prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

IBV Autodoprava, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 46905472aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 01. 201313 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
205 572 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
IBV Autodoprava, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
46905472
daňové identifikačné číslo
2023666095
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023666095
Sídlo
Dolné Záhumnie 71/18, 013 41 Dolný Hričov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 01. 2013
V registri
13 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 57749/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
501529
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)01. 01. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu01. 01. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb01. 01. 2013—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti01. 01. 2013—
Reklamné a marketingové služby01. 01. 2013—
Prieskum trhu a verejnej mienky01. 01. 2013—
medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu14. 09. 2016—
opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva07. 06. 2018—
výroba a hutnícke spracovanie kovov07. 06. 2018—
výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu07. 06. 2018—
výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely07. 06. 2018—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien07. 06. 2018—
prípravné práce k realizácii stavby07. 06. 2018—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov07. 06. 2018—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla07. 06. 2018—
skladovanie a pomocné činnosti v doprave07. 06. 2018—
inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení07. 06. 2018—
informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly07. 06. 2018—
prenájom hnuteľných vecí07. 06. 2018—
čistiace a upratovacie služby07. 06. 2018—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla20. 09. 2023—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom14. 05. 2026—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023666095: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023666095: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023666095IČ DPH SK2023666095Obdobia daňových registráciíDIČ 2023666095: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023666095: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023666095IČ DPH SK2023666095Obdobia daňových registráciíDIČ 2023666095: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023666095: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023666095IČ DPH SK2023666095
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202366609511. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 23. 05. 2016
daňové identifikačné číslo202366609510. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼42 % na 20 177 € a zvýšila tržby o ▲8 % na 205,6 tisíc eur.

