prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

GEFA s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46939504aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
12. 04. 201313 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
506 861 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
GEFA s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46939504
daňové identifikačné číslo
2023760079
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023760079
Sídlo
246, 03471 Ludrová, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
12. 04. 2013
V registri
13 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 58825/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
486828
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava12. 04. 2013—
Výroba organických chemikálií12. 04. 2013—
Čistenie kanalizačných systémov12. 04. 2013—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom12. 04. 2013—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)12. 04. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu12. 04. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb12. 04. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby12. 04. 2013—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla12. 04. 2013—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla12. 04. 2013—
Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly12. 04. 2013—
Prenájom hnuteľných vecí12. 04. 2013—
Čistiace a upratovacie služby12. 04. 2013—
Reklamné a marketingové služby12. 04. 2013—
Hubenie škodlivých živočíchov, mikroorganizmov a potláčanie ďalších škodlivých činiteľov12. 04. 2013—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu12. 04. 2013—
Prípravné práce k realizácii stavby12. 04. 2013—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien12. 04. 2013—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov12. 04. 2013—
Skladovanie12. 04. 2013—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom12. 04. 2013—
Finančný leasing12. 04. 2013—
Faktoring a forfaiting12. 04. 2013—
Fotografické služby12. 04. 2013—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov09. 04. 2016—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení09. 04. 2016—
Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky09. 04. 2016—
Zabezpečovanie prevádzky čerpacej stanice06. 06. 2018—
Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo28. 04. 2021—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 26. 05. 2017

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023760079: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023760079: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023760079IČ DPH SK2023760079Obdobia daňových registráciíDIČ 2023760079: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023760079: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023760079IČ DPH SK2023760079Obdobia daňových registráciíDIČ 2023760079: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023760079: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023760079IČ DPH SK2023760079
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202376007911. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 26. 09. 2014
daňové identifikačné číslo202376007910. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 28 688 € a zvýšila tržby o ▲121 % na 506,9 tisíc eur.

