Súhrn
- Vznik
- 09. 02. 201313 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- −340 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- DannyS, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46913530
- daňové identifikačné číslo
- 2023694574
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Bukureštská 1, 04013 Košice-Sídlisko Ťahanovce, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovceokres Košice IKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 09. 02. 2013
- V registri
- 13 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 31644/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 1077182
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| baliace činnosti, manipulácia s tovarom | 09. 02. 2013 | — |
| skladovanie | 09. 02. 2013 | — |
| ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 09. 02. 2013 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 09. 02. 2013 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 09. 02. 2013 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 09. 02. 2013 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 09. 02. 2013 | — |
| donášková služba | 09. 02. 2013 | — |
| reklamné a marketingové služby | 09. 02. 2013 | — |
| administratívne služby | 09. 02. 2013 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 09. 02. 2013 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 25. 02. 2015 | — |
| Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva | 25. 02. 2015 | — |
| Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 25. 02. 2015 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 25. 02. 2015 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 25. 02. 2015 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 25. 02. 2015 | — |
| Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 25. 02. 2015 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023694574 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −340 € a znížila tržby o ▼101 % na −340 €.
Tržby
−340 €
▼ 101,4 %Výsledok hospodárenia
−340 €
▼ 104,3 %Aktíva
−340 €
▼ 100,7 %Vlastné imanie
−340 €
▼ 101,6 %Zadlženosť
—
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 17,4 tis. | 22,9 tis. | 25 tis. | −340 |
| Výsledok hospodárenia | 0 | 14,9 tis. | 16,1 tis. | 7,8 tis. | −340 |
| Aktíva | 130 | 17,6 tis. | 36,2 tis. | 47,4 tis. | −340 |
| Vlastné imanie | −18,1 tis. | −3,2 tis. | 12,9 tis. | 20,7 tis. | −340 |
| Daň z príjmu | 0 | 2,5 tis. | 2,8 tis. | 1,4 tis. | 0 |
| Zadlženosť | 14 060,8 % | 118,2 % | 64,4 % | 56,3 % | — |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- −340
- Výsledok hospodárenia
- −340
- Aktíva
- −340
- Vlastné imanie
- −340
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 25 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,8 tis.
- Aktíva
- 47,4 tis.
- Vlastné imanie
- 20,7 tis.
- Daň z príjmu
- 1,4 tis.
- Zadlženosť
- 56,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 22,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 16,1 tis.
- Aktíva
- 36,2 tis.
- Vlastné imanie
- 12,9 tis.
- Daň z príjmu
- 2,8 tis.
- Zadlženosť
- 64,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 17,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 14,9 tis.
- Aktíva
- 17,6 tis.
- Vlastné imanie
- −3,2 tis.
- Daň z príjmu
- 2,5 tis.
- Zadlženosť
- 118,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 130
- Vlastné imanie
- −18,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 14 060,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.