prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

REBRANDING JOB s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 46930248aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 12. 201213 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
150 740 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
REBRANDING JOB s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
46930248
daňové identifikačné číslo
2023649254
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Dr. Janského 477/4, 96501 Žiar nad Hronom, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 12. 2012
V registri
13 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 55890/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
709343
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Prípravné práce k realizácii stavby01. 12. 2012—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien01. 12. 2012—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov01. 12. 2012—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve01. 12. 2012—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve01. 12. 2012—
Hubenie škodlivých živočíchov, mikroorganizmov a potláčanie ďalších škodlivých činiteľov01. 12. 2012—
Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava01. 12. 2012—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva01. 12. 2012—
Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu01. 12. 2012—
Výroba jednoduchých výrobkov z kovu01. 12. 2012—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)01. 12. 2012—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu01. 12. 2012—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb01. 12. 2012—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby01. 12. 2012—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla01. 12. 2012—
Skladovanie01. 12. 2012—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností01. 12. 2012—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom01. 12. 2012—
Prenájom hnuteľných vecí01. 12. 2012—
Administratívne služby01. 12. 2012—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov01. 12. 2012—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí01. 12. 2012—
Reklamné a marketingové služby01. 12. 2012—
Prieskum trhu a verejnej mienky01. 12. 2012—
Murárstvo17. 10. 2014—
Tesárstvo17. 10. 2014—
Vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania11. 05. 2021—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 31. 12. 2019 do 09. 01. 2025 · na vlastnú žiadosť

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023649254: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023649254Obdobia daňových registráciíDIČ 2023649254: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023649254Obdobia daňových registráciíDIČ 2023649254: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023649254
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202364925410. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 sa zo straty dostalo na zisk 2 540 € a zvýšila tržby o ▲41 % na 150,7 tisíc eur.