Tržby

205 572 €

▲ 7,7 %

Výsledok hospodárenia

20 177 €

▼ 42,5 %

Aktíva

305 814 €

▲ 31,4 %

Vlastné imanie

179 617 €

▲ 12,7 %

Zadlženosť

41,3 %

Hrubá marža

13,1 %

Čistá marža

9,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 141 195 €. 2022: tržby 150 288 €. 2023: tržby 151 367 €. 2024: tržby 190 927 €. 2025: tržby 205 572 €.250 tis.125 tis.0141,2 tis.150,3 tis.151,4 tis.190,9 tis.205,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 141 195 €. 2022: tržby 150 288 €. 2023: tržby 151 367 €. 2024: tržby 190 927 €. 2025: tržby 205 572 €.250 tis.125 tis.0141,2 tis.150,3 tis.151,4 tis.190,9 tis.205,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 141 195 €. 2022: tržby 150 288 €. 2023: tržby 151 367 €. 2024: tržby 190 927 €. 2025: tržby 205 572 €.250 tis.125 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 18 771 €. 2022: výsledok hospodárenia 8 914 €. 2023: výsledok hospodárenia 20 480 €. 2024: výsledok hospodárenia 35 074 €. 2025: výsledok hospodárenia 20 177 €.50 tis.25 tis.0+18,8 tis.+8,9 tis.+20,5 tis.+35,1 tis.+20,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 18 771 €. 2022: výsledok hospodárenia 8 914 €. 2023: výsledok hospodárenia 20 480 €. 2024: výsledok hospodárenia 35 074 €. 2025: výsledok hospodárenia 20 177 €.50 tis.25 tis.0+18,8 tis.+8,9 tis.+20,5 tis.+35,1 tis.+20,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 18 771 €. 2022: výsledok hospodárenia 8 914 €. 2023: výsledok hospodárenia 20 480 €. 2024: výsledok hospodárenia 35 074 €. 2025: výsledok hospodárenia 20 177 €.50 tis.25 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 124 432 €, vlastné imanie 94 972 €. 2022: aktíva 151 780 €, vlastné imanie 103 886 €. 2023: aktíva 177 747 €, vlastné imanie 124 366 €. 2024: aktíva 232 767 €, vlastné imanie 159 440 €. 2025: aktíva 305 814 €, vlastné imanie 179 617 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 124 432 €, vlastné imanie 94 972 €. 2022: aktíva 151 780 €, vlastné imanie 103 886 €. 2023: aktíva 177 747 €, vlastné imanie 124 366 €. 2024: aktíva 232 767 €, vlastné imanie 159 440 €. 2025: aktíva 305 814 €, vlastné imanie 179 617 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 124 432 €, vlastné imanie 94 972 €. 2022: aktíva 151 780 €, vlastné imanie 103 886 €. 2023: aktíva 177 747 €, vlastné imanie 124 366 €. 2024: aktíva 232 767 €, vlastné imanie 159 440 €. 2025: aktíva 305 814 €, vlastné imanie 179 617 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 8 463 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 862 €, finančné účty 97 107 €. 2022: dlhodobý majetok 16 540 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 477 €, finančné účty 111 763 €. 2023: dlhodobý majetok 48 494 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 735 €, finančné účty 114 518 €. 2024: dlhodobý majetok 97 884 €, zásoby 0 €, pohľadávky 29 932 €, finančné účty 104 951 €. 2025: dlhodobý majetok 171 150 €, zásoby 0 €, pohľadávky 39 019 €, finančné účty 95 645 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 8 463 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 862 €, finančné účty 97 107 €. 2022: dlhodobý majetok 16 540 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 477 €, finančné účty 111 763 €. 2023: dlhodobý majetok 48 494 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 735 €, finančné účty 114 518 €. 2024: dlhodobý majetok 97 884 €, zásoby 0 €, pohľadávky 29 932 €, finančné účty 104 951 €. 2025: dlhodobý majetok 171 150 €, zásoby 0 €, pohľadávky 39 019 €, finančné účty 95 645 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 8 463 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 862 €, finančné účty 97 107 €. 2022: dlhodobý majetok 16 540 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 477 €, finančné účty 111 763 €. 2023: dlhodobý majetok 48 494 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 735 €, finančné účty 114 518 €. 2024: dlhodobý majetok 97 884 €, zásoby 0 €, pohľadávky 29 932 €, finančné účty 104 951 €. 2025: dlhodobý majetok 171 150 €, zásoby 0 €, pohľadávky 39 019 €, finančné účty 95 645 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 94 972 €, dlhodobé záväzky 740 €, krátkodobé záväzky 28 720 €. 2022: vlastné imanie 103 886 €, dlhodobé záväzky 794 €, krátkodobé záväzky 47 100 €. 2023: vlastné imanie 124 366 €, dlhodobé záväzky 849 €, krátkodobé záväzky 52 532 €. 2024: vlastné imanie 159 440 €, dlhodobé záväzky 946 €, krátkodobé záväzky 72 381 €. 2025: vlastné imanie 179 617 €, dlhodobé záväzky 25 596 €, krátkodobé záväzky 100 601 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 94 972 €, dlhodobé záväzky 740 €, krátkodobé záväzky 28 720 €. 2022: vlastné imanie 103 886 €, dlhodobé záväzky 794 €, krátkodobé záväzky 47 100 €. 2023: vlastné imanie 124 366 €, dlhodobé záväzky 849 €, krátkodobé záväzky 52 532 €. 2024: vlastné imanie 159 440 €, dlhodobé záväzky 946 €, krátkodobé záväzky 72 381 €. 2025: vlastné imanie 179 617 €, dlhodobé záväzky 25 596 €, krátkodobé záväzky 100 601 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 94 972 €, dlhodobé záväzky 740 €, krátkodobé záväzky 28 720 €. 2022: vlastné imanie 103 886 €, dlhodobé záväzky 794 €, krátkodobé záväzky 47 100 €. 2023: vlastné imanie 124 366 €, dlhodobé záväzky 849 €, krátkodobé záväzky 52 532 €. 2024: vlastné imanie 159 440 €, dlhodobé záväzky 946 €, krátkodobé záväzky 72 381 €. 2025: vlastné imanie 179 617 €, dlhodobé záväzky 25 596 €, krátkodobé záväzky 100 601 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 990 €. 2022: daň z príjmu 3 847 €. 2023: daň z príjmu 6 095 €. 2024: daň z príjmu 9 569 €. 2025: daň z príjmu 6 655 €.10 tis.5 tis.05 tis.3,8 tis.6,1 tis.9,6 tis.6,7 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 990 €. 2022: daň z príjmu 3 847 €. 2023: daň z príjmu 6 095 €. 2024: daň z príjmu 9 569 €. 2025: daň z príjmu 6 655 €.10 tis.5 tis.05 tis.3,8 tis.6,1 tis.9,6 tis.6,7 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 990 €. 2022: daň z príjmu 3 847 €. 2023: daň z príjmu 6 095 €. 2024: daň z príjmu 9 569 €. 2025: daň z príjmu 6 655 €.10 tis.5 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby141,2 tis.150,3 tis.151,4 tis.190,9 tis.205,6 tis.
Výsledok hospodárenia18,8 tis.8,9 tis.20,5 tis.35,1 tis.20,2 tis.
Aktíva124,4 tis.151,8 tis.177,7 tis.232,8 tis.305,8 tis.
Vlastné imanie95 tis.103,9 tis.124,4 tis.159,4 tis.179,6 tis.
Daň z príjmu5 tis.3,8 tis.6,1 tis.9,6 tis.6,7 tis.
Zadlženosť23,7 %31,6 %30,0 %31,5 %41,3 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
205,6 tis.
Výsledok hospodárenia
20,2 tis.
Aktíva
305,8 tis.
Vlastné imanie
179,6 tis.
Daň z príjmu
6,7 tis.
Zadlženosť
41,3 %

2024

Tržby
190,9 tis.
Výsledok hospodárenia
35,1 tis.
Aktíva
232,8 tis.
Vlastné imanie
159,4 tis.
Daň z príjmu
9,6 tis.
Zadlženosť
31,5 %

2023

Tržby
151,4 tis.
Výsledok hospodárenia
20,5 tis.
Aktíva
177,7 tis.
Vlastné imanie
124,4 tis.
Daň z príjmu
6,1 tis.
Zadlženosť
30,0 %

2022

Tržby
150,3 tis.
Výsledok hospodárenia
8,9 tis.
Aktíva
151,8 tis.
Vlastné imanie
103,9 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
31,6 %

2021

Tržby
141,2 tis.
Výsledok hospodárenia
18,8 tis.
Aktíva
124,4 tis.
Vlastné imanie
95 tis.
Daň z príjmu
5 tis.
Zadlženosť
23,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API