prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Con Amore, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46936203aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
14. 02. 201313 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
79 231 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Con Amore, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46936203
daňové identifikačné číslo
2023697236
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023697236
Sídlo
Stred 56/45, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
14. 02. 2013
V registri
13 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 27698/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
280256
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby04. 05. 2013—
Administratívne služby14. 02. 2013—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov14. 02. 2013—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla04. 05. 2013—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu04. 05. 2013—
Čistiace a upratovacie služby14. 02. 2013—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod).14. 02. 2013—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom04. 05. 2013—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí14. 02. 2013—
Prenájom hnuteľných vecí04. 05. 2013—
Reklamné a marketingové služby14. 02. 2013—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien04. 05. 2013—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov14. 02. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu14. 02. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb14. 02. 2013—
Vedenie účtovníctva14. 02. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023697236: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023697236: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023697236IČ DPH SK2023697236Obdobia daňových registráciíDIČ 2023697236: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023697236: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023697236IČ DPH SK2023697236Obdobia daňových registráciíDIČ 2023697236: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023697236: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023697236IČ DPH SK2023697236
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202369723611. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 18. 09. 2013
daňové identifikačné číslo202369723610. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prehĺbila stratu na −17 712 € a zvýšila tržby o ▲67 % na 79,2 tisíc eur.

