Súhrn
- Vznik
- 18. 10. 201212 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 65 571 €2017
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Marcuso, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46888667
- daňové identifikačné číslo
- —
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Dolný majer 725/3, 01864 Košeca, Slovenská republika
- Územie
- Košecaokres IlavaTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 18. 10. 2012
- Zánik
- 08. 11. 2024
- V registri
- 12 rokov
- Stav
- zaniknutý 08. 11. 2024
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 27111/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 359363
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 11. 02. 2019 (rok porušenia 2018).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2017 prepadlo do straty −789 € a zvýšila tržby o ▲10 % na 65,6 tisíc eur.
Tržby
65 571 €
▲ 9,7 %Výsledok hospodárenia
−789 €
▼ 114,3 %Aktíva
73 729 €
▲ 68,7 %Vlastné imanie
13 546 €
▼ 5,5 %Zadlženosť
81,6 %
Hrubá marža
−1,2 %
Čistá marža
−1,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 22,5 tis. | 21 tis. | 59,8 tis. | 65,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,2 tis. | 3,5 tis. | 5,5 tis. | −789 |
| Aktíva | 8,2 tis. | 12,7 tis. | 43,7 tis. | 73,7 tis. |
| Vlastné imanie | 5,3 tis. | 8,8 tis. | 14,3 tis. | 13,5 tis. |
| Daň z príjmu | 480 | 539 | 2,3 tis. | 0 |
| Zadlženosť | 36,0 % | 30,5 % | 67,2 % | 81,6 % |
2017
- Tržby
- 65,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −789
- Aktíva
- 73,7 tis.
- Vlastné imanie
- 13,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 81,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 59,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,5 tis.
- Aktíva
- 43,7 tis.
- Vlastné imanie
- 14,3 tis.
- Daň z príjmu
- 2,3 tis.
- Zadlženosť
- 67,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 21 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,5 tis.
- Aktíva
- 12,7 tis.
- Vlastné imanie
- 8,8 tis.
- Daň z príjmu
- 539
- Zadlženosť
- 30,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 22,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,2 tis.
- Aktíva
- 8,2 tis.
- Vlastné imanie
- 5,3 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 36,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.