prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

MBM Slovensko s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 46886231aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
06. 11. 201213 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
25 163 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MBM Slovensko s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
46886231
daňové identifikačné číslo
2023632732
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Sokolovská 10, 04011 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
06. 11. 2012
V registri
13 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 57159/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
241330
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)06. 11. 2012—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí06. 11. 2012—
prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení06. 11. 2012—
poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach06. 11. 2012—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu06. 11. 2012—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností06. 11. 2012—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu06. 11. 2012—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla06. 11. 2012—
výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava07. 05. 2019—
Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu14. 02. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023632732: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023632732Obdobia daňových registráciíDIČ 2023632732: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023632732Obdobia daňových registráciíDIČ 2023632732: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023632732
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202363273210. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 prepadlo do straty −16 426 € a znížila tržby o ▼84 % na 25,2 tisíc eur.

Tržby

25 163 €

▼ 84,3 %

Výsledok hospodárenia

−16 426 €

▼ 1 317,6 %

Aktíva

22 457 €

▼ 23,0 %

Vlastné imanie

−30 463 €

▼ 117,0 %

Zadlženosť

235,7 %

Hrubá marža

−65,3 %

Čistá marža

−65,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 1 624 €. 2019: tržby 40 853 €. 2020: tržby 193 749 €. 2021: tržby 159 976 €. 2022: tržby 25 163 €.200 tis.100 tis.01,6 tis.40,9 tis.193,7 tis.160 tis.25,2 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 1 624 €. 2019: tržby 40 853 €. 2020: tržby 193 749 €. 2021: tržby 159 976 €. 2022: tržby 25 163 €.200 tis.100 tis.01,6 tis.40,9 tis.193,7 tis.160 tis.25,2 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 1 624 €. 2019: tržby 40 853 €. 2020: tržby 193 749 €. 2021: tržby 159 976 €. 2022: tržby 25 163 €.200 tis.100 tis.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −4 455 €. 2019: výsledok hospodárenia 274 €. 2020: výsledok hospodárenia 613 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 349 €. 2022: výsledok hospodárenia −16 426 €.2 tis.0−20 tis.−4,5 tis.+274+613+1,3 tis.−16,4 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −4 455 €. 2019: výsledok hospodárenia 274 €. 2020: výsledok hospodárenia 613 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 349 €. 2022: výsledok hospodárenia −16 426 €.2 tis.0−20 tis.−4,5 tis.+274+613+1,3 tis.−16,4 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −4 455 €. 2019: výsledok hospodárenia 274 €. 2020: výsledok hospodárenia 613 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 349 €. 2022: výsledok hospodárenia −16 426 €.2 tis.0−20 tis.+613201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 3 920 €, vlastné imanie −16 273 €. 2019: aktíva 29 486 €, vlastné imanie −15 999 €. 2020: aktíva 87 332 €, vlastné imanie −15 386 €. 2021: aktíva 29 169 €, vlastné imanie −14 037 €. 2022: aktíva 22 457 €, vlastné imanie −30 463 €.100 tis.0−50 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 3 920 €, vlastné imanie −16 273 €. 2019: aktíva 29 486 €, vlastné imanie −15 999 €. 2020: aktíva 87 332 €, vlastné imanie −15 386 €. 2021: aktíva 29 169 €, vlastné imanie −14 037 €. 2022: aktíva 22 457 €, vlastné imanie −30 463 €.100 tis.0−50 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 3 920 €, vlastné imanie −16 273 €. 2019: aktíva 29 486 €, vlastné imanie −15 999 €. 2020: aktíva 87 332 €, vlastné imanie −15 386 €. 2021: aktíva 29 169 €, vlastné imanie −14 037 €. 