Súhrn
- Vznik
- 07. 12. 201213 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 1 075 550 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ADIGA, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46929614
- daňové identifikačné číslo
- 2023661783
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- České Brezovo 12, 98503 České Brezovo, Slovenská republika
- Územie
- České Brezovookres PoltárBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 07. 12. 2012
- V registri
- 13 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 48443/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 511036
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 07. 12. 2012 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ a iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ | 07. 12. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 07. 12. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 07. 12. 2012 | — |
| počítačové služby | 07. 12. 2012 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 07. 12. 2012 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 07. 12. 2012 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 07. 12. 2012 | — |
| administratívne služby | 07. 12. 2012 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 07. 12. 2012 | — |
| vedenie účtovníctva | 07. 12. 2012 | — |
| čistiace a upratovacie práce | 07. 12. 2012 | — |
| reklamné a marketingové služby | 07. 12. 2012 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 07. 12. 2012 | — |
| poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 06. 04. 2016 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023661783 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 03. 2025 (rok porušenia 2024).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 26. 10. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 sa zo straty dostalo na zisk 73 760 € a zvýšila tržby o ▲54 % na 1,08 mil. €.
Tržby
1 075 550 €
▲ 54,1 %Výsledok hospodárenia
73 760 €
▲ 786,9 %Aktíva
693 603 €
▼ 0,2 %Vlastné imanie
116 656 €
▲ 172,0 %Zadlženosť
83,2 %
Hrubá marža
8,6 %
Čistá marža
6,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 41,1 tis. | 46,4 tis. | 733,4 tis. | 697,8 tis. | 1,08 mil. |
| Výsledok hospodárenia | −366 | −685 | 2,5 tis. | −10,7 tis. | 73,8 tis. |
| Aktíva | 38,6 tis. | 68,2 tis. | 710 tis. | 694,8 tis. | 693,6 tis. |
| Vlastné imanie | 30,9 tis. | 51,1 tis. | 53,6 tis. | 42,9 tis. | 116,7 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 673 | 0 | 19 tis. |
| Zadlženosť | 19,9 % | 25,1 % | 92,4 % | 93,8 % | 83,2 % |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 1,08 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 73,8 tis.
- Aktíva
- 693,6 tis.
- Vlastné imanie
- 116,7 tis.
- Daň z príjmu
- 19 tis.
- Zadlženosť
- 83,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 697,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −10,7 tis.
- Aktíva
- 694,8 tis.
- Vlastné imanie
- 42,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 93,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 733,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,5 tis.
- Aktíva
- 710 tis.
- Vlastné imanie
- 53,6 tis.
- Daň z príjmu
- 673
- Zadlženosť
- 92,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 46,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −685
- Aktíva
- 68,2 tis.
- Vlastné imanie
- 51,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 25,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 41,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −366
- Aktíva
- 38,6 tis.
- Vlastné imanie
- 30,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 19,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 26. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.