Tržby

506 861 €

▲ 120,7 %

Výsledok hospodárenia

28 688 €

▲ 140,9 %

Aktíva

360 531 €

▲ 76,9 %

Vlastné imanie

−68 290 €

▲ 29,6 %

Zadlženosť

118,9 %

Hrubá marža

6,8 %

Čistá marža

5,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 428 881 €. 2022: tržby 346 257 €. 2023: tržby 508 034 €. 2024: tržby 229 679 €. 2025: tržby 506 861 €.1 mil.500 tis.0428,9 tis.346,3 tis.508 tis.229,7 tis.506,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 428 881 €. 2022: tržby 346 257 €. 2023: tržby 508 034 €. 2024: tržby 229 679 €. 2025: tržby 506 861 €.1 mil.500 tis.0428,9 tis.346,3 tis.508 tis.229,7 tis.506,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 428 881 €. 2022: tržby 346 257 €. 2023: tržby 508 034 €. 2024: tržby 229 679 €. 2025: tržby 506 861 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −94 458 €. 2022: výsledok hospodárenia −100 355 €. 2023: výsledok hospodárenia 16 434 €. 2024: výsledok hospodárenia −70 066 €. 2025: výsledok hospodárenia 28 688 €.50 tis.0−200 tis.−94,5 tis.−100,4 tis.+16,4 tis.−70,1 tis.+28,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −94 458 €. 2022: výsledok hospodárenia −100 355 €. 2023: výsledok hospodárenia 16 434 €. 2024: výsledok hospodárenia −70 066 €. 2025: výsledok hospodárenia 28 688 €.50 tis.0−200 tis.−94,5 tis.+16,4 tis.+28,7 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −94 458 €. 2022: výsledok hospodárenia −100 355 €. 2023: výsledok hospodárenia 16 434 €. 2024: výsledok hospodárenia −70 066 €. 2025: výsledok hospodárenia 28 688 €.50 tis.0−200 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 391 501 €, vlastné imanie −131 751 €. 2022: aktíva 335 584 €, vlastné imanie −40 195 €. 2023: aktíva 448 131 €, vlastné imanie −23 761 €. 2024: aktíva 203 860 €, vlastné imanie −96 978 €. 2025: aktíva 360 531 €, vlastné imanie −68 290 €.500 tis.0−200 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 391 501 €, vlastné imanie −131 751 €. 2022: aktíva 335 584 €, vlastné imanie −40 195 €. 2023: aktíva 448 131 €, vlastné imanie −23 761 €. 2024: aktíva 203 860 €, vlastné imanie −96 978 €. 2025: aktíva 360 531 €, vlastné imanie −68 290 €.500 tis.0−200 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 391 501 €, vlastné imanie −131 751 €. 2022: aktíva 335 584 €, vlastné imanie −40 195 €. 2023: aktíva 448 131 €, vlastné imanie −23 761 €. 2024: aktíva 203 860 €, vlastné imanie −96 978 €. 2025: aktíva 360 531 €, vlastné imanie −68 290 €.500 tis.0−200 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 33 179 €, zásoby 67 €, pohľadávky 211 679 €, finančné účty 146 273 €. 2022: dlhodobý majetok 15 057 €, zásoby 47 €, pohľadávky 284 418 €, finančné účty 35 967 €. 2023: dlhodobý majetok 6 652 €, zásoby 50 €, pohľadávky 400 818 €, finančné účty 40 611 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 120 €, pohľadávky 140 709 €, finančné účty 63 031 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 104 €, pohľadávky 144 467 €, finančné účty 215 960 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 33 179 €, zásoby 67 €, pohľadávky 211 679 €, finančné účty 146 273 €. 2022: dlhodobý majetok 15 057 €, zásoby 47 €, pohľadávky 284 418 €, finančné účty 35 967 €. 2023: dlhodobý majetok 6 652 €, zásoby 50 €, pohľadávky 400 818 €, finančné účty 40 611 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 120 €, pohľadávky 140 709 €, finančné účty 63 031 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 104 €, pohľadávky 144 467 €, finančné účty 215 960 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 33 179 €, zásoby 67 €, pohľadávky 211 679 €, finančné účty 146 273 €. 2022: dlhodobý majetok 15 057 €, zásoby 47 €, pohľadávky 284 418 €, finančné účty 35 967 €. 2023: dlhodobý majetok 6 652 €, zásoby 50 €, pohľadávky 400 818 €, finančné účty 40 611 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 120 €, pohľadávky 140 709 €, finančné účty 63 031 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 104 €, pohľadávky 144 467 €, finančné účty 215 960 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −131 751 €, dlhodobé záväzky 3 125 €, krátkodobé záväzky 520 127 €. 2022: vlastné imanie −40 195 €, dlhodobé záväzky 3 137 €, krátkodobé záväzky 372 642 €. 2023: vlastné imanie −23 761 €, dlhodobé záväzky 3 318 €, krátkodobé záväzky 468 574 €. 2024: vlastné imanie −96 978 €, dlhodobé záväzky 3 318 €, krátkodobé záväzky 297 520 €. 2025: vlastné imanie −68 290 €, dlhodobé záväzky 138 318 €, krátkodobé záväzky 290 503 €.1 mil.0−200 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −131 751 €, dlhodobé záväzky 3 125 €, krátkodobé záväzky 520 127 €. 2022: vlastné imanie −40 195 €, dlhodobé záväzky 3 137 €, krátkodobé záväzky 372 642 €. 2023: vlastné imanie −23 761 €, dlhodobé záväzky 3 318 €, krátkodobé záväzky 468 574 €. 2024: vlastné imanie −96 978 €, dlhodobé záväzky 3 318 €, krátkodobé záväzky 297 520 €. 2025: vlastné imanie −68 290 €, dlhodobé záväzky 138 318 €, krátkodobé záväzky 290 503 €.1 mil.0−200 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −131 751 €, dlhodobé záväzky 3 125 €, krátkodobé záväzky 520 127 €. 2022: vlastné imanie −40 195 €, dlhodobé záväzky 3 137 €, krátkodobé záväzky 372 642 €. 2023: vlastné imanie −23 761 €, dlhodobé záväzky 3 318 €, krátkodobé záväzky 468 574 €. 2024: vlastné imanie −96 978 €, dlhodobé záväzky 3 318 €, krátkodobé záväzky 297 520 €. 2025: vlastné imanie −68 290 €, dlhodobé záväzky 138 318 €, krátkodobé záväzky 290 503 €.1 mil.0−200 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 5 782 €.10 tis.5 tis.00009605,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 5 782 €.10 tis.5 tis.00009605,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 5 782 €.10 tis.5 tis.000202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby428,9 tis.346,3 tis.508 tis.229,7 tis.506,9 tis.
Výsledok hospodárenia−94,5 tis.−100,4 tis.16,4 tis.−70,1 tis.28,7 tis.
Aktíva391,5 tis.335,6 tis.448,1 tis.203,9 tis.360,5 tis.
Vlastné imanie−131,8 tis.−40,2 tis.−23,8 tis.−97 tis.−68,3 tis.
Daň z príjmu0009605,8 tis.
Zadlženosť133,7 %112,0 %105,3 %147,6 %118,9 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
506,9 tis.
Výsledok hospodárenia
28,7 tis.
Aktíva
360,5 tis.
Vlastné imanie
−68,3 tis.
Daň z príjmu
5,8 tis.
Zadlženosť
118,9 %

2024

Tržby
229,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−70,1 tis.
Aktíva
203,9 tis.
Vlastné imanie
−97 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
147,6 %

2023

Tržby
508 tis.
Výsledok hospodárenia
16,4 tis.
Aktíva
448,1 tis.
Vlastné imanie
−23,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
105,3 %

2022

Tržby
346,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−100,4 tis.
Aktíva
335,6 tis.
Vlastné imanie
−40,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
112,0 %

2021

Tržby
428,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−94,5 tis.
Aktíva
391,5 tis.
Vlastné imanie
−131,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
133,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API