2022: aktíva 22 457 €, vlastné imanie −30 463 €.100 tis.0−50 tis.20182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 261 €, zásoby 0 €, pohľadávky 379 €, finančné účty 3 280 €. 2019: dlhodobý majetok 11 856 €, zásoby 2 011 €, pohľadávky 10 225 €, finančné účty 5 394 €. 2020: dlhodobý majetok 36 369 €, zásoby 2 169 €, pohľadávky 9 354 €, finančné účty 39 440 €. 2021: dlhodobý majetok 14 414 €, zásoby 0 €, pohľadávky 761 €, finančné účty 13 994 €. 2022: dlhodobý majetok 4 915 €, zásoby 8 165 €, pohľadávky 7 557 €, finančné účty 1 820 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 261 €, zásoby 0 €, pohľadávky 379 €, finančné účty 3 280 €. 2019: dlhodobý majetok 11 856 €, zásoby 2 011 €, pohľadávky 10 225 €, finančné účty 5 394 €. 2020: dlhodobý majetok 36 369 €, zásoby 2 169 €, pohľadávky 9 354 €, finančné účty 39 440 €. 2021: dlhodobý majetok 14 414 €, zásoby 0 €, pohľadávky 761 €, finančné účty 13 994 €. 2022: dlhodobý majetok 4 915 €, zásoby 8 165 €, pohľadávky 7 557 €, finančné účty 1 820 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 261 €, zásoby 0 €, pohľadávky 379 €, finančné účty 3 280 €. 2019: dlhodobý majetok 11 856 €, zásoby 2 011 €, pohľadávky 10 225 €, finančné účty 5 394 €. 2020: dlhodobý majetok 36 369 €, zásoby 2 169 €, pohľadávky 9 354 €, finančné účty 39 440 €. 2021: dlhodobý majetok 14 414 €, zásoby 0 €, pohľadávky 761 €, finančné účty 13 994 €. 2022: dlhodobý majetok 4 915 €, zásoby 8 165 €, pohľadávky 7 557 €, finančné účty 1 820 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −16 273 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 193 €. 2019: vlastné imanie −15 999 €, dlhodobé záväzky 12 €, krátkodobé záväzky 45 473 €. 2020: vlastné imanie −15 386 €, dlhodobé záväzky 32 €, krátkodobé záväzky 102 686 €. 2021: vlastné imanie −14 037 €, dlhodobé záväzky 53 €, krátkodobé záväzky 43 153 €. 2022: vlastné imanie −30 463 €, dlhodobé záväzky 88 €, krátkodobé záväzky 52 832 €.200 tis.0−50 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −16 273 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 193 €. 2019: vlastné imanie −15 999 €, dlhodobé záväzky 12 €, krátkodobé záväzky 45 473 €. 2020: vlastné imanie −15 386 €, dlhodobé záväzky 32 €, krátkodobé záväzky 102 686 €. 2021: vlastné imanie −14 037 €, dlhodobé záväzky 53 €, krátkodobé záväzky 43 153 €. 2022: vlastné imanie −30 463 €, dlhodobé záväzky 88 €, krátkodobé záväzky 52 832 €.200 tis.0−50 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −16 273 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 193 €. 2019: vlastné imanie −15 999 €, dlhodobé záväzky 12 €, krátkodobé záväzky 45 473 €. 2020: vlastné imanie −15 386 €, dlhodobé záväzky 32 €, krátkodobé záväzky 102 686 €. 2021: vlastné imanie −14 037 €, dlhodobé záväzky 53 €, krátkodobé záväzky 43 153 €. 2022: vlastné imanie −30 463 €, dlhodobé záväzky 88 €, krátkodobé záväzky 52 832 €.200 tis.0−50 tis.20182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 52 €. 2022: daň z príjmu 0 €.10050000052020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 52 €. 2022: daň z príjmu 0 €.10050000052020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 52 €. 2022: daň z príjmu 0 €.10050000052020182019202020212022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,6 tis.40,9 tis.193,7 tis.160 tis.25,2 tis.
Výsledok hospodárenia−4,5 tis.2746131,3 tis.−16,4 tis.
Aktíva3,9 tis.29,5 tis.87,3 tis.29,2 tis.22,5 tis.
Vlastné imanie−16,3 tis.−16 tis.−15,4 tis.−14 tis.−30,5 tis.
Daň z príjmu000520
Zadlženosť515,1 %154,3 %117,6 %148,1 %235,7 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
25,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−16,4 tis.
Aktíva
22,5 tis.
Vlastné imanie
−30,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
235,7 %

2021

Tržby
160 tis.
Výsledok hospodárenia
1,3 tis.
Aktíva
29,2 tis.
Vlastné imanie
−14 tis.
Daň z príjmu
52
Zadlženosť
148,1 %

2020

Tržby
193,7 tis.
Výsledok hospodárenia
613
Aktíva
87,3 tis.
Vlastné imanie
−15,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
117,6 %

2019

Tržby
40,9 tis.
Výsledok hospodárenia
274
Aktíva
29,5 tis.
Vlastné imanie
−16 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
154,3 %

2018

Tržby
1,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,5 tis.
Aktíva
3,9 tis.
Vlastné imanie
−16,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
515,1 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API