Súhrn
- Vznik
- 01. 12. 201213 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 37 972 €2020
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- PIRAGA s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46927808
- daňové identifikačné číslo
- 2023646790
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Krompašská 79, 04011 Košice - mestská časť Pereš, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Perešokres Košice IIKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 01. 12. 2012
- V registri
- 13 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 31135/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 1076874
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 01. 12. 2012 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 01. 12. 2012 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 01. 12. 2012 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 01. 12. 2012 | — |
| Donášková služba | 01. 12. 2012 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 01. 12. 2012 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 01. 12. 2012 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 01. 12. 2012 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 01. 12. 2012 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 01. 12. 2012 | — |
| Baliace činnosti, manipulácia s tovarom | 01. 12. 2012 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 01. 12. 2012 | — |
| Prevádzkovanie výdajne stravy | 01. 12. 2012 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 01. 12. 2012 | — |
| Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 01. 12. 2012 | — |
| Faktoring a forfaiting | 01. 12. 2012 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 01. 12. 2012 | — |
| Administratívne služby | 01. 12. 2012 | — |
| Výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie) | 01. 12. 2012 | — |
| Vedenie účtovníctva | 01. 12. 2012 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 01. 12. 2012 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 01. 12. 2012 | — |
| Prieskum trhu a verejnej mienky | 01. 12. 2012 | — |
| Kuriérske služby | 01. 12. 2012 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 01. 12. 2012 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 01. 12. 2012 | — |
| Zváračské práce | 01. 12. 2012 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 01. 12. 2012 | — |
| Počítačové služby | 01. 12. 2012 | — |
| Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 01. 12. 2012 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 01. 12. 2012 | — |
| Poskytovanie záruk na zabezpečenie colného dlhu | 01. 12. 2012 | — |
| Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností | 01. 12. 2012 | — |
| Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne | 01. 12. 2012 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023646790 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 27. 04. 2023 (rok porušenia 2022).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2020 znížila stratu na −63 359 € a znížila tržby o ▼88 % na 38 tisíc eur.
Tržby
37 972 €
▼ 88,2 %Výsledok hospodárenia
−63 359 €
▲ 31,7 %Aktíva
−63 359 €
▼ 231,2 %Vlastné imanie
−63 359 €
▲ 86,4 %Zadlženosť
—
Hrubá marža
−166,9 %
Čistá marža
−166,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 272,9 tis. | 320,9 tis. | 322,2 tis. | 323 tis. | 38 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −92,3 tis. | −47,3 tis. | −92,4 tis. | −92,7 tis. | −63,4 tis. |
| Aktíva | 11,8 tis. | 82,9 tis. | 64,5 tis. | 48,3 tis. | −63,4 tis. |
| Vlastné imanie | −233,4 tis. | −280,6 tis. | −373,2 tis. | −465,9 tis. | −63,4 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 2 070,2 % | 438,3 % | 679,1 % | 1 065,1 % | — |
aj 2014 — v pláne Štandard
2020
- Tržby
- 38 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −63,4 tis.
- Aktíva
- −63,4 tis.
- Vlastné imanie
- −63,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 323 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −92,7 tis.
- Aktíva
- 48,3 tis.
- Vlastné imanie
- −465,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 1 065,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 322,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −92,4 tis.
- Aktíva
- 64,5 tis.
- Vlastné imanie
- −373,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 679,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 320,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −47,3 tis.
- Aktíva
- 82,9 tis.
- Vlastné imanie
- −280,6 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 438,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 272,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −92,3 tis.
- Aktíva
- 11,8 tis.
- Vlastné imanie
- −233,4 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 2 070,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.