prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

MalGard s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46931791aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
07. 12. 201213 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
131 082 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MalGard s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46931791
daňové identifikačné číslo
2023652807
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023652807
Sídlo
Osloboditeľov 60/29, 99001 Malý Krtíš, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
07. 12. 2012
V registri
13 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 23375/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
412669
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)07. 12. 2012—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu07. 12. 2012—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb07. 12. 2012—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby07. 12. 2012—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí07. 12. 2012—
Čistiace a upratovacie služby07. 12. 2012—
Reklamné a marketingové služby07. 12. 2012—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla07. 12. 2012—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu07. 12. 2012—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom07. 12. 2012—
Prenájom hnuteľných vecí07. 12. 2012—
Administratívne služby07. 12. 2012—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien07. 12. 2012—
Výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batérií07. 12. 2012—
Výroba elektrických svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizácie07. 12. 2012—
Výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojov07. 12. 2012—
Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí07. 12. 2012—
Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky07. 12. 2012—
Počítačové služby07. 12. 2012—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov07. 12. 2012—
Faktoring a forfaiting07. 12. 2012—
Donášková služba07. 12. 2012—
Projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení07. 12. 2012—
Predaj prípravkov na ochranu rastlín alebo iných prípravkov05. 04. 2018—
Aplikácia prípravkov na ochranu rastlín alebo iných prípravkov05. 04. 2018—
Uskutočňovanie krajinno-architektonických sadovníckych diel05. 04. 2018—
Poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja05. 04. 2018—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve24. 10. 2018—
Výroba potravinárskych výrobkov24. 10. 2018—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 19. 07. 2018 do 20. 12. 2024 · na vlastnú žiadosť
Oprávnená osoba
Mgr. Andrea Legényová, advokát · od 19. 07. 2018

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023652807: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023652807: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023652807IČ DPH SK2023652807Obdobia daňových registráciíDIČ 2023652807: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023652807: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023652807IČ DPH SK2023652807Obdobia daňových registráciíDIČ 2023652807: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023652807: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023652807IČ DPH SK2023652807
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202365280711. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 22. 01. 2013
daňové identifikačné číslo202365280710. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený26. 10. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prehĺbila stratu na −35 871 € a znížila tržby o ▼56 % na 131,1 tisíc eur.