Tržby

150 740 €

▲ 40,8 %

Výsledok hospodárenia

2 540 €

▲ 102,0 %

Aktíva

226 864 €

▼ 23,3 %

Vlastné imanie

−29 618 €

▲ 7,9 %

Zadlženosť

113,1 %

Hrubá marža

1,7 %

Čistá marža

1,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 1 140 511 €. 2018: tržby 2 013 287 €. 2019: tržby 1 141 830 €. 2020: tržby 107 060 €. 2021: tržby 150 740 €.2,5 mil.1,25 mil.01,14 mil.2,01 mil.1,14 mil.107,1 tis.150,7 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 1 140 511 €. 2018: tržby 2 013 287 €. 2019: tržby 1 141 830 €. 2020: tržby 107 060 €. 2021: tržby 150 740 €.2,5 mil.1,25 mil.01,14 mil.2,01 mil.1,14 mil.107,1 tis.150,7 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 1 140 511 €. 2018: tržby 2 013 287 €. 2019: tržby 1 141 830 €. 2020: tržby 107 060 €. 2021: tržby 150 740 €.2,5 mil.1,25 mil.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 25 754 €. 2018: výsledok hospodárenia 15 936 €. 2019: výsledok hospodárenia −60 971 €. 2020: výsledok hospodárenia −125 503 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 540 €.50 tis.0−200 tis.+25,8 tis.+15,9 tis.−61 tis.−125,5 tis.+2,5 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 25 754 €. 2018: výsledok hospodárenia 15 936 €. 2019: výsledok hospodárenia −60 971 €. 2020: výsledok hospodárenia −125 503 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 540 €.50 tis.0−200 tis.+25,8 tis.−61 tis.+2,5 tis.201720192021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 25 754 €. 2018: výsledok hospodárenia 15 936 €. 2019: výsledok hospodárenia −60 971 €. 2020: výsledok hospodárenia −125 503 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 540 €.50 tis.0−200 tis.20182021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 467 580 €, vlastné imanie 110 379 €. 2018: aktíva 839 035 €, vlastné imanie 154 315 €. 2019: aktíva 611 806 €, vlastné imanie 93 344 €. 2020: aktíva 295 775 €, vlastné imanie −32 158 €. 2021: aktíva 226 864 €, vlastné imanie −29 618 €.1 mil.0−50 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 467 580 €, vlastné imanie 110 379 €. 2018: aktíva 839 035 €, vlastné imanie 154 315 €. 2019: aktíva 611 806 €, vlastné imanie 93 344 €. 2020: aktíva 295 775 €, vlastné imanie −32 158 €. 2021: aktíva 226 864 €, vlastné imanie −29 618 €.1 mil.0−50 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 467 580 €, vlastné imanie 110 379 €. 2018: aktíva 839 035 €, vlastné imanie 154 315 €. 2019: aktíva 611 806 €, vlastné imanie 93 344 €. 2020: aktíva 295 775 €, vlastné imanie −32 158 €. 2021: aktíva 226 864 €, vlastné imanie −29 618 €.1 mil.0−50 tis.20172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 134 970 €, zásoby 0 €, pohľadávky 305 578 €, finančné účty 27 032 €. 2018: dlhodobý majetok 287 534 €, zásoby 38 521 €, pohľadávky 493 184 €, finančné účty 19 796 €. 2019: dlhodobý majetok 176 250 €, zásoby 42 851 €, pohľadávky 369 394 €, finančné účty 23 311 €. 2020: dlhodobý majetok 138 855 €, zásoby 42 821 €, pohľadávky 79 475 €, finančné účty 34 624 €. 2021: dlhodobý majetok 69 723 €, zásoby 0 €, pohľadávky 154 061 €, finančné účty 3 080 €.1 mil.500 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 134 970 €, zásoby 0 €, pohľadávky 305 578 €, finančné účty 27 032 €. 2018: dlhodobý majetok 287 534 €, zásoby 38 521 €, pohľadávky 493 184 €, finančné účty 19 796 €. 2019: dlhodobý majetok 176 250 €, zásoby 42 851 €, pohľadávky 369 394 €, finančné účty 23 311 €. 2020: dlhodobý majetok 138 855 €, zásoby 42 821 €, pohľadávky 79 475 €, finančné účty 34 624 €. 2021: dlhodobý majetok 69 723 €, zásoby 0 €, pohľadávky 154 061 €, finančné účty 3 080 €.1 mil.500 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 134 970 €, zásoby 0 €, pohľadávky 305 578 €, finančné účty 27 032 €. 2018: dlhodobý majetok 287 534 €, zásoby 38 521 €, pohľadávky 493 184 €, finančné účty 19 796 €. 2019: dlhodobý majetok 176 250 €, zásoby 42 851 €, pohľadávky 369 394 €, finančné účty 23 311 €. 2020: dlhodobý majetok 138 855 €, zásoby 42 821 €, pohľadávky 79 475 €, finančné účty 34 624 €. 2021: dlhodobý majetok 69 723 €, zásoby 0 €, pohľadávky 154 061 €, finančné účty 3 080 €.1 mil.500 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 110 379 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 357 201 €. 2018: vlastné imanie 154 315 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 684 720 €. 2019: vlastné imanie 93 344 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 518 462 €. 2020: vlastné imanie −32 158 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 327 933 €. 2021: vlastné imanie −29 618 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 256 482 €.1 mil.0−50 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 110 379 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 357 201 €. 2018: vlastné imanie 154 315 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 684 720 €. 2019: vlastné imanie 93 344 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 518 462 €. 2020: vlastné imanie −32 158 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 327 933 €. 2021: vlastné imanie −29 618 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 256 482 €.1 mil.0−50 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 110 379 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 357 201 €. 2018: vlastné imanie 154 315 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 684 720 €. 2019: vlastné imanie 93 344 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 518 462 €. 2020: vlastné imanie −32 158 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 327 933 €. 2021: vlastné imanie −29 618 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 256 482 €.1 mil.0−50 tis.20172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 6 547 €. 2018: daň z príjmu 5 154 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 43 €.10 tis.5 tis.06,5 tis.5,2 tis.004320172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 6 547 €. 2018: daň z príjmu 5 154 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 43 €.10 tis.5 tis.06,5 tis.5,2 tis.004320172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 6 547 €. 2018: daň z príjmu 5 154 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 43 €.10 tis.5 tis.0043201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,14 mil.2,01 mil.1,14 mil.107,1 tis.150,7 tis.
Výsledok hospodárenia25,8 tis.15,9 tis.−61 tis.−125,5 tis.2,5 tis.
Aktíva467,6 tis.839 tis.611,8 tis.295,8 tis.226,9 tis.
Vlastné imanie110,4 tis.154,3 tis.93,3 tis.−32,2 tis.−29,6 tis.
Daň z príjmu6,5 tis.5,2 tis.0043
Zadlženosť76,4 %81,6 %84,7 %110,9 %113,1 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
150,7 tis.
Výsledok hospodárenia
2,5 tis.
Aktíva
226,9 tis.
Vlastné imanie
−29,6 tis.
Daň z príjmu
43
Zadlženosť
113,1 %

2020

Tržby
107,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−125,5 tis.
Aktíva
295,8 tis.
Vlastné imanie
−32,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
110,9 %

2019

Tržby
1,14 mil.
Výsledok hospodárenia
−61 tis.
Aktíva
611,8 tis.
Vlastné imanie
93,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
84,7 %

2018

Tržby
2,01 mil.
Výsledok hospodárenia
15,9 tis.
Aktíva
839 tis.
Vlastné imanie
154,3 tis.
Daň z príjmu
5,2 tis.
Zadlženosť
81,6 %

2017

Tržby
1,14 mil.
Výsledok hospodárenia
25,8 tis.
Aktíva
467,6 tis.
Vlastné imanie
110,4 tis.
Daň z príjmu
6,5 tis.
Zadlženosť
76,4 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

Tento profil cez API