prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

DEJA VU CLUB s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46922920aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
30. 11. 201213 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
12 033 €2014

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
DEJA VU CLUB s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46922920
daňové identifikačné číslo
2023655645
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Štúrova 33, 04001 Košice-Staré Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
30. 11. 2012
V registri
13 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 31109/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
1076862
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)30. 11. 2012—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb30. 11. 2012—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu30. 11. 2012—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby30. 11. 2012—
Sťahovacie služby30. 11. 2012—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu30. 11. 2012—
Počítačové služby30. 11. 2012—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov30. 11. 2012—
Vydavateľská činnosť30. 11. 2012—
Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností30. 11. 2012—
Prenájom hnuteľných vecí30. 11. 2012—
Administratívne služby30. 11. 2012—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov30. 11. 2012—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti30. 11. 2012—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení30. 11. 2012—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí30. 11. 2012—
Prevádzkovanie športových zariadení30. 11. 2012—
Čistiace a upratovacie služby30. 11. 2012—
Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu30. 11. 2012—
Reklamné a marketingové služby30. 11. 2012—
Prieskum trhu a verejnej mienky30. 11. 2012—
Fotografické služby30. 11. 2012—
Ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí30. 11. 2012—
Diskotekárska činnosť30. 11. 2012—
Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov30. 11. 2012—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023655645: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023655645Obdobia daňových registráciíDIČ 2023655645: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023655645Obdobia daňových registráciíDIČ 2023655645: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023655645
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202365564510. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2014 dosiahla výsledok hospodárenia −9 874 € a dosiahla tržby 12 tisíc eur.

Tržby

12 033 €

Výsledok hospodárenia

−9 874 €

Aktíva

5 587 €

Vlastné imanie

−34 336 €

Zadlženosť

714,6 %

Hrubá marža

−78,1 %

Čistá marža

−82,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2014: tržby 12 033 €.20 tis.10 tis.012 tis.2014Tržby2014: tržby 12 033 €.20 tis.10 tis.012 tis.2014Tržby2014: tržby 12 033 €.20 tis.10 tis.012 tis.2014

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −9 874 €.0−10 tis.−9,9 tis.2014Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −9 874 €.0−10 tis.−9,9 tis.2014Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −9 874 €.0−10 tis.−9,9 tis.2014

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 5 587 €, vlastné imanie −34 336 €.10 tis.0−50 tis.2014Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 5 587 €, vlastné imanie −34 336 €.10 tis.0−50 tis.2014Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 5 587 €, vlastné imanie −34 336 €.10 tis.0−50 tis.2014

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 3 926 €, zásoby 455 €, pohľadávky 206 €, finančné účty 1 000 €.10 tis.5 tis.02014Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 3 926 €, zásoby 455 €, pohľadávky 206 €, finančné účty 1 000 €.10 tis.5 tis.02014Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 3 926 €, zásoby 455 €, pohľadávky 206 €, finančné účty 1 000 €.10 tis.5 tis.02014
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2014: vlastné imanie −34 336 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 923 €.50 tis.0−50 tis.2014Štruktúra pasív2014: vlastné imanie −34 336 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 923 €.50 tis.0−50 tis.2014Štruktúra pasív2014: vlastné imanie −34 336 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 923 €.50 tis.0−50 tis.2014
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2014: daň z príjmu 480 €.50025004802014Daň z príjmu2014: daň z príjmu 480 €.50025004802014Daň z príjmu2014: daň z príjmu 480 €.50025004802014
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2014Závierka v registri účtovných závierok
Tržby12 tis.
Výsledok hospodárenia−9,9 tis.
Aktíva5,6 tis.
Vlastné imanie−34,3 tis.
Daň z príjmu480
Zadlženosť714,6 %

2014

Tržby
12 tis.
Výsledok hospodárenia
−9,9 tis.
Aktíva
5,6 tis.
Vlastné imanie
−34,3 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
714,6 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API