prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

PEKÁREŇ ILaS - 2 s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46921974aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
28. 12. 201213 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
25 314 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PEKÁREŇ ILaS - 2 s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46921974
daňové identifikačné číslo
2023671111
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Prof. Hlaváča 1885/9, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
28. 12. 2012
V registri
13 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 31328/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
761077
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)28. 12. 2012—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023671111: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023671111Obdobia daňových registráciíDIČ 2023671111: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023671111Obdobia daňových registráciíDIČ 2023671111: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023671111
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202367111110. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 strata bez zmeny na −891 € a tržby bez zmeny na 25,3 tisíc eur.

Tržby

25 314 €

bez zmeny

Výsledok hospodárenia

−891 €

bez zmeny

Aktíva

5 003 €

bez zmeny

Vlastné imanie

3 981 €

bez zmeny

Zadlženosť

20,4 %

Hrubá marža

−3,5 %

Čistá marža

−3,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 46 592 €. 2020: tržby 46 742 €. 2021: tržby 755 €. 2022: tržby 25 314 €. 2023: tržby 25 314 €.50 tis.25 tis.046,6 tis.46,7 tis.75525,3 tis.25,3 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 46 592 €. 2020: tržby 46 742 €. 2021: tržby 755 €. 2022: tržby 25 314 €. 2023: tržby 25 314 €.50 tis.25 tis.046,6 tis.46,7 tis.75525,3 tis.25,3 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 46 592 €. 2020: tržby 46 742 €. 2021: tržby 755 €. 2022: tržby 25 314 €. 2023: tržby 25 314 €.50 tis.25 tis.0755201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −3 787 €. 2020: výsledok hospodárenia −7 €. 2021: výsledok hospodárenia 312 €. 2022: výsledok hospodárenia −891 €. 2023: výsledok hospodárenia −891 €.5000−5 tis.−3,8 tis.−7+312−891−89120192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −3 787 €. 2020: výsledok hospodárenia −7 €. 2021: výsledok hospodárenia 312 €. 2022: výsledok hospodárenia −891 €. 2023: výsledok hospodárenia −891 €.5000−5 tis.−3,8 tis.−7+312−891−89120192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −3 787 €. 2020: výsledok hospodárenia −7 €. 2021: výsledok hospodárenia 312 €. 2022: výsledok hospodárenia −891 €. 2023: výsledok hospodárenia −891 €.5000−5 tis.+312−891201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 5 048 €, vlastné imanie 4 568 €. 2020: aktíva 5 004 €, vlastné imanie 4 561 €. 2021: aktíva 5 371 €, vlastné imanie 4 873 €. 2022: aktíva 5 003 €, vlastné imanie 3 981 €. 2023: aktíva 5 003 €, vlastné imanie 3 981 €.10 tis.5 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 5 048 €, vlastné imanie 4 568 €. 2020: aktíva 5 004 €, vlastné imanie 4 561 €. 2021: aktíva 5 371 €, vlastné imanie 4 873 €. 2022: aktíva 5 003 €, vlastné imanie 3 981 €. 2023: aktíva 5 003 €, vlastné imanie 3 981 €.10 tis.5 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 5 048 €, vlastné imanie 4 568 €. 2020: aktíva 5 004 €, vlastné imanie 4 561 €. 2021: aktíva 5 371 €, vlastné imanie 4 873 €. 2022: aktíva 5 003 €, vlastné imanie 3 981 €. 2023: aktíva 5 003 €, vlastné imanie 3 981 €.10 tis.5 tis.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 44 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 500 €, finančné účty 2 504 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 500 €, finančné účty 2 504 €. 2021: dlhodobý majetok 367 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 500 €, finančné účty 2 504 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 500 €, finančné účty 2 503 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 500 €, finančné účty 2 503 €.10 tis.5 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 44 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 500 €, finančné účty 2 504 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 500 €, finančné účty 2 504 €. 2021: dlhodobý majetok 367 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 500 €, finančné účty 2 504 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 500 €, finančné účty 2 503 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 500 €, finančné účty 2 503 €.10 tis.5 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 44 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 500 €, finančné účty 2 504 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 500 €, finančné účty 2 504 €. 2021: dlhodobý majetok 367 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 500 €, finančné účty 2 504 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 500 €, finančné účty 2 503 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 500 €, finančné účty 2 503 €.10 tis.5 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 4 568 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2020: vlastné imanie 4 561 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 443 €. 2021: vlastné imanie 4 873 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 498 €. 2022: vlastné imanie 3 981 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 022 €. 2023: vlastné imanie 3 981 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 022 €.10 tis.5 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 4 568 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2020: vlastné imanie 4 561 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 443 €. 2021: vlastné imanie 4 873 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 498 €. 2022: vlastné imanie 3 981 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 022 €. 2023: vlastné imanie 3 981 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 022 €.10 tis.5 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 4 568 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2020: vlastné imanie 4 561 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 443 €. 2021: vlastné imanie 4 873 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 498 €. 2022: vlastné imanie 3 981 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 022 €. 2023: vlastné imanie 3 981 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 022 €.10 tis.5 tis.020192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 55 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.10050000550020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 55 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.10050000550020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 55 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.10050000550020192020202120222023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby46,6 tis.46,7 tis.75525,3 tis.25,3 tis.
Výsledok hospodárenia−3,8 tis.−7312−891−891
Aktíva5 tis.5 tis.5,4 tis.5 tis.5 tis.
Vlastné imanie4,6 tis.4,6 tis.4,9 tis.4 tis.4 tis.
Daň z príjmu005500
Zadlženosť9,5 %8,9 %9,3 %20,4 %20,4 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
25,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−891
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
20,4 %

2022

Tržby
25,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−891
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
20,4 %

2021

Tržby
755
Výsledok hospodárenia
312
Aktíva
5,4 tis.
Vlastné imanie
4,9 tis.
Daň z príjmu
55
Zadlženosť
9,3 %

2020

Tržby
46,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−7
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
4,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
8,9 %

2019

Tržby
46,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,8 tis.
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
4,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
9,5 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API