Tržby

79 231 €

▲ 67,4 %

Výsledok hospodárenia

−17 712 €

▼ 790,5 %

Aktíva

111 419 €

▼ 26,9 %

Vlastné imanie

24 838 €

▲ 123,1 %

Zadlženosť

77,7 %

Hrubá marža

−21,1 %

Čistá marža

−22,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 30 958 €. 2022: tržby 29 634 €. 2023: tržby 120 300 €. 2024: tržby 47 324 €. 2025: tržby 79 231 €.200 tis.100 tis.031 tis.29,6 tis.120,3 tis.47,3 tis.79,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 30 958 €. 2022: tržby 29 634 €. 2023: tržby 120 300 €. 2024: tržby 47 324 €. 2025: tržby 79 231 €.200 tis.100 tis.031 tis.29,6 tis.120,3 tis.47,3 tis.79,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 30 958 €. 2022: tržby 29 634 €. 2023: tržby 120 300 €. 2024: tržby 47 324 €. 2025: tržby 79 231 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −316 €. 2022: výsledok hospodárenia −14 392 €. 2023: výsledok hospodárenia 18 920 €. 2024: výsledok hospodárenia −1 989 €. 2025: výsledok hospodárenia −17 712 €.20 tis.0−20 tis.−316−14,4 tis.+18,9 tis.−2 tis.−17,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −316 €. 2022: výsledok hospodárenia −14 392 €. 2023: výsledok hospodárenia 18 920 €. 2024: výsledok hospodárenia −1 989 €. 2025: výsledok hospodárenia −17 712 €.20 tis.0−20 tis.−316−14,4 tis.+18,9 tis.−2 tis.−17,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −316 €. 2022: výsledok hospodárenia −14 392 €. 2023: výsledok hospodárenia 18 920 €. 2024: výsledok hospodárenia −1 989 €. 2025: výsledok hospodárenia −17 712 €.20 tis.0−20 tis.−316202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 117 884 €, vlastné imanie −114 405 €. 2022: aktíva 107 885 €, vlastné imanie −128 797 €. 2023: aktíva 140 232 €, vlastné imanie −109 877 €. 2024: aktíva 152 372 €, vlastné imanie −107 450 €. 2025: aktíva 111 419 €, vlastné imanie 24 838 €.200 tis.0−200 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 117 884 €, vlastné imanie −114 405 €. 2022: aktíva 107 885 €, vlastné imanie −128 797 €. 2023: aktíva 140 232 €, vlastné imanie −109 877 €. 2024: aktíva 152 372 €, vlastné imanie −107 450 €. 2025: aktíva 111 419 €, vlastné imanie 24 838 €.200 tis.0−200 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 117 884 €, vlastné imanie −114 405 €. 2022: aktíva 107 885 €, vlastné imanie −128 797 €. 2023: aktíva 140 232 €, vlastné imanie −109 877 €. 2024: aktíva 152 372 €, vlastné imanie −107 450 €. 2025: aktíva 111 419 €, vlastné imanie 24 838 €.200 tis.0−200 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 087 €, zásoby 47 707 €, pohľadávky 46 632 €, finančné účty 22 458 €. 2022: dlhodobý majetok −1 453 €, zásoby 47 707 €, pohľadávky 36 985 €, finančné účty 24 646 €. 2023: dlhodobý majetok 5 905 €, zásoby 37 457 €, pohľadávky 31 020 €, finančné účty 65 850 €. 2024: dlhodobý majetok 23 398 €, zásoby 41 554 €, pohľadávky 28 840 €, finančné účty 58 580 €. 2025: dlhodobý majetok 9 178 €, zásoby 41 554 €, pohľadávky 40 528 €, finančné účty 20 159 €.200 tis.0−2 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 087 €, zásoby 47 707 €, pohľadávky 46 632 €, finančné účty 22 458 €. 2022: dlhodobý majetok −1 453 €, zásoby 47 707 €, pohľadávky 36 985 €, finančné účty 24 646 €. 2023: dlhodobý majetok 5 905 €, zásoby 37 457 €, pohľadávky 31 020 €, finančné účty 65 850 €. 2024: dlhodobý majetok 23 398 €, zásoby 41 554 €, pohľadávky 28 840 €, finančné účty 58 580 €. 2025: dlhodobý majetok 9 178 €, zásoby 41 554 €, pohľadávky 40 528 €, finančné účty 20 159 €.200 tis.0−2 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 087 €, zásoby 47 707 €, pohľadávky 46 632 €, finančné účty 22 458 €. 2022: dlhodobý majetok −1 453 €, zásoby 47 707 €, pohľadávky 36 985 €, finančné účty 24 646 €. 2023: dlhodobý majetok 5 905 €, zásoby 37 457 €, pohľadávky 31 020 €, finančné účty 65 850 €. 2024: dlhodobý majetok 23 398 €, zásoby 41 554 €, pohľadávky 28 840 €, finančné účty 58 580 €. 2025: dlhodobý majetok 9 178 €, zásoby 41 554 €, pohľadávky 40 528 €, finančné účty 20 159 €.200 tis.0−2 tis.20212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −114 405 €, dlhodobé záväzky 6 621 €, krátkodobé záväzky 225 668 €. 2022: vlastné imanie −128 797 €, dlhodobé záväzky 3 263 €, krátkodobé záväzky 233 419 €. 2023: vlastné imanie −109 877 €, dlhodobé záväzky 246 €, krátkodobé záväzky 249 863 €. 2024: vlastné imanie −107 450 €, dlhodobé záväzky 14 077 €, krátkodobé záväzky 245 745 €. 2025: vlastné imanie 24 838 €, dlhodobé záväzky 247 €, krátkodobé záväzky 86 334 €.500 tis.0−200 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −114 405 €, dlhodobé záväzky 6 621 €, krátkodobé záväzky 225 668 €. 2022: vlastné imanie −128 797 €, dlhodobé záväzky 3 263 €, krátkodobé záväzky 233 419 €. 2023: vlastné imanie −109 877 €, dlhodobé záväzky 246 €, krátkodobé záväzky 249 863 €. 2024: vlastné imanie −107 450 €, dlhodobé záväzky 14 077 €, krátkodobé záväzky 245 745 €. 2025: vlastné imanie 24 838 €, dlhodobé záväzky 247 €, krátkodobé záväzky 86 334 €.500 tis.0−200 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −114 405 €, dlhodobé záväzky 6 621 €, krátkodobé záväzky 225 668 €. 2022: vlastné imanie −128 797 €, dlhodobé záväzky 3 263 €, krátkodobé záväzky 233 419 €. 2023: vlastné imanie −109 877 €, dlhodobé záväzky 246 €, krátkodobé záväzky 249 863 €. 2024: vlastné imanie −107 450 €, dlhodobé záväzky 14 077 €, krátkodobé záväzky 245 745 €. 2025: vlastné imanie 24 838 €, dlhodobé záväzky 247 €, krátkodobé záväzky 86 334 €.500 tis.0−200 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 107 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 551 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.5000107055134096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 107 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 551 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.5000107055134096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 107 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 551 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.5000107055134096020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby31 tis.29,6 tis.120,3 tis.47,3 tis.79,2 tis.
Výsledok hospodárenia−316−14,4 tis.18,9 tis.−2 tis.−17,7 tis.
Aktíva117,9 tis.107,9 tis.140,2 tis.152,4 tis.111,4 tis.
Vlastné imanie−114,4 tis.−128,8 tis.−109,9 tis.−107,5 tis.24,8 tis.
Daň z príjmu1070551340960
Zadlženosť197,0 %219,4 %178,4 %170,5 %77,7 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
79,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−17,7 tis.
Aktíva
111,4 tis.
Vlastné imanie
24,8 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
77,7 %

2024

Tržby
47,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−2 tis.
Aktíva
152,4 tis.
Vlastné imanie
−107,5 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
170,5 %

2023

Tržby
120,3 tis.
Výsledok hospodárenia
18,9 tis.
Aktíva
140,2 tis.
Vlastné imanie
−109,9 tis.
Daň z príjmu
551
Zadlženosť
178,4 %

2022

Tržby
29,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−14,4 tis.
Aktíva
107,9 tis.
Vlastné imanie
−128,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
219,4 %

2021

Tržby
31 tis.
Výsledok hospodárenia
−316
Aktíva
117,9 tis.
Vlastné imanie
−114,4 tis.
Daň z príjmu
107
Zadlženosť
197,0 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

Tento profil cez API