Súhrn
- Vznik
- 20. 11. 201213 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 201 222 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- RIMAS, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46913408
- daňové identifikačné číslo
- 2023640597
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023640597
- Sídlo
- P.O.Hviezdoslava 2057/76, 01303 Varín, Slovenská republika
- Územie
- Varínokres ŽilinaŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 20. 11. 2012
- V registri
- 13 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 57838/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 630875
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| nákladná cestná doprava | 20. 11. 2012 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 20. 11. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 20. 11. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 20. 11. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 20. 11. 2012 | — |
| poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla | 20. 11. 2012 | — |
| vykonávanie odťahovej služby | 20. 11. 2012 | — |
| vedenie účtovníctva | 20. 11. 2012 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 20. 11. 2012 | — |
| administratívne služby | 20. 11. 2012 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023640597 | 11. 09. 2026 | — | 06. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 20. 12. 2012 |
| daňové identifikačné číslo | 2023640597 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 11. 02. 2019 (rok porušenia 2015).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | 31. 07. 2026 – 31. 08. 2026 ukončené | 31. 07. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −11 220 € a znížila tržby o ▼54 % na 201,2 tisíc eur.
Tržby
201 222 €
▼ 54,2 %Výsledok hospodárenia
−11 220 €
▼ 3 342,8 %Aktíva
309 412 €
▼ 29,9 %Vlastné imanie
22 077 €
▼ 33,7 %Zadlženosť
92,9 %
Hrubá marža
−4,6 %
Čistá marža
−5,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 415,2 tis. | 413,8 tis. | 404,3 tis. | 439,3 tis. | 201,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 2,9 tis. | 5,6 tis. | 8,6 tis. | 346 | −11,2 tis. |
| Aktíva | 245,7 tis. | 323 tis. | 490,8 tis. | 441,1 tis. | 309,4 tis. |
| Vlastné imanie | 3,7 tis. | 24,3 tis. | 33 tis. | 33,3 tis. | 22,1 tis. |
| Daň z príjmu | 2 tis. | 558 | 133 | 3,8 tis. | 1,9 tis. |
| Zadlženosť | 98,5 % | 92,5 % | 93,3 % | 92,5 % | 92,9 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 201,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −11,2 tis.
- Aktíva
- 309,4 tis.
- Vlastné imanie
- 22,1 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 92,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 439,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 346
- Aktíva
- 441,1 tis.
- Vlastné imanie
- 33,3 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 92,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 404,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8,6 tis.
- Aktíva
- 490,8 tis.
- Vlastné imanie
- 33 tis.
- Daň z príjmu
- 133
- Zadlženosť
- 93,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 413,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,6 tis.
- Aktíva
- 323 tis.
- Vlastné imanie
- 24,3 tis.
- Daň z príjmu
- 558
- Zadlženosť
- 92,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 415,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,9 tis.
- Aktíva
- 245,7 tis.
- Vlastné imanie
- 3,7 tis.
- Daň z príjmu
- 2 tis.
- Zadlženosť
- 98,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).