Tržby

131 082 €

▼ 55,6 %

Výsledok hospodárenia

−35 871 €

▼ 194,2 %

Aktíva

361 128 €

▼ 0,3 %

Vlastné imanie

−9 984 €

▼ 138,6 %

Zadlženosť

102,8 %

Hrubá marža

−26,6 %

Čistá marža

−27,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 478 256 €. 2022: tržby 433 954 €. 2023: tržby 379 497 €. 2024: tržby 295 296 €. 2025: tržby 131 082 €.500 tis.250 tis.0478,3 tis.434 tis.379,5 tis.295,3 tis.131,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 478 256 €. 2022: tržby 433 954 €. 2023: tržby 379 497 €. 2024: tržby 295 296 €. 2025: tržby 131 082 €.500 tis.250 tis.0478,3 tis.434 tis.379,5 tis.295,3 tis.131,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 478 256 €. 2022: tržby 433 954 €. 2023: tržby 379 497 €. 2024: tržby 295 296 €. 2025: tržby 131 082 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 23 931 €. 2022: výsledok hospodárenia −29 434 €. 2023: výsledok hospodárenia −22 046 €. 2024: výsledok hospodárenia −12 191 €. 2025: výsledok hospodárenia −35 871 €.25 tis.0−50 tis.+23,9 tis.−29,4 tis.−22 tis.−12,2 tis.−35,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 23 931 €. 2022: výsledok hospodárenia −29 434 €. 2023: výsledok hospodárenia −22 046 €. 2024: výsledok hospodárenia −12 191 €. 2025: výsledok hospodárenia −35 871 €.25 tis.0−50 tis.+23,9 tis.−29,4 tis.−22 tis.−12,2 tis.−35,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 23 931 €. 2022: výsledok hospodárenia −29 434 €. 2023: výsledok hospodárenia −22 046 €. 2024: výsledok hospodárenia −12 191 €. 2025: výsledok hospodárenia −35 871 €.25 tis.0−50 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 456 004 €, vlastné imanie 55 246 €. 2022: aktíva 463 413 €, vlastné imanie 45 125 €. 2023: aktíva 401 315 €, vlastné imanie 38 079 €. 2024: aktíva 362 390 €, vlastné imanie 25 890 €. 2025: aktíva 361 128 €, vlastné imanie −9 984 €.500 tis.0−10 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 456 004 €, vlastné imanie 55 246 €. 2022: aktíva 463 413 €, vlastné imanie 45 125 €. 2023: aktíva 401 315 €, vlastné imanie 38 079 €. 2024: aktíva 362 390 €, vlastné imanie 25 890 €. 2025: aktíva 361 128 €, vlastné imanie −9 984 €.500 tis.0−10 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 456 004 €, vlastné imanie 55 246 €. 2022: aktíva 463 413 €, vlastné imanie 45 125 €. 2023: aktíva 401 315 €, vlastné imanie 38 079 €. 2024: aktíva 362 390 €, vlastné imanie 25 890 €. 2025: aktíva 361 128 €, vlastné imanie −9 984 €.500 tis.0−10 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 68 938 €, zásoby 375 632 €, pohľadávky 5 108 €, finančné účty 6 326 €. 2022: dlhodobý majetok 60 210 €, zásoby 352 487 €, pohľadávky 6 249 €, finančné účty 44 467 €. 2023: dlhodobý majetok 57 049 €, zásoby 259 313 €, pohľadávky 16 842 €, finančné účty 68 111 €. 2024: dlhodobý majetok 51 085 €, zásoby 256 488 €, pohľadávky 17 182 €, finančné účty 37 635 €. 2025: dlhodobý majetok 45 417 €, zásoby 277 378 €, pohľadávky 34 607 €, finančné účty 3 726 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 68 938 €, zásoby 375 632 €, pohľadávky 5 108 €, finančné účty 6 326 €. 2022: dlhodobý majetok 60 210 €, zásoby 352 487 €, pohľadávky 6 249 €, finančné účty 44 467 €. 2023: dlhodobý majetok 57 049 €, zásoby 259 313 €, pohľadávky 16 842 €, finančné účty 68 111 €. 2024: dlhodobý majetok 51 085 €, zásoby 256 488 €, pohľadávky 17 182 €, finančné účty 37 635 €. 2025: dlhodobý majetok 45 417 €, zásoby 277 378 €, pohľadávky 34 607 €, finančné účty 3 726 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 68 938 €, zásoby 375 632 €, pohľadávky 5 108 €, finančné účty 6 326 €. 2022: dlhodobý majetok 60 210 €, zásoby 352 487 €, pohľadávky 6 249 €, finančné účty 44 467 €. 2023: dlhodobý majetok 57 049 €, zásoby 259 313 €, pohľadávky 16 842 €, finančné účty 68 111 €. 2024: dlhodobý majetok 51 085 €, zásoby 256 488 €, pohľadávky 17 182 €, finančné účty 37 635 €. 2025: dlhodobý majetok 45 417 €, zásoby 277 378 €, pohľadávky 34 607 €, finančné účty 3 726 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 55 246 €, dlhodobé záväzky 272 328 €, krátkodobé záväzky 128 430 €. 2022: vlastné imanie 45 125 €, dlhodobé záväzky 247 648 €, krátkodobé záväzky 170 640 €. 2023: vlastné imanie 38 079 €, dlhodobé záväzky 220 152 €, krátkodobé záväzky 143 084 €. 2024: vlastné imanie 25 890 €, dlhodobé záväzky 179 923 €, krátkodobé záväzky 156 577 €. 2025: vlastné imanie −9 984 €, dlhodobé záväzky 180 123 €, krátkodobé záväzky 190 989 €.500 tis.0−10 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 55 246 €, dlhodobé záväzky 272 328 €, krátkodobé záväzky 128 430 €. 2022: vlastné imanie 45 125 €, dlhodobé záväzky 247 648 €, krátkodobé záväzky 170 640 €. 2023: vlastné imanie 38 079 €, dlhodobé záväzky 220 152 €, krátkodobé záväzky 143 084 €. 2024: vlastné imanie 25 890 €, dlhodobé záväzky 179 923 €, krátkodobé záväzky 156 577 €. 2025: vlastné imanie −9 984 €, dlhodobé záväzky 180 123 €, krátkodobé záväzky 190 989 €.500 tis.0−10 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 55 246 €, dlhodobé záväzky 272 328 €, krátkodobé záväzky 128 430 €. 2022: vlastné imanie 45 125 €, dlhodobé záväzky 247 648 €, krátkodobé záväzky 170 640 €. 2023: vlastné imanie 38 079 €, dlhodobé záväzky 220 152 €, krátkodobé záväzky 143 084 €. 2024: vlastné imanie 25 890 €, dlhodobé záväzky 179 923 €, krátkodobé záväzky 156 577 €. 2025: vlastné imanie −9 984 €, dlhodobé záväzky 180 123 €, krátkodobé záväzky 190 989 €.500 tis.0−10 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 438 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.01,4 tis.001,9 tis.96020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 438 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.01,4 tis.001,9 tis.96020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 438 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.00960202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby478,3 tis.434 tis.379,5 tis.295,3 tis.131,1 tis.
Výsledok hospodárenia23,9 tis.−29,4 tis.−22 tis.−12,2 tis.−35,9 tis.
Aktíva456 tis.463,4 tis.401,3 tis.362,4 tis.361,1 tis.
Vlastné imanie55,2 tis.45,1 tis.38,1 tis.25,9 tis.−10 tis.
Daň z príjmu1,4 tis.001,9 tis.960
Zadlženosť87,9 %90,3 %90,5 %92,9 %102,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
131,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−35,9 tis.
Aktíva
361,1 tis.
Vlastné imanie
−10 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
102,8 %

2024

Tržby
295,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−12,2 tis.
Aktíva
362,4 tis.
Vlastné imanie
25,9 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
92,9 %

2023

Tržby
379,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−22 tis.
Aktíva
401,3 tis.
Vlastné imanie
38,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
90,5 %

2022

Tržby
434 tis.
Výsledok hospodárenia
−29,4 tis.
Aktíva
463,4 tis.
Vlastné imanie
45,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
90,3 %

2021

Tržby
478,3 tis.
Výsledok hospodárenia
23,9 tis.
Aktíva
456 tis.
Vlastné imanie
55,2 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
87,9 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API