátkodobé záväzky 150 685 €. 2024: vlastné imanie 199 127 €, dlhodobé záväzky 65 968 €, krátkodobé záväzky 168 842 €. 2025: vlastné imanie 63 684 €, dlhodobé záväzky 49 093 €, krátkodobé záväzky 208 711 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 116 869 €, dlhodobé záväzky 17 458 €, krátkodobé záväzky 81 810 €. 2022: vlastné imanie 124 545 €, dlhodobé záväzky 7 069 €, krátkodobé záväzky 149 590 €. 2023: vlastné imanie 173 283 €, dlhodobé záväzky 41 018 €, krátkodobé záväzky 150 685 €. 2024: vlastné imanie 199 127 €, dlhodobé záväzky 65 968 €, krátkodobé záväzky 168 842 €. 2025: vlastné imanie 63 684 €, dlhodobé záväzky 49 093 €, krátkodobé záväzky 208 711 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 247 €. 2022: daň z príjmu 35 €. 2023: daň z príjmu 12 921 €. 2024: daň z príjmu 4 794 €. 2025: daň z príjmu 15 558 €.20 tis.10 tis.02473512,9 tis.4,8 tis.15,6 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 247 €. 2022: daň z príjmu 35 €. 2023: daň z príjmu 12 921 €. 2024: daň z príjmu 4 794 €. 2025: daň z príjmu 15 558 €.20 tis.10 tis.02473512,9 tis.4,8 tis.15,6 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 247 €. 2022: daň z príjmu 35 €. 2023: daň z príjmu 12 921 €. 2024: daň z príjmu 4 794 €. 2025: daň z príjmu 15 558 €.20 tis.10 tis.0247202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby413,5 tis.553,1 tis.549,3 tis.588,2 tis.665 tis.
Výsledok hospodárenia48,5 tis.7,7 tis.48,7 tis.25,8 tis.58,2 tis.
Aktíva216,1 tis.281,2 tis.365 tis.433,9 tis.321,5 tis.
Vlastné imanie116,9 tis.124,5 tis.173,3 tis.199,1 tis.63,7 tis.
Daň z príjmu2473512,9 tis.4,8 tis.15,6 tis.
Zadlženosť45,9 %55,7 %52,5 %54,1 %80,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
665 tis.
Výsledok hospodárenia
58,2 tis.
Aktíva
321,5 tis.
Vlastné imanie
63,7 tis.
Daň z príjmu
15,6 tis.
Zadlženosť
80,2 %

2024

Tržby
588,2 tis.
Výsledok hospodárenia
25,8 tis.
Aktíva
433,9 tis.
Vlastné imanie
199,1 tis.
Daň z príjmu
4,8 tis.
Zadlženosť
54,1 %

2023

Tržby
549,3 tis.
Výsledok hospodárenia
48,7 tis.
Aktíva
365 tis.
Vlastné imanie
173,3 tis.
Daň z príjmu
12,9 tis.
Zadlženosť
52,5 %

2022

Tržby
553,1 tis.
Výsledok hospodárenia
7,7 tis.
Aktíva
281,2 tis.
Vlastné imanie
124,5 tis.
Daň z príjmu
35
Zadlženosť
55,7 %

2021

Tržby
413,5 tis.
Výsledok hospodárenia
48,5 tis.
Aktíva
216,1 tis.
Vlastné imanie
116,9 tis.
Daň z príjmu
247
Zadlženosť
45,9 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

Tento profil cez API