Súhrn
- Vznik
- 30. 11. 201213 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 47 658 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- WayPoint s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 46881123
- daňové identifikačné číslo
- 2023651894
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023651894
- Sídlo
- Lesná 4001/13, 92101 Banka, Slovenská republika
- Územie
- Bankaokres PiešťanyTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 30. 11. 2012
- V registri
- 13 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 40141/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 193129
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 30. 11. 2012 | — |
| Počítačové služby, | 30. 11. 2012 | — |
| Reklamné a marketingové služby, | 30. 11. 2012 | — |
| Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí, | 30. 11. 2012 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, | 30. 11. 2012 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, | 30. 11. 2012 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí, | 30. 11. 2012 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení, | 30. 11. 2012 | — |
| Fotografické služby, | 30. 11. 2012 | — |
| Ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí, | 30. 11. 2012 | — |
| Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov, | 30. 11. 2012 | — |
| Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov, | 30. 11. 2012 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 30. 10. 2025
- Oprávnená osoba
- Tužilová & partners, s.r.o. · od 30. 10. 2025
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023651894 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 17. 01. 2017 |
| daňové identifikačné číslo | 2023651894 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 znížila zisk o ▼60 % na 2 278 € a zvýšila tržby o ▲6 % na 47,7 tisíc eur.
Tržby
47 658 €
▲ 6,0 %Výsledok hospodárenia
2 278 €
▼ 60,1 %Aktíva
64 212 €
▲ 6,2 %Vlastné imanie
21 080 €
▲ 12,1 %Zadlženosť
67,2 %
Hrubá marža
5,6 %
Čistá marža
4,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 26,2 tis. | 32,5 tis. | 33,8 tis. | 45 tis. | 47,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,6 tis. | 2,1 tis. | −4,5 tis. | 5,7 tis. | 2,3 tis. |
| Aktíva | 118,3 tis. | 119,6 tis. | 125,3 tis. | 60,5 tis. | 64,2 tis. |
| Vlastné imanie | 21,7 tis. | 15,7 tis. | 13,1 tis. | 18,8 tis. | 21,1 tis. |
| Daň z príjmu | 279 | 0 | 0 | 410 | 402 |
| Zadlženosť | 81,7 % | 86,9 % | 89,6 % | 68,9 % | 67,2 % |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 47,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,3 tis.
- Aktíva
- 64,2 tis.
- Vlastné imanie
- 21,1 tis.
- Daň z príjmu
- 402
- Zadlženosť
- 67,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 45 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,7 tis.
- Aktíva
- 60,5 tis.
- Vlastné imanie
- 18,8 tis.
- Daň z príjmu
- 410
- Zadlženosť
- 68,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 33,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −4,5 tis.
- Aktíva
- 125,3 tis.
- Vlastné imanie
- 13,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 89,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 32,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,1 tis.
- Aktíva
- 119,6 tis.
- Vlastné imanie
- 15,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 86,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 26,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,6 tis.
- Aktíva
- 118,3 tis.
- Vlastné imanie
- 21,7 tis.
- Daň z príjmu
- 279
- Zadlženosť
- 81,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.